Sari la conținut

Sara 0741571645


Vizitator Saraa23

Postări Recomandate

Vizitator Saraa23
Reputație: 0

doar pentru tine asa ca nu ezita sa ma vezi ! Pentru cei ce sunt interesati sa ma cunoasca sunt o fata sociabilă și cu simtul umorului , sunt aici pentru a va satisface plăcerile ! Nu ezita sa ma suni sa ne simtim bine . 

Nu raspund la nr privat  !! Va pup dulce

 0741 571 645

Link spre comentariu
Vizitator Saraa23
Reputație: 0

 


Preturi ×××
Finalizarea 100lei 
Ora (2finalizari)  200lei
   

Servicii××× 

Sex Oral ( protejat sau neprotejat) 
Sex Normal 
Sarutari / mangaieri
69 / sex in diferite pozitii 

Servicii extra ×× 
Anal protejat 250 
Finalizare orala 50 
 

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
1 oră în urmă, Saraa23 a spus:

 


Preturi ×××
Finalizarea 100lei 
Ora (2finalizari)  200lei
   

Servicii××× 

Sex Oral ( protejat sau neprotejat) 
Sex Normal 
Sarutari / mangaieri
69 / sex in diferite pozitii 

Servicii extra ×× 
Anal protejat 250 
Finalizare orala 50 
 

Anal e extra 250 ? Sau ai tastat greșit?

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
1 oră în urmă, Saraa23 a spus:

 


Preturi ×××
Finalizarea 100lei 
Ora (2finalizari)  200lei
   

Servicii××× 

Sex Oral ( protejat sau neprotejat) 
Sex Normal 
Sarutari / mangaieri
69 / sex in diferite pozitii 

Servicii extra ×× 
Anal protejat 250 
Finalizare orala 50 
 

Fk oferi?

Link spre comentariu

Contactat domnișoară,eu nu ma încumet,poate pe unii dintre voi vă ajuta lista cu serviciile ei.

 

Locatie×× in centru ×× 
In spatele magazinului de arme, langa maxbet

Preturi ×××
Finalizarea 100lei 
Ora (2finalizari)  200lei

Servicii××× 

Sex Oral ( protejat sau neprotejat) 
Sex Normal 
Sarutari / mangaieri
69 / sex in diferite pozitii 

Servicii extra ×× 
Anal protejat 250 
Finalizare orala 50 
Normal neprotejat 500

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 50 minute, Gdr23 a spus:

Contactat domnișoară,eu nu ma încumet,poate pe unii dintre voi vă ajuta lista cu serviciile ei.

 

Locatie×× in centru ×× 
In spatele magazinului de arme, langa maxbet

Preturi ×××
Finalizarea 100lei 
Ora (2finalizari)  200lei

Servicii××× 

Sex Oral ( protejat sau neprotejat) 
Sex Normal 
Sarutari / mangaieri
69 / sex in diferite pozitii 

Servicii extra ×× 
Anal protejat 250 
Finalizare orala 50 
Normal neprotejat 500

 

Să nu te mire, dar sunt foarte mulți amatori de normal neprotejat. Oferta este conform cererii.

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 57 minute, Gdr23 a spus:

Contactat domnișoară,eu nu ma încumet,poate pe unii dintre voi vă ajuta lista cu serviciile ei.

 

Locatie×× in centru ×× 
In spatele magazinului de arme, langa maxbet

Preturi ×××
Finalizarea 100lei 
Ora (2finalizari)  200lei

Servicii××× 

Sex Oral ( protejat sau neprotejat) 
Sex Normal 
Sarutari / mangaieri
69 / sex in diferite pozitii 

Servicii extra ×× 
Anal protejat 250 
Finalizare orala 50 
Normal neprotejat 500

 

În aia 500 de lei o fi inclus și tratamentul ? 🤔

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Mda, e nașpa cu această tipă: cere prețuri de zici că e unicat. Gen: ea face total(oral,normal,anal) cu oral neprotejat normal protejat și anal protejat la 250 finalizare, la 300 ai și anal neprotejat. La fel, ora cu total curu protejat 500, curu neprotejat 600. În fine, la ofertele astea+plus prețurile și inconștiența de care dă dovadă, ... Eu o trec direct la FOARTE de evitat. Și app, nici fk cică nu e fk, e doar marketing.

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
La 11.06.2022 la 14:09, Gdr23 a spus:

Contactat domnișoară,eu nu ma încumet,poate pe unii dintre voi vă ajuta lista cu serviciile ei.

 

Locatie×× in centru ×× 
In spatele magazinului de arme, langa maxbet

Preturi ×××
Finalizarea 100lei 
Ora (2finalizari)  200lei

Servicii××× 

Sex Oral ( protejat sau neprotejat) 
Sex Normal 
Sarutari / mangaieri
69 / sex in diferite pozitii 

Servicii extra ×× 
Anal protejat 250 
Finalizare orala 50 
Normal neprotejat 500

Acum 7 minute, MeganWolfM a spus:

Mda, e nașpa cu această tipă: cere prețuri de zici că e unicat. Gen: ea face total(oral,normal,anal) cu oral neprotejat normal protejat și anal protejat la 250 finalizare, la 300 ai și anal neprotejat. La fel, ora cu total curu protejat 500, curu neprotejat 600. În fine, la ofertele astea+plus prețurile și inconștiența de care dă dovadă, ... Eu o trec direct la FOARTE de evitat. Și app, nici fk cică nu e fk, e doar marketing.

Locația e corectă, exact cum a spus colegul. Eu cred că o știu pe fata asta, sa reinventat, lucra în centru, blocul cu inna (zona filarmonică). Are multă limbariță, știe grav să momească.

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 4 minute, MeganWolfM a spus:

 

Locația e corectă, exact cum a spus colegul. Eu cred că o știu pe fata asta, sa reinventat, lucra în centru, blocul cu inna (zona filarmonică). Are multă limbariță, știe grav să momească. ATENȚIE MARE!

Link spre comentariu
Vizitator Saraa23
Reputație: 0
Acum 20 ore, MeganWolfM a spus:

Locația e corectă, exact cum a spus colegul. Eu cred că o știu pe fata asta, sa reinventat, lucra în centru, blocul cu inna (zona filarmonică). Are multă limbariță, știe grav să momească. ATENȚIE MARE!

Nu mai scrie prostii doar pt presupuneri si doar pentru ca ,,crezi,, ca ma cunoști!! Nu am mai fost niciodata in pitesti !! Acum este pentru prima data.. dac spui ca iti par cunoscuta ..cel mai probabil mi.a folosit vreo una pozele in trecut, stim cu toti ca se practica asta.. dar nu nu ai de unde sa ma cunosti. Multumesc, si te astept la mine sa te convingi ca nu sunt eu acea persoana despre care vorbesti. O zi buna 

Link spre comentariu
Vizitator Saraa23
Reputație: 0
Acum 4 minute, Saraa23 a spus:

Nu mai scrie prostii doar pt presupuneri si doar pentru ca ,,crezi,, ca ma cunoști!! Nu am mai fost niciodata in pitesti !! Acum este pentru prima data.. dac spui ca iti par cunoscuta ..cel mai probabil mi.a folosit vreo una pozele in trecut, stim cu toti ca se practica asta.. dar nu nu ai de unde sa ma cunosti. Multumesc, si te astept la mine sa te convingi ca nu sunt eu acea persoana despre care vorbesti. O zi buna 

Iar legat de fk .. da fac ... dar mai conteaza si persoana ca nu toata lumea ia contact cu apa si sapunul  in acesc caz igiena orala( si credema ca stiu ce spun ) 

Link spre comentariu
Vizitator Saraa23
Reputație: 0
Acum 4 minute, Saraa23 a spus:

Iar legat de fk .. da fac ... dar mai conteaza si persoana ca nu toata lumea ia contact cu apa si sapunul  in acesc caz igiena orala( si credema ca stiu ce spun ) 

Revin. Legat de preturi.. fiecare fata face ceea ce face pentru un anumit pret.. daca nu iti convine lista de preturi  sau serviciile..nu mergi si punct.  Amatorii de servicii extra platesc. De aceea sunt si servicii extra .. te sfatuisc sa te ridici din canapeaua in care ai facut gaura scriind atatea comentarii fetelor doar prin presupuneri si sa mergi sa faci servicii totale cu una care face total pe 100 ca asta iti doresti tu. Si sa vedem cum te mai tratezi dupa. ( inside joke) , ca tot ziceai de tratament..  sedere pacuta pe canapea 😘

Link spre comentariu
Vizitator Saraa23
Reputație: 0
Acum 20 ore, MeganWolfM a spus:

Mda, e nașpa cu această tipă: cere prețuri de zici că e unicat. Gen: ea face total(oral,normal,anal) cu oral neprotejat normal protejat și anal protejat la 250 finalizare, la 300 ai și anal neprotejat. La fel, ora cu total curu protejat 500, curu neprotejat 600. În fine, la ofertele astea+plus prețurile și inconștiența de care dă dovadă, ... Eu o trec direct la FOARTE de evitat. Și app, nici fk cică nu e fk, e doar marketing.

Informeazate mai bine ca ai scris total gresit 🙄🤦‍♀️🤦‍♀️ la preturi ma refer

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 7 ore, Saraa23 a spus:

Revin. Legat de preturi.. fiecare fata face ceea ce face pentru un anumit pret.. daca nu iti convine lista de preturi  sau serviciile..nu mergi si punct.  Amatorii de servicii extra platesc. De aceea sunt si servicii extra .. te sfatuisc sa te ridici din canapeaua in care ai facut gaura scriind atatea comentarii fetelor doar prin presupuneri si sa mergi sa faci servicii totale cu una care face total pe 100 ca asta iti doresti tu. Si sa vedem cum te mai tratezi dupa. ( inside joke) , ca tot ziceai de tratament..  sedere pacuta pe canapea 😘

Mamă, m-am umezit tot cât am citit, erecție prematură! M-ai convins să sar cu 501 lei!😅😘

Link spre comentariu
Vizitator Saraa23
Reputație: 0
Acum 2 minute, MeganWolfM a spus:

Mamă, m-am umezit tot cât am citit, erecție prematură! M-ai convins să sar cu 501 lei!😅😘

Esti degeaba. Suna la ikea si schimba canapeaua😘

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 6 minute, Saraa23 a spus:

Esti degeaba. Suna la ikea si schimba canapeaua😘

Ești varză! Încerci și tu o glumiță!😅😅😅🖕preș sexual de curvă cu arfe ce ești! Noi îti dăm pula în gură (și pe bani). Cine suge pula? Tu!

Link spre comentariu
Vizitator Saraa23
Reputație: 0
Acum 7 minute, MeganWolfM a spus:

Ești varză! Încerci și tu o glumiță!😅😅😅🖕preș sexual de curvă cu arfe ce ești! Noi îti dăm pula în gură (și pe bani). Cine suge pula? Tu!

Macar eu nu iti seman la frustrare!  Stiu ca labaaa e mai ieftina!! Hai ca nu am timpul tau sa scriu incontinuu pe forum. O seara placuta😘

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 2 minute, Saraa23 a spus:

Macar eu nu iti seman la frustrare!  Stiu ca labaaa e mai ieftina!! Hai ca nu am timpul tau sa scriu incontinuu pe forum. O seara placuta😘

Vezi mâine la ce clienți te sună, că o să fiu sigur printre ei ... Mai vorbim noi din poziția ,,pula mea în fura ta". Abia aștept!

Link spre comentariu

  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 10 minute, Saraa23 a spus:

Macar eu nu iti seman la frustrare!  Stiu ca labaaa e mai ieftina!! Hai ca nu am timpul tau sa scriu incontinuu pe forum. O seara placuta😘

Să îți fac doar o inspecție orală, cu însămânțare naturală! Nu vreau mai mult!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...