Sari la conținut

Loc pentru ceartă


Vizitator DrogosP

Postări Recomandate

Acum 2 ore, costycosty10 a spus:

Bosulica lasa-i da-i în pula noastră de nebuni. Eu te cred, ia zi măcar e bună de pula carima asta ? Am auzit că și ea s-a futut pe centură,este adevărat?  M-aș duce să-i dau la rozeta așa țigănește cum i-am dat- și lui giorgia

Prietene dacă ma întrebași eu îți răspund cu plăcere. Carima este o fata care merita sa o vizitezi.Face un oral foarte bun.Se fute in ce poziție vrei tu.La normal nu pot spune ca e cea mai strâmtă dar nici cea mai larga.Este o fata senzuala care știe să-și facă meseria de curva.Eu de cate ori am fost la ea nu mi-a părut rău de banii care i-am dat.Referitor la întrebarea dacă s-a futut pe centura,acest răspuns nu il dau eu.Citește recenziile când ea a început activitate si recunoaște ca a fost si pe centura Craiovei.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • pisicuts a închis acest topic
  • Vizitator a deschis acest topic
4 hours ago, Eli70 said:

Prietene dacă ma întrebași eu îți răspund cu plăcere. Carima este o fata care merita sa o vizitezi.Face un oral foarte bun.Se fute in ce poziție vrei tu.La normal nu pot spune ca e cea mai strâmtă dar nici cea mai larga.Este o fata senzuala care știe să-și facă meseria de curva.Eu de cate ori am fost la ea nu mi-a părut rău de banii care i-am dat.Referitor la întrebarea dacă s-a futut pe centura,acest răspuns nu il dau eu.Citește recenziile când ea a început activitate si recunoaște ca a fost si pe centura Craiovei.

Îți rămân dator fratioare.O să merg la curva asta mică să o fut țigănește ca pe Giorgia.Tu continuă și dă-le minusuri, da-i dracu de labari,ăștia care au ceva cu tine.Te respect pentru toată munca depusă.

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator DrogosP
Reputație: 0
La 28.07.2022 la 21:30, costycosty10 a spus:

Bosulica nu știu de ce cred că în următoarea perioadă  vei zbura dupa acest forum.Contul tau va fi banat în curând. 

Așa și? Care e problema ta că nu înțeleg? 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
51 minutes ago, DrogosP said:

Așa și? Care e problema ta că nu înțeleg? 

 

Problemele*... că ele sunt mai multe și are nevoie urgent de tratament. Dacă ar fi luat câte un leu pentru fiecare minus pe care l-a dat și cont nou pe care l-a făcut, acum ar fi fost putred de bogat. 😂

  • Like 4
  • Minus 7
Link spre comentariu

Dlgoe vă dă clasă la toți frustratii de aici, sa-i mîncați pula fratiorului meu care nu-l suportă.Se pisa pe toti labarii si toate curvele de pe acest forum,vedeți si voi cum se joacă cu voi cum vrea el, si voi vă agitați ca niste pisati ce sunteti. Felicitari fratioare continua tot asa și dă-le minusuri futu-i in gură să-i fut eu, au uitat cine le este seful, tremură chilotii pe ei când văd minusuri de la tine și le este frică. Tot respectul bosulica pentru ce faci.

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...