Sari la conținut

Super 0753823601 si 0751566186


unikum29

Postări Recomandate

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Rog un administrator sa sterarga postarea mea cea cu poza.Multumesc !

Și să-ți șteargă si contul, nu există pe un forum de genul ăsta ceva mai mârșav decât ce ai făcut tu! :angry

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

voce frumoasa si cam atat  - m`am abtinut sa spun ca in decursul timpului de cate ori m`am programat peste 20 de minute sau peste 30 - cand am resunat`o mi`a dat reject la apel si nu a mai raspuns ! :)

 

deci pentru unii muma pentru altii ciuma  :) spor sa aveti ! :)

Link spre comentariu
La 03.01.2021 la 15:44, balkan a spus:

voce frumoasa si cam atat  - m`am abtinut sa spun ca in decursul timpului de cate ori m`am programat peste 20 de minute sau peste 30 - cand am resunat`o mi`a dat reject la apel si nu a mai raspuns ! :)

 

deci pentru unii muma pentru altii ciuma  :) spor sa aveti ! :)

În primul rînd vorbește frumos și nu o jigni facind--o ciumă. Uită-te întîi la tine și după aceia la altul,sau dacă tot îți plac proverbele vezi întîi  birna din ochii tai și după aceea paiul din ochii altuia.

În al doilea rînd Geanina își respectă toate programările,ești primul și singurul care spui că ai resunat-o după programare și nu ti-,a mai răspuns. Nu a făcut niciodată așa ceva și nici nu face. Își respectă fiecare programare făcută. Repet ești singurul care face aceste afirmații la adresa ei și chiar minți cînd spui că  te-ai programat de mai multe ori și că niciodată nu a respectat niciuna.

În incheiere nu mai fă niciodată afirmații neadevărate  despre ea și nici nu căuta să îi faci rău prin afirmații neadevarate despre ea.

Repet Geanina își respectă toate programările și nu e genul de om să facă ceea ce ai zis tu.Nu încerca să mă contrazici sau să începi să spui din nou lucruri neadevărate deoarece eu unul sînt unul care de-a lungul timpului s-a programat la ea de foarte multe ori și a respectat fiecare programare și sînt convins că sînt destui care pot să  confirme acest lucru.

 

Link spre comentariu
  • Oras:New York
  • Oras:New York
Acum 8 ore, gammaray a spus:

În al doilea rînd Geanina își respectă toate programările,ești primul și singurul care spui că ai resunat-o după programare și nu ti-,a mai răspuns. Nu a făcut niciodată așa ceva și nici nu face. Își respectă fiecare programare făcută. Repet ești singurul care face aceste afirmații la adresa ei și chiar minți cînd spui că  te-ai programat de mai multe ori și că niciodată nu a respectat niciuna.

În incheiere nu mai fă niciodată afirmații neadevărate  despre ea și nici nu căuta să îi faci rău prin afirmații neadevarate despre ea.

Repet Geanina își respectă toate programările și nu e genul de om să facă ceea ce ai zis tu.Nu încerca să mă contrazici sau să începi să spui din nou lucruri neadevărate deoarece eu unul sînt unul care de-a lungul timpului s-a programat la ea de foarte multe ori și a respectat fiecare programare și sînt convins că sînt destui care pot să  confirme acest lucru.

 

As fi spus si eu acelasi lucru despre ea acum 2 luni. E serioasa si respecta programarile, dar nu chiar toate.

Mai are si ea scapari sau urgente si atunci le anuleaza, dar e ceva normal si omenesc

Eu am patit recent, am stabilit si apoi nu am mai putut da de ea. Nu m-am ofticat pentru ca a fost prima oara cand patesc

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 11 ore, gammaray a spus:

În primul rînd vorbește frumos și nu o jigni facind--o ciumă. Uită-te întîi la tine și după aceia la altul,sau dacă tot îți plac proverbele vezi întîi  birna din ochii tai și după aceea paiul din ochii altuia.

În al doilea rînd Geanina își respectă toate programările,ești primul și singurul care spui că ai resunat-o după programare și nu ti-,a mai răspuns. Nu a făcut niciodată așa ceva și nici nu face. Își respectă fiecare programare făcută. Repet ești singurul care face aceste afirmații la adresa ei și chiar minți cînd spui că  te-ai programat de mai multe ori și că niciodată nu a respectat niciuna.

În incheiere nu mai fă niciodată afirmații neadevărate  despre ea și nici nu căuta să îi faci rău prin afirmații neadevarate despre ea.

Repet Geanina își respectă toate programările și nu e genul de om să facă ceea ce ai zis tu.Nu încerca să mă contrazici sau să începi să spui din nou lucruri neadevărate deoarece eu unul sînt unul care de-a lungul timpului s-a programat la ea de foarte multe ori și a respectat fiecare programare și sînt convins că sînt destui care pot să  confirme acest lucru.

 

Sictir bre - io spun ce am patit cu doamna atata tot - nu sa vina lache flausat ca tine sa`mi spuna ce am voie si ce nu am voie sa scriu aici - deocamdata cuvantul meu conteaza aici al tau NU - hai mars ! 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...