Sari la conținut

Alina 0728 335 681


Vizitator Blondina5567

Postări Recomandate

Vizitator Blondina5567
Reputație: 0

Daca iti doresti sa petreci clipe frumoase si discrete alaturi de mine, te astept sa ne relaxam impreuna intr-o atmosfera placuta! 
Sunt o persoana dulce, fara figuri si cu bun simt, astept acelasi lucru si de la tine! Imi rezerv totodata dreptul de a-mi rezerva clientii!

0728 335 681

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 56 minute, Blondina5567 a spus:

Daca iti doresti sa petreci clipe frumoase si discrete alaturi de mine, te astept sa ne relaxam impreuna intr-o atmosfera placuta! 
Sunt o persoana dulce, fara figuri si cu bun simt, astept acelasi lucru si de la tine! Imi rezerv totodata dreptul de a-mi rezerva clientii!

0728 335 681

Prețuri/servicii?

Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
La 09.06.2022 la 11:13, Blondina5567 a spus:

Daca iti doresti sa petreci clipe frumoase si discrete alaturi de mine, te astept sa ne relaxam impreuna intr-o atmosfera placuta! 
Sunt o persoana dulce, fara figuri si cu bun simt, astept acelasi lucru si de la tine! Imi rezerv totodata dreptul de a-mi rezerva clientii!

0728 335 681

si... mergem la "ghici"?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727417614
  • Oras:pitesti
  • Telefon: 0727417614
  • Oras:pitesti

Sa detaliez putin. Am stabilit cu ea, a venit la domiciliu. Servicii ok, oralul sa străduit sa îl faca bine, la normal destul de strâmtă. Finalizarea se poate si orală. Per total, 100 de lei o finalizare eu zic ca merita încercată. 

Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
Acum 18 minute, adriano ionut01 a spus:

Sa detaliez putin. Am stabilit cu ea, a venit la domiciliu. Servicii ok, oralul sa străduit sa îl faca bine, la normal destul de strâmtă. Finalizarea se poate si orală. Per total, 100 de lei o finalizare eu zic ca merita încercată. 

Salut, chiar ai detaliat, CE SA ZIC.....

nu trebuie sa dai neaparat detalii despre actul in sine, nu cred ca este foarte relevant, sau intereseaza neaparat pe cineva, doar ce servicii ofera si ,ce nu intelegeti unii dintre voi, de aici si recenzii vagi, scrie ,frate, cum arata fata, fata, corp,sani, cur, picioare, maini, nas etc 

o fi grasa, o fi slaba.....

recenzia trebuie sa contina neaparat descrierea fetei{cum arata in realitate}, asta cred eu ca este important pt toti userii si nu trebuie neaparat sa dai detalii despre actul in sine, de aceea nu se mai fac recenzii pentru ca se intra prea mult in detaliu in unele recenzii, iar altele sunt vagi, asa cum este si a ta, asta nu intelegeti multi useri....

si dupa aceea incepe cearta...... nu sunt multi asumati

sper ca m-am facut ,cat de cat inteles si sper sa nu te superi.......cum fac altiii

spor sa aveti!!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
Acum 6 minute, adriano ionut01 a spus:

La corp arata ca o puștoaică, a zis ca are 19 ani. Sani destul de mici, curul bombat plăcut. La fata atata ca o copila, e ok zic eu. 

Multumesc frumos.....hai ca se poate, curaj

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
1 oră în urmă, adriano ionut01 a spus:

Sa detaliez putin. Am stabilit cu ea, a venit la domiciliu. Servicii ok, oralul sa străduit sa îl faca bine, la normal destul de strâmtă. Finalizarea se poate si orală. Per total, 100 de lei o finalizare eu zic ca merita încercată. 

Super la 100 ron finalizarea si acasa , mia cerut una 400 ron sa vina la domiciliu 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...