Sari la conținut

Așa era și înainte de pandemie?


Vizitator andreeakvl98

Postări Recomandate

  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
On 5/31/2022 at 9:12 PM, andreeakvl98 said:

 

Duminica seara, mi-a venit ideea să ies în oraș sa beau un pahar de vin. Am rămas șocată cand am realizat că nu am unde sa ies în Ploiești după ora 22:00. DE CE ?????

 

E ora cand incep arestarile/deportarile.:blushing2

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 8 ore, izabella2018 a spus:

Tu nebuno vrei sa ne întâlnim pe la terase ? 

Îl luam și pe "cutitarul" cu noi?😆

Acum 5 ore, extraterestru78 a spus:

Iti pui într-o sticluță de juma oțâră de vin și o bagi în buzunarul interior, știe tata😂😂

😂😂😂

Aşa sunt sigură că beau vin BIO. 

Poate îmi recomanzi un vin bun( inafara de babanul)

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 12 minute, andreeakvl98 a spus:

Poate îmi recomanzi un vin bun( inafara de babanul)

Pff... Naiba le mai știe, care-i bun și care nu... eu beau 99% de casă, fac cu băieții vin de casa din viță proprie... palinca iară o beau pe aia făcută de mine, îmi cumpăr câte 5-600 de kile de prune și îmi fac palinca cu mâna mea... asa ca nu le am cu alcoolul din magazin🤷‍♂️

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 43 minute, izabella2018 a spus:

Sunt minim 3 terase , restaurante deschise în funcție de ce muzica preferi . 

Ies rar in oraş după ora 22:00. 

Nu cred că găsești muzica pe care o ascult la terasele din Ploiești😂.

 Chiar vroiam să te intreb ceva: ai cereri nocturne?  De doua ori am stat până dimineața și nu mi-a venit să cred ce liniște a fost. E bine că nu sunt pasare de noapte.

Acum puțin timp am lucrat in Constanța două zile (under cover pentru ca sunt din CT). Sunt mai multe cereri noaptea acolo decat sunt ziua...

 

 

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 46 minute, extraterestru78 a spus:

Pff... Naiba le mai știe, care-i bun și care nu... eu beau 99% de casă, fac cu băieții vin de casa din viță proprie... palinca iară o beau pe aia făcută de mine, îmi cumpăr câte 5-600 de kile de prune și îmi fac palinca cu mâna mea... asa ca nu le am cu alcoolul din magazin🤷‍♂️

Când vin în Brașov săptămâna viitoare poate îmi arăți instalația 😂.

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 13 ore, vasile_69_69 a spus:

Stati asa sa va zic io ce a patit @petremarin30 astazi

A iesit si el cu o fata la terasa dupa 5 ani cu banii calculati de acasa pentru doua sucuri ghinion ca putoarea aceea a vrut si ceva de mancare si se baza pe banii lui

Cand a venit nota a inceput scandalu ca el n are bani urla pe acolo noroc ca eram aproape si i am dat 50 lei milogului 

Ba sa ti fie rusine de martalog ce esti 😂😂

Să înțeleg că tu erai ospătarul ce ne-a încurcat comenzile! Păi vezi băi Vasile că de aceea nu faci bani! Și nu mai bea in timpul serviciului.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
Acum 11 ore, andreeakvl98 a spus:

Ies rar in oraş după ora 22:00. 

Nu cred că găsești muzica pe care o ascult la terasele din Ploiești😂.

 Chiar vroiam să te intreb ceva: ai cereri nocturne?  De doua ori am stat până dimineața și nu mi-a venit să cred ce liniște a fost. E bine că nu sunt pasare de noapte.

Acum puțin timp am lucrat in Constanța două zile (under cover pentru ca sunt din CT). Sunt mai multe cereri noaptea acolo decat sunt ziua...

 

 

Eu am program de fabrica pasa , pe mine degeaba mă solicita cineva noaptea că eu am o vârstă la 10 dorm 😂😂😂 poate să mă solicite și regina Angliei , o suge la rece . 

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 11 ore, andreeakvl98 a spus:

Când vin în Brașov săptămâna viitoare poate îmi arăți instalația 😂.

Gangbang la cazan! 

Trebuie să te întâlnești cu Izabella2018 să te inițieze și în ce nu agreezi încă 😜. Crede-mă, tuturor ne place doar că nu toți au aflat. 😋

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 11 ore, andreeakvl98 a spus:

Ies rar in oraş după ora 22:00. 

Nu cred că găsești muzica pe care o ascult la terasele din Ploiești😂.

 Chiar vroiam să te intreb ceva: ai cereri nocturne?  De doua ori am stat până dimineața și nu mi-a venit să cred ce liniște a fost. E bine că nu sunt pasare de noapte.

Acum puțin timp am lucrat in Constanța două zile (under cover pentru ca sunt din CT). Sunt mai multe cereri noaptea acolo decat sunt ziua...

 

 

Cine dracu' fute noaptea?! Ăia or fi vaporeni și dealerii lor de droguri. Altfel, doar urâții fut noaptea ca să nu se vadă clar cât suntem de urâți 😆

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 6 ore, Pagubitul a spus:

Gangbang la cazan! 

Trebuie să te întâlnești cu Izabella2018 să te inițieze și în ce nu agreezi încă 😜. Crede-mă, tuturor ne place doar că nu toți au aflat. 😋

 

Sunt interesată de aventuri noi. 

Prefer să le descopăr în viață personală😇.

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 5 ore, Pagubitul a spus:

Cine dracu' fute noaptea?! Ăia or fi vaporeni și dealerii lor de droguri. Altfel, doar urâții fut noaptea ca să nu se vadă clar cât suntem de urâți 😆

Cel mai pasional sex este intre 05:00-07:00.😉

Link spre comentariu
  • Oras:Shimishoara
  • Oras:Shimishoara
Acum 18 ore, extraterestru78 a spus:

Pff... Naiba le mai știe, care-i bun și care nu... eu beau 99% de casă, fac cu băieții vin de casa din viță proprie... palinca iară o beau pe aia făcută de mine, îmi cumpăr câte 5-600 de kile de prune și îmi fac palinca cu mâna mea... asa ca nu le am cu alcoolul din magazin🤷‍♂️

Ai si de vanzare ?😂 schimb cu motorina

Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 28 minute, andreeakvl98 a spus:

Sunt interesată de aventuri noi. 

Prefer să le descopăr în viață personală😇.

Există și viață impersonală sau cum?!

Te credeam mai isteață decât să vehiculezi un clișeu absolut ticălos. 😉 Ai senzația că te protejezi cu minciuna asta până realizezi că te-ai dilit de tot. 👍

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 20 ore, andreeakvl98 a spus:

Ies rar in oraş după ora 22:00. 

Nu cred că găsești muzica pe care o ascult la terasele din Ploiești😂.

 Chiar vroiam să te intreb ceva: ai cereri nocturne?  De doua ori am stat până dimineața și nu mi-a venit să cred ce liniște a fost. E bine că nu sunt pasare de noapte.

Acum puțin timp am lucrat in Constanța două zile (under cover pentru ca sunt din CT). Sunt mai multe cereri noaptea acolo decat sunt ziua...

 

 

Sunt destule deschise și noaptea..dar nu în oraș neapărat.. dar f aproape..dacă vrei te iau eu într-o seara și îți fac rondul..o sa ai parte de viata de noapte ma Ploiești de nu te ai gândit ...

PS. Sa iei bani la tine....și de benzina și de consumație 🐒🐒🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 1 oră, dyerseve a spus:

Sunt destule deschise și noaptea..dar nu în oraș neapărat.. dar f aproape..dacă vrei te iau eu într-o seara și îți fac rondul..o sa ai parte de viata de noapte ma Ploiești de nu te ai gândit ...

PS. Sa iei bani la tine....și de benzina și de consumație 🐒🐒🥰🥰

Dacă le spui "bani" ele au în cap doar cât le dai. Încă puțin și își umplu coșurile la hypermarket-uri și e de la sine înțeles că purtătorii de puțe din jur achită tot... Fac plinul și pune băiatul de la pompă banii, din salariu. Și tot așa. 

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Buna vrei un loc cochet pt un pahar de vin bistro family vrt in centru in spate la Winmarkt ii gasesti deschisi si au si o pizza fff buna care o poti savura pe terasa plus narghilea😉😉

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...