Sari la conținut

Super 0753823601 si 0751566186


unikum29

Postări Recomandate

Va salut, E de etnie, dar nu inteleg de ce conteaza? E o fata de treaba, am fost la ea inca atunci cand nu avea silicoane, am fost de mai multe ori si eram si multumit de comportamentul ei...

Dar daca cititi toate recenziile de mai demult aflati ca treaba asta ca e de etnie sau nu a mai fost discutata...

A fost si atunci si ma gandesc ca e superba fata si acum...

Sper ca o sa reusesc curand sa ma duc la ea...

Te pup Gina!(mai demult asa sa numit!)

Link spre comentariu
  • Oras:Sânpaul
  • Disponibila
  • Oras:Sânpaul
  • Disponibila

Păcat că are vecini nașpa aș fi mai mers la ea dar ultima dată când am fost la ea nu a fost așa plăcut pentru că a trebuit să o fac pe silențios și mai mult de atât nu îmi permit să fac duș Deci asta este rest este amabilă vorbește frumos și este exact ca și în poze

Link spre comentariu

  • Oras:;)
  • Oras:;)

Păcat că are vecini nașpa aș fi mai mers la ea dar ultima dată când am fost la ea nu a fost așa plăcut pentru că a trebuit să o fac pe silențios și mai mult de atât nu îmi permit să fac duș Deci asta este rest este amabilă vorbește frumos și este exact ca și în poze

buna cu vecina de jos e adevarat de asta nu lucrez noaptea doar cu conditia sa fim pe silentios in pat dar cu dusul nu e adevarat deoarece si eu fac dus inainte si dupa ori ce intalnire de gen deci logic ca poti si tu si chiar propun tuturor care ma viziteaza ! Te astept mai astept ziua sa nu fim pe silentios🤣 😂😋
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...