Sari la conținut

Super 0753823601 si 0751566186


unikum29

Postări Recomandate

  • Oras:;)
  • Oras:;)

Nu recomand. Am sunat si e pe fast, te expediaza repede si la telefon, cu atat mai mult fata in fata.... Mai ca ma certa ca de ce am sunat...

buna in caz de ai fi sunat si tu zi de zi de mai multi care trage de timp la telefon cu intrebari inutile in timp ce se masturbeaza nici tu nu ai fi foarte vorbaret la telefon ce scurt si la obiect cu detaliile necesare
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Oras:Sânpaul
  • Disponibila
  • Oras:Sânpaul
  • Disponibila

Buna seara am vizitat și eu acuma seara aceasta Bunăciune ce pot sa zic ca e wow ii place p**a se excita și ea ceea ce ma face mai mult sa o pompez

Imi cer scuze pentru ca am fost cam obosit dar data viitoare imi voi lua o ora sa pot sa stau cu p**a mai mult in ea deci pentru mine e de revenit m-am simțit bine sper ca și ea s-a simțit bine

Note pot sa zic 10 fără nici o ezitare

100 lei plecat mulțumit

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:;)
  • Oras:;)

Buna seara am vizitat și eu acuma seara aceasta Bunăciune ce pot sa zic ca e wow ii place p**a se excita și ea ceea ce ma face mai mult sa o pompez

Imi cer scuze pentru ca am fost cam obosit dar data viitoare imi voi lua o ora sa pot sa stau cu p**a mai mult in ea deci pentru mine e de revenit m-am simțit bine sper ca și ea s-a simțit bine

Note pot sa zic 10 fără nici o ezitare

100 lei plecat mulțumit

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:;)
  • Oras:;)

Buna seara am vizitat și eu acuma seara aceasta Bunăciune ce pot sa zic ca e wow ii place p**a se excita și ea ceea ce ma face mai mult sa o pompez

Imi cer scuze pentru ca am fost cam obosit dar data viitoare imi voi lua o ora sa pot sa stau cu p**a mai mult in ea deci pentru mine e de revenit m-am simțit bine sper ca și ea s-a simțit bine

Note pot sa zic 10 fără nici o ezitare

100 lei plecat mulțumit

multumesc freshbasic! Te mai astept cu drag! Te 😘😘😘😘😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:;)
  • Oras:;)

hhahaah, eu nu ma bag... nu imi plac fetele "solide"

nu e problema daca tie ati plac femeile snur fara tate fara cur🤣🤣🤣 glumesc gusturile nu se discuta nu e nici o suparare spre bucuria mea sunt multi barbati draguti care ma plac asa cu sani si fund mare!😉
  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator traian_ionescu
Reputație: 0

nu e problema daca tie ati plac femeile snur fara tate fara cur glumesc gusturile nu se discuta nu e nici o suparare spre bucuria mea sunt multi barbati draguti care ma plac asa cu sani si fund mare!

 

asa e gusturile nu se discuta :D

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...