Sari la conținut

Anca(Diavoliță) 0758503255


Postări Recomandate

  • Oras:Dubai.
  • Oras:Dubai.

Bună dragilor !! 🔞😈 

Mă numesc Anca ,și am 21 de ani , 1,58 înălțime , sunt o brunetă silim plină de viață , dornica de noi aventurii ! 

Așadar drept urmare , unii dintre voi mi-ați propus vizita în orașul vostru ! 

Iar eu mă gândeam să vă fac o scurtă vizită mâine ! IMG-20210820-WA0009_mh1645101645315.jpg.4f80e614b1bda4ffbdc66cd103d4173f.jpgSnapchat-55464209_mh1645101585606.jpg.45b3c37ba4c03f09bdb53c8df64f2f51.jpgIMG_20220311_120615.jpg.480a26eaa080d8e8e5c690c54ee7081e.jpgIMG_20220313_225050.jpg.e4f029561a6080e715f513fb384a2cc0.jpgreceived_411899627032026.jpeg.1f99f5ec4a95bbb8a57dcf89af9d1a20.jpegIMG-20220609-WA0004.jpg.a7d57656589f447408dafd8f519eac8a.jpgIMG-20220609-WA0005.jpg.8141d56277f51fe0e2d786be25b7a693.jpg

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
1 oră în urmă, anca19 a spus:

Am uitat sa va mai rog ceva , este prima data când vin in orașul vostru , daca se poate sa îmi recomandați ceva zone accesibile pentru voi !!! 😈😘❤️

Str. Cameliei, Nord, e destul de accesibilă (parcări între blocuri) și cunoscută. 

Mai e prin Malul Roșu, str. Carol Davila și str. Podul Înalt, unde se mai poate parca.

Pe str. George Topârceanu mai sunt niște blocuri, pe aici a stat Delia dacă îmi amintesc bine. 

Lângă mall AFI iar e bine, cred, că poți lăsa mașina și în parcare ziua... 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dubai.
  • Oras:Dubai.
1 oră în urmă, passatb6xxx a spus:

Înainte să vii da detalii te rugam despre servicii și prețuri că e păcat să bați drumul degeaba.

Mulțumim!

Da , mă scuzați ! 😂😂IMG-20220515-WA0004.jpg.e1d50aff4d443daae17fcbb50c187f9a.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dubai.
  • Oras:Dubai.
Acum 24 minute, Pagubitul a spus:

Str. Cameliei, Nord, e destul de accesibilă (parcări între blocuri) și cunoscută. 

Mai e prin Malul Roșu, str. Carol Davila și str. Podul Înalt, unde se mai poate parca.

Pe str. George Topârceanu mai sunt niște blocuri, pe aici a stat Delia dacă îmi amintesc bine. 

Lângă mall AFI iar e bine, cred, că poți lăsa mașina și în parcare ziua... 

Mulțumesc frumos ❤️😈

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator nick001
Reputație: 0
Acum 9 ore, anca19 a spus:

Am uitat sa va mai rog ceva , este prima data când vin in orașul vostru , daca se poate sa îmi recomandați ceva zone accesibile pentru voi !!! 😈😘❤️

Buna Anca!

Personal iti recomand sa eviți zona Vest,Malu Rosu..Afi Mall( fiind undeva la iesire din oras)..eu îți recomand sa găsești ceva pe b.dul Repubici..

@anca19 cred ca ne-am cunoscut acum ceva timp intr-o deplasare in Craiova si am fost foarte multumit de serviciile tale. A trecut ceva timp de la aceea întâlnire memorabilă cu tine. Tot ce mai tin minte de atunci este ca am mers pe  un Bulevard,apoi am făcut stânga și am ajuns în Brazdă unde blocurile erau pe partea dreaptă.. primul bloc era g5 cel de langa strada...am intrat pe o stradă întunecată si am gasit si blocul tau( poate gresesc,dar eu asa imi aduc aminte). Atunci când te-am vizitat mi te-a recomandat un băiat local. 

După poze esti fata pe care am intalnit-o atunci...revin cu mesaj sa ne revedem!

Esti o scumpa....stiu eu de ce😘

Link spre comentariu
  • Oras:Dubai.
  • Oras:Dubai.
1 oră în urmă, nick001 a spus:

Buna Anca!

Personal iti recomand sa eviți zona Vest,Malu Rosu..Afi Mall( fiind undeva la iesire din oras)..eu îți recomand sa găsești ceva pe b.dul Repubici..

@anca19 cred ca ne-am cunoscut acum ceva timp intr-o deplasare in Craiova si am fost foarte multumit de serviciile tale. A trecut ceva timp de la aceea întâlnire memorabilă cu tine. Tot ce mai tin minte de atunci este ca am mers pe  un Bulevard,apoi am făcut stânga și am ajuns în Brazdă unde blocurile erau pe partea dreaptă.. primul bloc era g5 cel de langa strada...am intrat pe o stradă întunecată si am gasit si blocul tau( poate gresesc,dar eu asa imi aduc aminte). Atunci când te-am vizitat mi te-a recomandat un băiat local. 

După poze esti fata pe care am intalnit-o atunci...revin cu mesaj sa ne revedem!

Esti o scumpa....stiu eu de ce😘

Buna ! Hmmm mulțumesc frumos pentru. Recomandări .

Iar legat de întâlnirea noastră , daca îmi dai mesaj pe wapp e posibil sa îmi amintesc de tine , momentan nu zic nimic 😂 . Mulțumesc frumos pentru cuvintele frumoase  ! 😍😘

Daca zici tu că știi de ce , atunci bănuiesc că e ok ! Te pup ! 

Sper sa ne revedem ! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
  • Oras:Dubai.
  • Oras:Dubai.

Buna tuturor ' îmi cer scuze sa va anunț dar din păcate nu voi putea ajunge azi , am rămas fără transport și nu am cu ce sa mai ajung ! 😥 Sper sa rezolv!! In caz de ceva va anunț pupici ! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 12 ore, bursuk a spus:

Si cine vrea sa mearga la futut gaseste si loc de parcare cauta si gaseste.

Pierzi programarea. Dar banii i-ai dat pe benzină și te-ai plimbat, merită! 👍

Cine vrea să meargă la futut sună până îi convine zona, să nu se streseze. Sau merge cu taxi. 

  • Like 1
Link spre comentariu
La 11.06.2022 la 12:08, anca19 a spus:

Buna tuturor ' îmi cer scuze sa va anunț dar din păcate nu voi putea ajunge azi , am rămas fără transport și nu am cu ce sa mai ajung ! 😥 Sper sa rezolv!! In caz de ceva va anunț pupici ! 

Ai ajuns  ?  Sau doar erai curioasă. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...