Sari la conținut

Super 0753823601 si 0751566186


unikum29

Postări Recomandate

  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Am vorbit cu ea.

Nu are locatie. Pleaca in curand din tara si de aceea presteaza doar outcall.

Preturi: diverse. Nu am avut rabdarea sa stau sa notez toate optiunile, dar face de toate. Mi―a enumerat OP, ON, NP, anal, uro, alte fantezii, dominare, masaj, cam toata gama.

De ex. un OP si NP e 100. Un OP e 70, si de aici preturile zburda tinand cont de ce alegi.

Pozele, cica sunt ale ei.

Link spre comentariu

Am fost cu ea,, confirm pozele-s reale.

 Aspect: 6-7, destul de scunda, cam 160, se vede ca nu e o caprioara frageda

Locatie: nu are.

Gfe: 6-7

Oral N: 8 destul de bun, o suge in ce pozitie doresti, cum o doresti. 

Normal P: 7 , am schimbat 3 pozitii:eu peste ea, ea deasupra, si finalizat in prezervativ, pozitia capra.

Pret 100 Ron 1 nr On+Np.

De recomandat....nu stiu, pt trofeu...

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:vestul tarii
  • Oras:vestul tarii

alloha

 

in cunostinta de cauza si presat de pantaloni in anumite zone am ales sa vizitez doamna. Pozele sunt reale si sunt facute la locatie. Locatia nu este stralucita Nota 6 garsoniera mica dotata cu o canapea, iar baia la fel.

doamna incearca sa compenseze neajusurile. locatia este in iosia se ajunge usor la locatie, etajul 2 al unui bloc.

 

am ales ON la 70 ron facut cu mult elan si pricepere. in general am fost multumit de prestatie, dama s-a cotumat sexy, Nota este 8. pentru ca se poate si mai bine.

 

GFE 9 pentru ca a incercat sa se faca placuta. aici vreau sa mentionez ca sunt tipul care nu cauta prietenie pe bani ci doar sex :)

 

o zi buna sa aveti.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Vizitat ieri dameza, este cea din poze ma asteptat intro tinuta gen corset neagra foarte sexy . amabila  locatia este garsoniera nimic deranjant nimic iesit din comun . ea bronzata  din punct de vdere fizic e ok pe gustul meu , micuta de inaltime , parfumata aranjata  stie sa se faca placuta  .

La telefon mia dat tarifele 70 ron on fara finalizare orala 80 ron cu finalizare orala 100 on+np. Am ramas pt varianta de 80 ron oral executat cu pricepere fara graba , poate un pic se folosea cam mult de mana dar nimic deranjant . telefonul la pus pe silentios , suna intruna ...in timp ce ma imbracam deja il programase pe altu la 5 min ...poate era ok un 10 min distanta .

 

Notele:

 Fizic 8

 Locatia 7

 ON 9

 GF 9

 Tarif 80

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Buna am vizitato si eu dupa masa pe tipa locatie Iosia in apropiere de o florarie blonda mica de inaltime a coborat ea dupa mine tarifele sant 100 oral np si np ma asteptat in pantaloni scurti tricou mulat si tocuri am fugit la dus si cand am revenit tipa ma astepta goala ma luat la supt profesional parerea mea dupa care am trecut la un 69 care ia placut si ei sa udat leoarca am pus prez si am luato la umeri pe la spate dupa terminat in gurita ei calda a mers la baie si a decartat am platit 100 si dus am fost eu am sa mai trec pe la ea

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pussy Island
  • Oras:Pussy Island

Am fost cu ea,, confirm pozele-s reale.

 Aspect: 6-7, destul de scunda, cam 160, se vede ca nu e o caprioara frageda

Locatie: nu are.

Gfe: 6-7

Oral N: 8 destul de bun, o suge in ce pozitie doresti, cum o doresti. 

Normal P: 7 , am schimbat 3 pozitii:eu peste ea, ea deasupra, si finalizat in prezervativ, pozitia capra.

Pret 100 Ron 1 nr On+Np.

De recomandat....nu stiu, pt trofeu...

 

Ziceai ca nu e caprioara frageda ?

Sau.. sa fie inselatoare pozele ?

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

prima recenzie si pentru mine, am sunat-o pe domnisoara aproximativ pe la ora 21:45, preturi si alte detalii le stiam de pe sitte, mi-a comunicat programul, am intrebat-o daca ma mai primeste la acea ora, raspuns afirmativ, luat un taxi,ajuns la locatie (strada slatinei) Rogerius, foarte usor de gasit locatia, sunat la interfon, ajuns in apartament,  incet incet a inceput ``razboiul``chiloti, sutien jos, am inpeput sa ii savurez piersicuta ca si cum as fi nemancat de cateva zile bune :)))) (sper ca i-a placut) dupa cateva minute bune  a pus caciulita, am schimbat vreo 7-10 pozitii, (nu face mofturi) a venit si finalizarea, dat jos caciulita si finalizat la ea pe spate. mai bine as zice ca am facut dragoste cu ea nu sex, foarte multumit si foarte placuta experienta

    

 

jurizare aspect - 10 (sani frumosi, fund bombat, imi place zambetul ei si am o slabiciune pentru blonde

            locatie - nu am mers in inspectie, am mers sa ma simt bine cu ea (nu dau nota)

            tarif    - 70 ron

            igiena - 10

           oral     - nu a fost nevoie

          normal - 10 (stie fata meserie) nu m-a grabit nici cu timpul

          o recomand, eu sigur voi reveni, acum ca scriu ceasta recenzie, daca nu ar fi asa tarziu as suna`o si as mai merge o tura la ea

          nota finala  10

 

PS multumesc frumos de complimente :*

  • Like 8
Link spre comentariu

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

prima recenzie si pentru mine, am sunat-o pe domnisoara aproximativ pe la ora 21:45, preturi si alte detalii le stiam de pe sitte, mi-a comunicat programul, am intrebat-o daca ma mai primeste la acea ora, raspuns afirmativ, luat un taxi,ajuns la locatie (strada slatinei) Rogerius, foarte usor de gasit locatia, sunat la interfon, ajuns in apartament,  incet incet a inceput ``razboiul``chiloti, sutien jos, am inpeput sa ii savurez piersicuta ca si cum as fi nemancat de cateva zile bune :)))) (sper ca i-a placut) dupa cateva minute bune  a pus caciulita, am schimbat vreo 7-10 pozitii, (nu face mofturi) a venit si finalizarea, dat jos caciulita si finalizat la ea pe spate. mai bine as zice ca am facut dragoste cu ea nu sex, foarte multumit si foarte placuta experienta

    

 

jurizare aspect - 10 (sani frumosi, fund bombat, imi place zambetul ei si am o slabiciune pentru blonde

            locatie - nu am mers in inspectie, am mers sa ma simt bine cu ea (nu dau nota)

            tarif    - 70 ron

            igiena - 10

           oral     - nu a fost nevoie

          normal - 10 (stie fata meserie) nu m-a grabit nici cu timpul

          o recomand, eu sigur voi reveni, acum ca scriu ceasta recenzie, daca nu ar fi asa tarziu as suna`o si as mai merge o tura la ea

          nota finala  10

 

PS multumesc frumos de complimente :*

scuze 70 ron o finalizare, mai bine de jumatate de ora

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...