Sari la conținut

Super 0753823601 si 0751566186


unikum29

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

E un pic mai mult, "NESERIOASA".

 

Sunat, programat, totul ok, ajuns la locul indicat, ciuciu raspuns. La un moment dat era ocupat, deci e exclusa abureala ca nu avea telefonul la ea. Asteptat 20 de minute peste ora stabilita, am trimis si mesaj si tot degeaba.

 

Pentru mine e.... de evitat.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

Am fost cu vreo 2 ani in urma la d-ra,de vreo 3 ori la rand,si sincer nu as avea ce sa-i reprosez..servicii bune,tarife decente..se vede ca s-a ajuns si asta ca si multe altele,daca adopta comportamentul asta de 2 bani

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

nu ii tot ea asta ii alta uitate la nr te telefon asta de care spui tu in comentu asta si de pozele anterioare, ii tiganca aia de 70-90 kg care nu avea locatie iar apoi avea ceva anunt cum ca are locatie in Decebal in spate la scala

daca tu zici poate asa ii,scuze daca am gresit :rax2 

PS:PATU,MOBILA SI PATURA IS DOAR O SiMPLA COINCIDENTA NU!!!!!!!! :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da :)) sunt aceleasi, dar in primele poze e colega ei, la care am fost daca ii aia la care am fost pt ca nu mai tim minte 100% daca ii ea sau nu, stau in acelas apartament de aia mobila si patura sunt la fel, dar nu ii aceasi fata in prinele poze si in cele de pe urma

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Corect raul, am fost o data la fata mai plinuta, dar spre norocul meu statea cu inca una in apartament in spate la scala cealalta tipa arata ok si se misca si foarte bine cam atat imi aduc animte si facea un pic de mofturi daca ii atrageam atentia in legaura cu una si alta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...