Sari la conținut

0723-125119 Roxi


Postări Recomandate

Din punctul meu de vedere este de evitat, inafara de faptul ca arata bine, nu ai dc sa te duci , primește clienți pe banda rulanta, te duci la ea are deja client dar te primește și pe tine ca să nu te piardă, și te baga în bucătărie, cand intri și u sate apuci de treaba te oprește ca suna alt client, și l baga și pe el în bucătărie cât termini tu , iar serviciile de cacat , la supt e varza pune dinții pe ciocan, iar normal doar pe la spate dar sa nu o atingi ca o ustura pielea ca a fost la solar nu știu cu de m am abținut sa nu o înjur și sa I dau și o flegma are tupeu maxim.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 40 minute, Prealuminatu a spus:

Sunt curios dacă a mai fost cineva la ea , sigur a fost veneau clienții la ea zici ca dădea pizda gratis.

Daca sunt poze reale a mai fost in Ploiesti,era ea,inca o blonda si o bruneta si erau toate pe fast-fuck le-au mai vizitat baietii,nu aveau recenzii bune.Inainte de asta a lucrar in Bucuresti pe langa Cismigiu,era intr-un bloc unde nu aveai semnal,statea si pestele pe-acolo,se tot posta cu el pe Tik-Tok,mi se oare ca o aveam si eu pe Tik-Tok,e draguta si atat.Nu se merita,dar doar daca este cea din poze.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...