Sari la conținut

Rebeca : 0743459485


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
2 hours ago, rebeca_c said:

Heeei, ma numesc Rebeca, am 20 de ani, sunt noua aici in nimfomane, pentru mai multe detalii suna ma, te pup si te aștept la mine 💕

DE6E151D-E1D0-413B-AE23-0E9AEC3A1CC5.jpeg

CACA2D24-2D6B-4F44-BD61-67D277E07862.jpeg

7193D0DD-D4E8-453B-8E06-A54BDE51F496.jpeg

Unde sa te sunam? Lasă un nr de telefon eventual.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
  • Like 1
  • Inimioara 1

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Fata este ce trebuie si are cateva luni de cand este pe publi… Topic nu i-am deschis deoarece am vrut sa vad in cat timp ar fi ea descoperita de forum. (Raspunsul corect ar fi la pulivara din cauza ca sectiunea Iasi a forumului o bate-n cap, doarme in papuci si mananca lipici…)


Revenind la fata:

Atitudine:9- 
Nu e foarte experimentata, dar este dragutica, amabila si prietenoasa. Emana tinerete, prospetime si exuberanta.

 

Aspect fizic: 9+ 
20 de ani declarati, frumusica la fatza, par lung frumos si ingrijit, ten alb, 1 60 - 1 65 inaltime, sani marimea 2 frumosi si fermi, curulet fain, carne tare pe ea, fara celulita si depuneri inestetice. Arata, dupa parerea mea, mai bine decat in poze. 

 

Oral: 8- 
Neprotejat. Fara finalizare orala, fara prea multe artificii dar executat cu atentie.

 

Normal: 9- (punctul ei forte) 
Pasarica stramta, fara urme de uzura. Accepta diverse pozitii, se implica, geme frumos, e acolo cu tine. Are chef de sex daca are cu cine, dar trebuie sa o iei usurel la inceput. Am testat cu ea capra si misionar.

Am scazut un punct si ceva din cauza ca foloseste lubrefiant in exces si prezervative marca Lidl.

 

Igiena: 10 
Baie dotata cu tot ce trebuie, am avut prosop curat.

 

Locatie: 6 
Un cuibusor pe G.E. Palade 18A unde nu prea exista intimitate, dar eu nu prea sunt sensibil.

 

Tarife: 150/300. Oral N/P, normal P.

 

Colcluzie: 
Derapaje au existat pentru ca e relativ noua , dar cu mici corectii ii vad viitor stralucit in domeniu. Este frumusica, tanara, fresh si… si cu chef de munca.

 

Sfaturile mele pentru ea ar fi urmatoarele:

1.Sa schimbe prezervativele. Cele de la lidl nu sunt bune deoarece pe femeie o jeneaza iar barbatul nu simte cum trebuie pasarica. Mondos sunt groase, uscate si necesita mult lubrefiant. Recomand “Real feel” de la Durex (La emag cutia mare de 24 de bucati costa 100lei. 4 lei jumate bucata nu e un capat de tara)

2.Sa foloseasca ceva mai putin lubrefiant(asta ar veni in mod natural dupa ce schimba prezervativele)

3.Sa schimbe locatia: ori un apartament cu mai multe camere, ori singura in locatie.

 

Daca ar urma macar o parte dintre sfaturile de mai sus, ar fi dupa parerea mea in top 10 pe Iasi.

  • Like 4
  • Mersi 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 2 ore, codex2 a spus:

Fata este ce trebuie si are cateva luni de cand este pe publi… Topic nu i-am deschis deoarece am vrut sa vad in cat timp ar fi ea descoperita de forum. (Raspunsul corect ar fi la pulivara din cauza ca sectiunea Iasi a forumului o bate-n cap, doarme in papuci si mananca lipici…)


Revenind la fata:

Atitudine:9- 
Nu e foarte experimentata, dar este dragutica, amabila si prietenoasa. Emana tinerete, prospetime si exuberanta.

 

Aspect fizic: 9+ 
20 de ani declarati, frumusica la fatza, par lung frumos si ingrijit, ten alb, 1 60 - 1 65 inaltime, sani marimea 2 frumosi si fermi, curulet fain, carne tare pe ea, fara celulita si depuneri inestetice. Arata, dupa parerea mea, mai bine decat in poze. 

 

Oral: 8- 
Neprotejat. Fara finalizare orala, fara prea multe artificii dar executat cu atentie.

 

Normal: 9- (punctul ei forte) 
Pasarica stramta, fara urme de uzura. Accepta diverse pozitii, se implica, geme frumos, e acolo cu tine. Are chef de sex daca are cu cine, dar trebuie sa o iei usurel la inceput. Am testat cu ea capra si misionar.

Am scazut un punct si ceva din cauza ca foloseste lubrefiant in exces si prezervative marca Lidl.

 

Igiena: 10 
Baie dotata cu tot ce trebuie, am avut prosop curat.

 

Locatie: 6 
Un cuibusor pe G.E. Palade 18A unde nu prea exista intimitate, dar eu nu prea sunt sensibil.

 

Tarife: 150/300. Oral N/P, normal P.

 

Colcluzie: 
Derapaje au existat pentru ca e relativ noua , dar cu mici corectii ii vad viitor stralucit in domeniu. Este frumusica, tanara, fresh si… si cu chef de munca.

 

Sfaturile mele pentru ea ar fi urmatoarele:

1.Sa schimbe prezervativele. Cele de la lidl nu sunt bune deoarece pe femeie o jeneaza iar barbatul nu simte cum trebuie pasarica. Mondos sunt groase, uscate si necesita mult lubrefiant. Recomand “Real feel” de la Durex (La emag cutia mare de 24 de bucati costa 100lei. 4 lei jumate bucata nu e un capat de tara)

2.Sa foloseasca ceva mai putin lubrefiant(asta ar veni in mod natural dupa ce schimba prezervativele)

3.Sa schimbe locatia: ori un apartament cu mai multe camere, ori singura in locatie.

 

Daca ar urma macar o parte dintre sfaturile de mai sus, ar fi dupa parerea mea in top 10 pe Iasi.

Poate ai dreptate, poate nu în ceea ce privește viitorul ei aici pe forum. E greu de spus în acest moment, ea a declarat că a deschis topicul doar pentru recenzii. Am multe de comentat, dar mă opresc doar la câteva:

- să mărească de la 15 min finalizarea la 25-30 min;

- să meargă mai mult pe rezervări, acum e mai mult pe primul venit primul servit;

- să schimbe locația, acum e într-un cuibușor de trei, (a ... n-ai recunoscut o altă fată de pe forum în locație?);

PS: În ceea ce mă privește în legătură cu somnul adânc al forumului n-am stat chiar cu mâinile în sân, eu am fost cel care a adus-o aici pe pagina principală din secțiunea masaj unde nu-i era locul.

Sunt de acord cu tine că are potențial, dar totul depinde doar de ea, de felul cum își va managera prezența ei aici pe forum.

Îi recomand să citească cu atenție topicile fetelor care au reușit în "afacere"

Să aveți spor în toate și la toate!

  • Like 3
  • Trist 1

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 09.06.2022 la 4:59, rebeca_c a spus:

Heeei, ma numesc Rebeca, am 20 de ani, sunt noua aici in nimfomane, pentru mai multe detalii suna ma, te pup si te aștept la mine 💕

DE6E151D-E1D0-413B-AE23-0E9AEC3A1CC5.jpeg

CACA2D24-2D6B-4F44-BD61-67D277E07862.jpeg

7193D0DD-D4E8-453B-8E06-A54BDE51F496.jpeg

mai esti in iasi? mai lucrezi?

  • Trist 1
Link spre comentariu

Codex a avut noroc so prinda ,  eu incerc de cateva zile sa dau de dansa si nimic . Nici anuntul nu-l mai are , contul facut in ziua aia si de atunci pauza si la raspuns si la recenzii , ori este full agenda si nu mai are nevoie de reclama ori nu mai activeaza.

  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 2 ore, Forsaken a spus:

Codex a avut noroc so prinda ,  eu incerc de cateva zile sa dau de dansa si nimic . Nici anuntul nu-l mai are , contul facut in ziua aia si de atunci pauza si la raspuns si la recenzii , ori este full agenda si nu mai are nevoie de reclama ori nu mai activeaza.

Când am fost eu era într-un cuibușor de trei pe GEP 18A. Am mers în cameră dar n-am rămas. Una dintre celelalte două are și ea topic deschis pe forum, dar mai mult călătorește. Bănuiesc că sunt plecate . Să nu se supere pe mine Codex 2 fiindcă eu cred că a fost foarte generos cu ea în speranța că fata va înțelege cum e cu forumul și se va confirma, numai că influența a fost mai mare din cealaltă direcție. M-aș bucura să nu am dreptate, dar nu e suficient să ai potențial, alta e să poți și să vrei.

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
5 hours ago, Forsaken said:

Codex a avut noroc so prinda ,  eu incerc de cateva zile sa dau de dansa si nimic . Nici anuntul nu-l mai are , contul facut in ziua aia si de atunci pauza si la raspuns si la recenzii , ori este full agenda si nu mai are nevoie de reclama ori nu mai activeaza.

Cine stie pe unde da la copca, pe la Arad, Brasov...

Daca tot si-a deschis topic, poate va trece si ea mai des prin Iasi, vad ca  se  intereseaza lumea de ea.

Si poate devine si ea mai interactiva cu forumul ( vin peste 2 zile, stau 5 in Iasi, ceva de genu... vin concediile )

 

In poze se vede foarte bine, totul e sa nu fie pe repede la numar. 

 

Link spre comentariu
5 minutes ago, sofer100 said:

 

Daca tot si-a deschis topic, poate va trece si ea mai des prin Iasi, vad ca  se  intereseaza lumea de ea.

 

 

Pai lumea se intereseaza , suna , da mesaj , cauta sa ajunga la cele ce presteaza ca de aia presteaza , sa faca bani si noi sa beneficiem de serviciile lor . Daca ar fi toti sa comenteze , sa scrie doar pe forum sau sa sune doar sa intrebe fara sa se duca  , iti zic eu ca ar muri de foame sau se lasa de meserie , ce-i ce doar comenteaza ori o fac de plictiseala ori rup o laba. Ca sfat este sa nu poluam inutil , fata poate merge unde vrea , important este cand vine sa raspunda cand este cautata. Bafta.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 10 minute, sofer100 a spus:

Cine stie pe unde da la copca, pe la Arad, Brasov...

Daca tot si-a deschis topic, poate va trece si ea mai des prin Iasi, vad ca  se  intereseaza lumea de ea.

Si poate devine si ea mai interactiva cu forumul ( vin peste 2 zile, stau 5 in Iasi, ceva de genu... vin concediile )

 

In poze se vede foarte bine, totul e sa nu fie pe repede la numar. 

 

Principalul motiv pentru care nu am rămas la ea fost tocmai timpul: maxim 15min, iar când i-am spus că majoritatea de pe forum alocă 25-30 ea mi-a replicat că nu o interesează ce se întâmplă pe forum, doar a deschis topic pentru recenzii.

  • Like 1
  • Mersi 1

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 17.06.2022 la 14:21, Forsaken a spus:

Codex a avut noroc so prinda ,  eu incerc de cateva zile sa dau de dansa si nimic . Nici anuntul nu-l mai are , contul facut in ziua aia si de atunci pauza si la raspuns si la recenzii , ori este full agenda si nu mai are nevoie de reclama ori nu mai activeaza.

Scuza ma ca nu am putut fi activa și nu am dat nici un răspuns, încerc sa scriu aici de acum înainte când voi fi in Iasi, mi am activat anunțul, sunt in oraș la momentul actual, ma vei găsi tot Weekend ul, pupici 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Heii, scuza ți mi inactivitatea, am fost plecată și sincer nu am ținut cont ca trebuie sa anunt aici plecarea mea, acum sunt in oraș in acest Weekend, mi am schimbat locuința unde sunt singura, voi anunța pe viitor cât timp voi fi in oraș și când voi pleca, puuup frumoșilor❤️ 

E7275F92-E85A-4EA2-B33A-7C8166754EA2.jpeg

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 14 ore, rebeca_c a spus:

Heii, scuza ți mi inactivitatea, am fost plecată și sincer nu am ținut cont ca trebuie sa anunt aici plecarea mea, acum sunt in oraș in acest Weekend, mi am schimbat locuința unde sunt singura, voi anunța pe viitor cât timp voi fi in oraș și când voi pleca, puuup frumoșilor❤️ 

E7275F92-E85A-4EA2-B33A-7C8166754EA2.jpeg

Bine ai revenit, Rebeca! Esti chiar draguta! Cred ca am sa iti fac cat de curand o vizita. 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

Am vizitat-o astazi pe Rebeca. Programare facuta pe what's up , respectata de ambele parti. Locatia este pe langa Palas, greu cu locurile de parcare,curata , baia dotata cu geluri de dus si prosoape, singura in locatie. Domnisoara are in jur de 19-20 ani, foarte linistita si comunicativa, vesela, pozele de pe Publi o dezavantajeaza, ultima poza pusa de ea aici este cea reala.Am dorit o ora, doua finalizari , primul numar sa includa si dominare . Desi mi-a parut incepatoare, fata si-a intrat foarte bine in rol, fara mirosuri suspecte, curata, parfumata. Oralul a fost neprotejat, cu tendinte de deep, iti mai arunca cate o privire perversa din cand in cand ( mi-a ramas in minte acea privire perversa de la oral cand si-o batea de limba) , geme, se implica.  Si acum notele

On 9

Np 9

Locatie 8

Dominare si atitudine 10  

Tarif 500 , o ora , doua finalizari , a fara graba.

Eu voi mai reveni. 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!
Aveam programare la domnisoara si inainte cu aproximativ 10 minute mi-a trimis mesaj ca a intervenit o problema si daca pot reveni peste o ora… cam neplacut, avand in vedere ca eram deja in zona. Inceput promitator!👍

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739679453
  • Oras:Romania
  • Telefon: 0739679453
  • Oras:Romania
On 6/24/2022 at 12:32 AM, rebeca_c said:

Heii, scuza ți mi inactivitatea, am fost plecată și sincer nu am ținut cont ca trebuie sa anunt aici plecarea mea, acum sunt in oraș in acest Weekend, mi am schimbat locuința unde sunt singura, voi anunța pe viitor cât timp voi fi in oraș și când voi pleca, puuup frumoșilor❤️ 

E7275F92-E85A-4EA2-B33A-7C8166754EA2.jpeg

@rebeca_c apreciem foarte mult ca faci efortul de a te dapta acestui forum și ne oferi informațiile ce ne ajuta sa organizam mai ușor, vin cu rugămintea și sunt sigur ca nu doar eu voi aprecia dacă faci și o postare în care sa detaliezi serviciile pe care le oferi și cu cât vrei sa fii răsplătită pentru acestea.

 

W-end plăcut!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Heii, vreau sa încep prin a va spune mai multe despre mine

Am 20 de ani, corp slim, mărimea sânilor e medie, fundul ușor bombat, 1,63 înălțime, 54 kg 💞 

Toate pozele pe care le am postat îmi aparțin, nimic nu e fake din ce vedeți, dacă nu îți place ce vezi in poze nu are rost sa ma contactezi, gusturile nu se discuta👍🏻😊 

SERVICII: 

Oral neprotejat dacă igiena corespunde 

Normal protejat 

Masaj de relaxare efectuat cu calm( intra doar in ora) 

69 după preferințe 

Accept orice poziție dacă mărimea este normala, dacă este mare sau foarte mare nu pot face orice poziție 

Accept săruturi corporale și atingeri, nu ma sărut pe buze 

Finalizarea se poate face corporală sau in protecție 

Fac și dominare

NU fac anal și nici finalizare orală 

PREȚURI: 

150 finalizarea ( timp: 20 de minute) 

300 ora ( 2 finalizări) 

Pretul pe ședința de dominare de o ora este 500 

Fac și deplasări la hotel sau pensiuni iar prețul pentru o ora este de 500 

*** nu accept persoane in stare de ebrietate, persoane cu accesorii ***

Pentru programări îmi puteți da mesaj pe Whatsapp🥰

Pupici și va aștept la mine, sper sa ma ridic așteptărilor voastre❤️

 

F7BAD45F-2B93-4F43-94D6-99FF2F6C94CA.jpeg

  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...