Sari la conținut

Salon masaj dar pentru fete


Postări Recomandate

  • Oras:TM
  • Oras:TM

Caut un salon de masaj care sa serveasca femei, preferabil cu masseuri barbati. Aveti careva recomandari? Si cam care-s preturile?

Stiu ca forumul asta serveste barbati in mare parte, dar nu prea stiam pe unde sa intreb.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
1 hour ago, AncaL said:

Caut un salon de masaj care sa serveasca femei, preferabil cu masseuri barbati. Aveti careva recomandari? Si cam care-s preturile?

Stiu ca forumul asta serveste barbati in mare parte, dar nu prea stiam pe unde sa intreb.

Te referi la masaj erotic? Nu cred ca in Timisoara ar fi asa ceva pentru femei, nu este cerere pentru asta. 

Link spre comentariu
  • Oras:TM
  • Oras:TM
1 minute ago, freevoice said:

Te referi la masaj erotic? Nu cred ca in Timisoara ar fi asa ceva pentru femei, nu este cerere pentru asta. 

Da, clar, doar de aia intreb aici

Si trist... dar ma asteptam.

Link spre comentariu
  • Oras:Shimishoara
  • Oras:Shimishoara
Acum 16 ore, AncaL a spus:

Caut un salon de masaj care sa serveasca femei, preferabil cu masseuri barbati. Aveti careva recomandari? Si cam care-s preturile?

Stiu ca forumul asta serveste barbati in mare parte, dar nu prea stiam pe unde sa intreb.

Vrei masaj cu totul inclus?😂😎

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoar
  • Oras:Timisoar
Acum 17 ore, AncaL a spus:

Caut un salon de masaj care sa serveasca femei, preferabil cu masseuri barbati. Aveti careva recomandari? Si cam care-s preturile?

Stiu ca forumul asta serveste barbati in mare parte, dar nu prea stiam pe unde sa intreb.

Ai accepta masaj la domiciliul tau din partea unui membru al forumului din Timisoara? Cred ca ai avea doritori. Iar referitor la salon nu am auzit sa fie pe Timisoara

  • Minus 1
Link spre comentariu
On 6/3/2022 at 10:07 PM, AncaL said:

Caut un salon de masaj care sa serveasca femei, preferabil cu masseuri barbati. Aveti careva recomandari? Si cam care-s preturile?

Stiu ca forumul asta serveste barbati in mare parte, dar nu prea stiam pe unde sa intreb.

După masajul erotic pe care să ți-l facă băiatul, vrei sa faci și sex cu el? Cu siguranță că vei găsi doritori pentru ceea ce vrei tu printre băieții forumului, numa nu la vreun salon, ci în vreo locație a ta, a lui. Mai rămâne doar sa anunți și vei găsi cel puțin câțiva băieți pe aici care să facă ce ceri tu

Link spre comentariu
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 22 ore, madalinjieanu a spus:

Și noi băieți de aici de pe forum ne pricepem la masaj 😊😬😅

*doubt* pe langa gluma ta, e deja foarte foarte greu pentru a gasi pe o maseusa care face un masaj erotic adevarat (si cred ca nu mai exista asa ceva in TM), dar daca tu nu ai nicio fel de pregatire in acest domeniu, sunt prea sigur ca masajul erotic pe care il faci nu va fi prea bun... 😅🙃

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
La 03.06.2022 la 22:07, AncaL a spus:

Caut un salon de masaj care sa serveasca femei, preferabil cu masseuri barbati. Aveti careva recomandari? Si cam care-s preturile?

Stiu ca forumul asta serveste barbati in mare parte, dar nu prea stiam pe unde sa intreb.

Incearca in privat la Nandia...sigur se baga.😁😂 Stiu, preferabil cu masseuri bărbați dar na...am zis...poate, poate! 

  • Haha 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 20 ore, ionfaranume a spus:

Buna Anca ! Cred ca oricare dintre noi ti-ar face un masaj all inclussive doar ca e mai nașpa cu locația … dar daca vrei invita/ne și te ajutam la maxim…

Bine colegu! 

Esti noi toti!💪

dag dal gas!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...