Sari la conținut

Elena 0746952676/ 0721126541


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu la ea prin decembrie. Pozele sa zicem ca sunt reale, e slabuta si blonda. Era cam plictisita cand am fost eu, nu avea chef de treaba...am pus o in 4 labe si asa a stat. Nu vorbeste prea mult... zici ca futi o papusa😆😆. Eu unul as incerca altceva. Bafta

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator Motoflorin
Reputație: 0
Acum 2 ore, pax123 a spus:

Am fost eu la ea prin decembrie. Pozele sa zicem ca sunt reale, e slabuta si blonda. Era cam plictisita cand am fost eu, nu avea chef de treaba...am pus o in 4 labe si asa a stat. Nu vorbeste prea mult... zici ca futi o papusa😆😆. Eu unul as incerca altceva. Bafta

Eu știam că e brunetă nu știu cum ai văzut-o tu blondă,  😁😆de vorbit ai dreptate e tăcută rău , la prestație cred că n-ai incalzit-o suficient 😁! Preturi știu că a avut 200/h , 300/h , 250/h! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 13 ore, Motoflorin a spus:

Eu știam că e brunetă nu știu cum ai văzut-o tu blondă,  😁😆de vorbit ai dreptate e tăcută rău , la prestație cred că n-ai incalzit-o suficient 😁! Preturi știu că a avut 200/h , 300/h , 250/h! 

Eu imi aduc aminte ca era blonda...poate nu e aceeasi fata. Il intrebam pe Elvis sa vedem ce zice.

 

Acum 4 ore, Elvis76 a spus:

Fata este super OK sânii un pic cam micuți ,nu vorbește prea mult dar î-ți faci treaba .

Era blonda sau bruneta? 😆

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am vizitat-o astazi pe "Eli", mi se pare irezistibila fata asta cu ochi superbi si de cate ori ajunge in oras e obligatoriu sa o fut.

Daca era mai lipicioasa ar fi rupt piata, dar asa e firea ei, mai distanta, si din cauza asta nu a avut mare impact printre nimfomani. 

N-am reusit sa mi-o apropii cat as fi vrut, dar chiar si asa este una din fetele mele preferate si o sa o vizitez de fiecare data cand ajunge in oras.

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator Motoflorin
Reputație: 0

Revizitat și mine de Elena  zilele astea, ca și colegul de sus, aș fi vrut o mai lipicioasă , ăsta e stilul ei nai cei face, prea blândă , prea calmă. Rămâne una din preferatele mele , îmi place că e ascultătoare se pliază după toate nebuniile care - mi trec prin cap!!🤣😅! Nici gagică mea nu e așa ascultătoare și calmă ca Elena 😂😅😁 un mare plus 👍din partea mea! Notele nu cred că își mai au rostul ! Îmi place bruneta maxim, vizite destule , cred că trebuie să mă opresc! 😅😅! Ștoul de final!

 

Link spre comentariu
Vizitator Motoflorin
Reputație: 0

Misterios yeah ne instalăm o stare in corp yeah

Călcăm pe lună glorios yeah                                  Felul  în care îi dai jos iar.                                 

Sari în nava mea cu flori babe, De la sol la stele zbori yeah

Misterios yeah ne instalăm o stare in corp yeah

Ești cea mai dulce dulce fată.                                Dulce ca mierea sub soare in apă.                         Te-aș pune capră / Mă gâdilă ideea                      Să te gâdil sub plapumă / Să te gust toată           Ca pe ultimul fruct de pe pământ fato                  Atât de specială                                                      La suflet si în croială                                               Io inițial m-am panicat un pic credeam.               Că îmi faci vreo cheie după ce o să cad lat.         Și nu că mai trădat căci am mai fost.                   Trădat doar că am cel mai mare preț pe cap.       Te las un pic să te joci   yeyeyeye. Te las baby.                                   

  E ca un drog intră în corp.                                      Fiindcă că-mi intră adânc în corp                         Doar că nu strică deloc                                          Pur și simplu îi dau foc , îi dau foc , îi dau foc.     Ca să i-a și patu' foc Dragoste e tot ce storc.      Doar că n-am ce să mai storc                                 Tu ești tot , io sunt tot.                                             Tu ești tot, io sunt mort Să mă fut e tot ce pot.   Să mă înec in bani mai pot.                                   E ca un drog  intră în corp.                                     Pur și simplu îi dau foc                                           Știi că o fac fără efort                                             Plecăm cu nava de la bloc baby!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare! Eu n-am reușit să mă intersectez cu ea. ...Am apelat-o, n-a răspuns nici pe numere diferite, nici pe WhatsApp, chiar dacă am incercat și i-am scris și în engleză. A citit doar un mesaj, la un moment dat și atât. 

* Zici că-i bătută cu _!_ in cap!? 😂

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...