Sari la conținut

Care este zona bună


Postări Recomandate

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

As putea sa iti recomand de ce anume sa te ferești, zonele cu trafic aglomerat și lipsa locuri de parcare, axa Cantemir, Pța Unirii, Universitate, Romană, Pța Victoriei, Calea Victoriei, Centru Vechi. Mai sunt zone greu accesibile la anumite ore si destul de îndepărtate, Militari Residence, Colentina, Titan, Pantelimon, Berceni, Rahova, Pajura, Pipera. Într-un cuvânt în centru ar fi ok, dar mai pe lângă el🤓

Link spre comentariu
Acum 7 minute, ristian a spus:

As putea sa iti recomand de ce anume sa te ferești, zonele cu trafic aglomerat și lipsa locuri de parcare, axa Cantemir, Pța Unirii, Universitate, Romană, Pța Victoriei, Calea Victoriei, Centru Vechi. Mai sunt zone greu accesibile la anumite ore si destul de îndepărtate, Militari Residence, Colentina, Titan, Pantelimon, Berceni, Rahova, Pajura, Pipera. Într-un cuvânt în centru ar fi ok, dar mai pe lângă el🤓

Ce are zona Titan? Sectorul 3 e cel mai mare și cel mai bun sector.Pantelimon e ok . Zona Obor , Moșilor, Ștefan cel Mare, Dorobanți e ok. Romana, Universitate, Unirii e ok.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

daca nu taxezi saruturile, iti spun, altfel trebuie sa platesti 50 lei pentru informatia corecta

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cele mai bune locații sunt în jurul Piața Alba Iulia, Piața Unirii, Tineretului, Piața Victoriei, Calea Victoriei, Piața Națiunile Unite, Stradă Ion Câmpineanu, Universitate, Piața Romană, Bulevardul Magheru.

in general fiecare locatie din centrul orașului sau aproape de o statie de metrou este ok.

Sper să te văd pe tine și cu sânii tăi minunati aici în București în curând 🤩😘

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

@naty22  e greu la buc cu cazările , și băieții is faini da sunt și probleme multe … spor la vizita , rămâi la scorurile de la Arad ,cele de dinainte de mărire  și evita certurile și multe din aspectele de sau întâmplat la Cta și Arad , e un sfat știi fb ce am vb … 📷🎥😘 încearcă pe decebal ca zona , sunt cafenele , e mall Vitan aproape . Multe locuri de parcare gratuite !!! 📍 

sfat sigur … nu vei da greș ce te învăț eu !!!  Și colegii mei vor fi multumiți și ei și de prețuri și de tot … e decizia ta !!! Spor . 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitator Turcoaz4
Reputație: 0
La 08.06.2022 la 18:15, naty22 a spus:

Hei m am gândit a veni în vizita la voi ce locati îmi recomandați??? 

 Să nu fii chiar la periferie  ,   în rest , știi vorba aia " omul sfințește locul"  

Baftă. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...