Sari la conținut

Karina 0725752462


Postări Recomandate

  • Oras:Slatina
  • Disponibila
  • Oras:Slatina
  • Disponibila

Salutare !

Vizitat domnișoara în cauză. Puțin mai bine făcută decât as fi preferat dar e ok. Locatie ..... garsoniera , fără AC , lipsa prosop baie , igienizarea se face cu șervețele umede . Am rămas pentru o finalizare , un oral mecanic ajutat în permanență de mână.... nici un artificiu , fără atenție la sateliți. 

Note:

Oral : 5

Locatie : 4

Igiena ei este ok

Baftă 

 

 

  • Like 1
  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 1 oră, kevinody a spus:

Salutare !

Vizitat domnișoara în cauză. Puțin mai bine făcută decât as fi preferat dar e ok. Locatie ..... garsoniera , fără AC , lipsa prosop baie , igienizarea se face cu șervețele umede . Am rămas pentru o finalizare , un oral mecanic ajutat în permanență de mână.... nici un artificiu , fără atenție la sateliți. 

Note:

Oral : 5

Locatie : 4

Igiena ei este ok

Baftă 

 

 

Nu știu cine ești, dar nu cred ca ai cerut prosop și nu ți-am dat,prosoapele erau în camera ca după cum ai observat baia e destul de mica și nu am unde sa le pun. Cât despre AC nu am ce sa fac draga, nu pot sa vin cu el în geanta de acasă. Iar referitor la servicii, fiecare cu gustul lui. :)) 

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Azi am vizitat o pe Karina, o domnisoara 

simpatica, blonda, 160-165, sani marime medie, fund bun de tras in 🍌, carne tare, ceva depuneri in zona abdominala nederanjante, -9

locatie: blocul din spatele magazinului Toamna se pe Cuza voda, garsoniere curat, fara AC, a spus ca se muta de acolo azi

Am facut programare de ierip pe whtsup, punctuali amandoi

 Am schimbat cateva cuvinte pana am scapat de haine, intins pe pat, am fost intrebat cum vreau oralul, am ales N - 8.50 - 9 pot spune bun, fara deep sau sateliti, inceput soft apoi mai alert cu insurubari, mi-a placut

am rugat-o sa facem putin 69 unde am gasit o 🍑 curata, epilata, fara mirosuri sau altceva

Pus fesul si trecut la doggy - 9 , sta bine, nu fuge de 🍌 ca altele

N-am fost grabit sau texte ca vine altul, telefoane pe silentios desi sunau, dupa partida am fost la baie pt igienizare unde am primit prosop curat

Halatul 100/250 - un pret foarte bun pentru serviciile oferite

pentru mine este DE REVENIT

 

🍌🍌🍌 tari sa aveti

 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 28 minute, Besthot a spus:

Azi am vizitat o pe Karina, o domnisoara 

simpatica, blonda, 160-165, sani marime medie, fund bun de tras in 🍌, carne tare, ceva depuneri in zona abdominala nederanjante, -9

locatie: blocul din spatele magazinului Toamna se pe Cuza voda, garsoniere curat, fara AC, a spus ca se muta de acolo azi

Am facut programare de ierip pe whtsup, punctuali amandoi

 Am schimbat cateva cuvinte pana am scapat de haine, intins pe pat, am fost intrebat cum vreau oralul, am ales N - 8.50 - 9 pot spune bun, fara deep sau sateliti, inceput soft apoi mai alert cu insurubari, mi-a placut

am rugat-o sa facem putin 69 unde am gasit o 🍑 curata, epilata, fara mirosuri sau altceva

Pus fesul si trecut la doggy - 9 , sta bine, nu fuge de 🍌 ca altele

N-am fost grabit sau texte ca vine altul, telefoane pe silentios desi sunau, dupa partida am fost la baie pt igienizare unde am primit prosop curat

Halatul 100/250 - un pret foarte bun pentru serviciile oferite

pentru mine este DE REVENIT

 

🍌🍌🍌 tari sa aveti

 

 

 

Mulțumesc pentru cuvintele drăguțe. Te mai aștept. 😊 💋 

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 37 minute, Mihai2362 a spus:

Cum anume faci programările daca pe wapp nu răspunzi 

Nu știu cine ești, mai scrie-mi odată, probabil am dat seen și am uitat sa răspund. Mi se mai întâmplă uneori. 

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
La 24.07.2023 la 15:23, dick1029 a spus:

Mai ești în slatina ? Ai și colega ?

Bună. Azi m am întors, am reușit sa găsesc o locație drăguță, cu cealaltă am avut probleme. 

Nu am colega, sunt singura. 

Iar pentru restul domnilor care mi-ați scris în privat, va rog sa îmi scrieți din nou pentru ca eu nu îmi permit sa dau mesaj, nu vreau sa deranjez. 

Ma gasiti pe whatsapp. 

Locația este pe strada Toamnei nr 5

Am înțeles ca este piața Zahana pe lângă... Ca punct de reper. 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Am vizitat-o și eu pe karina o fata frumoasa și delicata, programarea pe wapp, am optat pentru o finalizare pentru ca ma grăbeam la munca, se implica are sâni moi și fundul la fel, deși nu sunt fan oral țin sa menționez ca îl face foarte bine cu multa presiune. ( ceii care vreți un oral bun aici este locul vostru)  

Apartamentul este curat, aer condiționat...posibilitate sa îți faci duș, ma întrebat dacă vreau prosop, am refuzat pentru ca eram igienizat de acasă, per total o experienta plăcut. 

De revenit? 

Eu zic ca da. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 13 ore, Keppa a spus:

Am vizitat-o și eu pe karina o fata frumoasa și delicata, programarea pe wapp, am optat pentru o finalizare pentru ca ma grăbeam la munca, se implica are sâni moi și fundul la fel, deși nu sunt fan oral țin sa menționez ca îl face foarte bine cu multa presiune. ( ceii care vreți un oral bun aici este locul vostru)  

Apartamentul este curat, aer condiționat...posibilitate sa îți faci duș, ma întrebat dacă vreau prosop, am refuzat pentru ca eram igienizat de acasă, per total o experienta plăcut. 

De revenit? 

Eu zic ca da. 

 

 

Mulțumesc frumos. ❤️ 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Buna. De azi voi fii disponibila în Slatina pentru câteva zile. 

Servicii: oral, normal, diferite poziții, finalizare corporala. Pentru alte fantezii discutam în privat. 

Am zis sa introducem ceva nou, poate va place. O sa ofer și masaj(cu experienta de 1 an și ceva ca maseoza) care va fi 50 de lei extra combinat cu o finalizare sau ora sau 150 de lei 30 de minute masaj și finalizare handjob la cerere. 

Preturi: 150 finalizarea sau 250 ora. 

Pentru programări ne auzim pe whatsapp sau telefonic. Pupici. 😊 

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Salutare colegi,

azi am vizitat-o pe @karina691

Eram curios sa vad cum e masajul, m-am programat pe whtup, locatie in carierul Eugen Ionescu, am avut timp sa trec pe acasa pentru igienizare, si am ajuns:

Am mentionat ca vreau masaj cu fin manuala - 150 lei, m-am facut comod pe pat. Fata a folosit un ulei de bebelusi, a inceput usor apoi putin mai ferm, timp in care am vorbit diverse, as cataloga masajul ca fiind unul de relaxare, executat cu rabdare il notez cu un - 9, metionez ca venisem cu oarece dureri de spate (mnah conduc cateva ore pe zi) si am plecat fresh fara nimic, 

dupa aprox 20-30 de masaj am rugat-o sa trecem si la celalat masaj  unde 🍌 a avut parte de mangaieri delicate la inceput pana s-a trezit apoi in cateva minute💦💦

la masajul nr 2 o sa dau tot 9 bine meritat.

DtD unde la 40-45 min

in concluzie am plecat mai mult decat multumit dupa aceasta prima sesiune, imi doresc sa revin si saptamana viitoare 

 @karina691💋

 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 43 minute, Besthot a spus:

Salutare colegi,

azi am vizitat-o pe @karina691

Eram curios sa vad cum e masajul, m-am programat pe whtup, locatie in carierul Eugen Ionescu, am avut timp sa trec pe acasa pentru igienizare, si am ajuns:

Am mentionat ca vreau masaj cu fin manuala - 150 lei, m-am facut comod pe pat. Fata a folosit un ulei de bebelusi, a inceput usor apoi putin mai ferm, timp in care am vorbit diverse, as cataloga masajul ca fiind unul de relaxare, executat cu rabdare il notez cu un - 9, metionez ca venisem cu oarece dureri de spate (mnah conduc cateva ore pe zi) si am plecat fresh fara nimic, 

dupa aprox 20-30 de masaj am rugat-o sa trecem si la celalat masaj  unde 🍌 a avut parte de mangaieri delicate la inceput pana s-a trezit apoi in cateva minute💦💦

la masajul nr 2 o sa dau tot 9 bine meritat.

DtD unde la 40-45 min

in concluzie am plecat mai mult decat multumit dupa aceasta prima sesiune, imi doresc sa revin si saptamana viitoare 

 @karina691💋

 

Mulțumesc, te mai aștept ❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...