Sari la conținut

0744193595 ❤❤❤❤❤Renata prima data la Sibiu


Vizitator RenataR

Postări Recomandate

Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 17 minute, kurac a spus:

Nu insist... doar nu suport aitutinile de diva. 
 

 

Aoleo.... 🤣

Aoleu  ce ?

Cred ca ai foarte mult timp liber !

 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Vizitat și eu domnișoara.

Programarea făcută ușor pe WhatsApp, respectată de ambele părți.

Ajuns in fața ușii îmi deschide o tipă destul de plinuță, sincer cred că are la 95-100 kg fara sa fiu răutăcios.

Primul gând îmi era sa plec dar ținând cont că abia am reușit să scap de acasă am zis hai că merge..

A început cu un ON destul de bun și câteva tentative de DEEP, pe la vecini chiar foarte puțin a dat .

La NP sincer nu simți mare plăcere, schimbat doua poziții și finalizat in balonaș.

150 de lei investiți aiurea din punctul meu de vedere.

De revenit eu cu siguranță nu mai revin, nu e ce trebuie.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 4 minute, Megapixel a spus:

Vizitat și eu domnișoara.

Programarea făcută ușor pe WhatsApp, respectată de ambele părți.

Ajuns in fața ușii îmi deschide o tipă destul de plinuță, sincer cred că are la 95-100 kg fara sa fiu răutăcios.

Primul gând îmi era sa plec dar ținând cont că abia am reușit să scap de acasă am zis hai că merge..

A început cu un ON destul de bun și câteva tentative de DEEP, pe la vecini chiar foarte puțin a dat .

La NP sincer nu simți mare plăcere, schimbat doua poziții și finalizat in balonaș.

150 de lei investiți aiurea din punctul meu de vedere.

De revenit eu cu siguranță nu mai revin, nu e ce trebuie.

100 poate ai tu dragule .

Te rog sa incetezi cu exagerarile astea non sens ok ?

 

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 27 minute, Megapixel a spus:

Vizitat și eu domnișoara.

Programarea făcută ușor pe WhatsApp, respectată de ambele părți.

Ajuns in fața ușii îmi deschide o tipă destul de plinuță, sincer cred că are la 95-100 kg fara sa fiu răutăcios.

Primul gând îmi era sa plec dar ținând cont că abia am reușit să scap de acasă am zis hai că merge..

A început cu un ON destul de bun și câteva tentative de DEEP, pe la vecini chiar foarte puțin a dat .

La NP sincer nu simți mare plăcere, schimbat doua poziții și finalizat in balonaș.

150 de lei investiți aiurea din punctul meu de vedere.

De revenit eu cu siguranță nu mai revin, nu e ce trebuie.

Poate incetezi cu minciunile .

Poza de azi !

Daca nu sunt eu pe gustul tau , pentru ce ai ramas ?

IMG_20220603_130407121.jpg

IMG_20220603_130407121.jpg

Link spre comentariu
Vizitator DrogosP
Reputație: 0
Acum 1 oră, Megapixel a spus:

Vizitat și eu domnișoara.

Programarea făcută ușor pe WhatsApp, respectată de ambele părți.

Ajuns in fața ușii îmi deschide o tipă destul de plinuță, sincer cred că are la 95-100 kg fara sa fiu răutăcios.

Primul gând îmi era sa plec dar ținând cont că abia am reușit să scap de acasă am zis hai că merge..

A început cu un ON destul de bun și câteva tentative de DEEP, pe la vecini chiar foarte puțin a dat .

La NP sincer nu simți mare plăcere, schimbat doua poziții și finalizat in balonaș.

150 de lei investiți aiurea din punctul meu de vedere.

De revenit eu cu siguranță nu mai revin, nu e ce trebuie.

Dacă spuneai că are 90 poate te credeam.....

Este o femeie.,...repet o femeie.... cu forme ...cu de toate... Și o spun din propria experiență, am întâlnito in Tg Mureș undeva prin decembrie,și sigur nu sa îngrășat așa mult, 

E genul meu, îmi plac femeile cu forme cu cărniță, unde ai pe ce pune mana,

Dacă e respectată ai parte de o întâlnire memorabilă, cel puțin mie mi-a plăcut serviciile ei. Și sper să mai am ocazia să le repet, 

Mulțumesc pt clipele frumoase alaturi de tine 

 

PS. Nu îmi plac neadevărurile și am simțit nevoia să intervin 

Spor la iubit cu cap!

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 5 minute, DrogosP a spus:

Dacă spuneai că are 90 poate te credeam.....

Este o femeie.,...repet o femeie.... cu forme ...cu de toate... Și o spun din propria experiență, am întâlnito in Tg Mureș undeva prin decembrie,și sigur nu sa îngrășat așa mult, 

E genul meu, îmi plac femeile cu forme cu cărniță, unde ai pe ce pune mana,

Dacă e respectată ai parte de o întâlnire memorabilă, cel puțin mie mi-a plăcut serviciile ei. Și sper să mai am ocazia să le repet, 

Mulțumesc pt clipele frumoase alaturi de tine 

 

PS. Nu îmi plac neadevărurile și am simțit nevoia să intervin 

Spor la iubit cu cap!

Daca in decembrie avea 90 cum zici, au trecut 6 luni de atunci, nu e exagerat daca a mai pus 5kg.

Nu am zis că nu am respectat-o sau nu m-a respectat.

Sincer nu știu câți ani are că nu am întrebat dar sa fie sănătoasă, nu sunt singurul din Sibiu cu care a avut probleme.

Avem fete in Sibiu cu care chiar nu au fost probleme și la care mergem cu drag și totul e ok, trebuie sa înțeleagă și ea că pentru asta e acest forum, sa ne spunem părerile și să știe și restul colegilor unde merg.

Numai bine, eu am lăsat o simpla recenzie nu mă gândeam că se ajunge așa departe.

Link spre comentariu

Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 16 minute, Megapixel a spus:

Daca in decembrie avea 90 cum zici, au trecut 6 luni de atunci, nu e exagerat daca a mai pus 5kg.

Nu am zis că nu am respectat-o sau nu m-a respectat.

Sincer nu știu câți ani are că nu am întrebat dar sa fie sănătoasă, nu sunt singurul din Sibiu cu care a avut probleme.

Avem fete in Sibiu cu care chiar nu au fost probleme și la care mergem cu drag și totul e ok, trebuie sa înțeleagă și ea că pentru asta e acest forum, sa ne spunem părerile și să știe și restul colegilor unde merg.

Numai bine, eu am lăsat o simpla recenzie nu mă gândeam că se ajunge așa departe.

Ti am postat poza de azi sa imi spui unde sunt kg alea de care spui .

Iar "probleme" cum le numesti tu ...cred ca stiu mai bine decat tine cine imi intra in casa . .

Sa incheiem discutia ca Devine non sens

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...