Sari la conținut

Oana mini 0733838553


Postări Recomandate

  • Oras:Bucursti
  • Oras:Bucursti

Buna , ma numesc Oana , am 24 de ani , înălțimea 1.50 si 45 de kg . 
Voi veni la voi in oraș pentru prima data ! Dacă totul este Ok voi prelungi. Momentan voi sta doar 4 zile in zona coresi . Voi face si deplasări . ( am activat și in București , va voi lasă aici linkul cu topicul , sunt recenzii și negative și pozitive , știți cum e … nu poți fi pe placul tuturor ) 

Prefer sa lucrez pe programări , pentru a nu exista neplăceri ..

contact : 0733838553 Whap sau apel ! 

Servicii - prețuri locatie ! 
 

sex normal ( Doar protejat ) 

sex oral  îl pot face si Deep ! (in funcție de igiena )

sex anal ( discutam doar in locatie ) 

squirt 

uro 

anni/cunni ( doar din partea voastră)

1 fin - 150 lei ( 30 min maxim ) 

1h - 250 lei 

anal 100 extra 

squirt 50 - uro 50 extra 

preturi deplasări

450 lei h . Sex oral normal fantezii dif poziții . Pentru alte servicii veți plăti extra. 
 

Pentru alte servicii extra , fantezii ( discutam in locatie și stabilim sa ne simțim bine împreuna și sa reveniti la mine cu drag ) 

Am sa va pun și câteva poze recente . 
 

Luni seara voi pune exact locația . 
Marti la ora 10:30 voi începe programul . 
Va pup și abia aștept sa ne cunoaștem ! 
Voi fi singura in locatie ! 


 

 


 



 

0A0E8251-F816-4E73-8112-F292E903AA98.jpeg

41ED293C-1418-4D4D-9A14-18BD5959FA4A.jpeg

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 12 ore, oanaaminiona a spus:

Buna , ma numesc Oana , am 24 de ani , înălțimea 1.50 si 45 de kg . 
Voi veni la voi in oraș pentru prima data ! Dacă totul este Ok voi prelungi. Momentan voi sta doar 4 zile in zona coresi . Voi face si deplasări . ( am activat și in București , va voi lasă aici linkul cu topicul , sunt recenzii și negative și pozitive , știți cum e … nu poți fi pe placul tuturor ) 

Prefer sa lucrez pe programări , pentru a nu exista neplăceri ..

contact : 0733838553 Whap sau apel ! 

Servicii - prețuri locatie ! 
 

sex normal ( Doar protejat ) 

sex oral  îl pot face si Deep ! (in funcție de igiena )

sex anal ( discutam doar in locatie ) 

squirt 

uro 

anni/cunni ( doar din partea voastră)

1 fin - 150 lei ( 30 min maxim ) 

1h - 250 lei 

anal 100 extra 

squirt 50 - uro 50 extra 

preturi deplasări

450 lei h . Sex oral normal fantezii dif poziții . Pentru alte servicii veți plăti extra. 
 

Pentru alte servicii extra , fantezii ( discutam in locatie și stabilim sa ne simțim bine împreuna și sa reveniti la mine cu drag ) 

Am sa va pun și câteva poze recente . 
 

Luni seara voi pune exact locația . 
Marti la ora 10:30 voi începe programul . 
Va pup și abia aștept sa ne cunoaștem ! 
Voi fi singura in locatie ! 


 

 


 



 

0A0E8251-F816-4E73-8112-F292E903AA98.jpeg

41ED293C-1418-4D4D-9A14-18BD5959FA4A.jpeg

https://nimfomane.com/forum/topic/123213-oana-0720951583-073874743075/#comments

Pune si ăsta, draga. Ti-e jena? 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucursti
  • Oras:Bucursti

Am ajuns la voi in oraș pentru prima oară ! Va aștept cu drag pe strada tudor Arghezii nr 15 . Zona Avangarden . 
 

Fac și deplasări ! 
 

Pozele îmi aparțin in totalitate ! 
 

contact : mesaj pe Whap sau apel ! 
 

0733838553

 

F9259880-4700-4342-A0B1-9E2C318AC7A7.jpeg

1394E7D9-9C4B-4657-BD5F-550D61179E26.jpeg

FBDB43BA-550E-44C6-A044-43C7291473B3.jpeg

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutari.

Am vizitat-o eu pe domnișoara ieri, programare pe whatsapp, locația e pe Camil Petrescu, găsit usor.

Fata ma aștepta complet goala, m-a servit cu o apa sau suc. Am refuzat, am rugat-o dacă pot merge sa ma spăl, la baie prosop curat, venit în camera, ea vrajea cu niște băieți ce munceau în fata blocului pe geam (sta la parter, e un mic șantier fix în fata geamului), i-a lăsat în pace zicând ca are treaba (repet, ea era goala) și a venit în pat, geamu rămânând deschis doar cu perdeaua trasa.

I-am plătit 150 fin și am intrebat-o de anal, zicandu-mi ca vedem pe parcurs.

M-a întrebat cum vreau orașul, i-am zis cum vrea ea, a preferat protejat deoarece ju eram proaspăt epilat. Adevărat, sunt vreo 3-4 sapt de când m-am ras ultima oara, zic ok, nici o problema, luat un prezervativ , montat și început sa suga, s-a sculat destul de repede 1-2 minute  și cam gata asta a fost oralul,  zicandu-mi ca anal nu se poate, e prea groasa, dar ca ar fi o șansă dacă mai vin la ora, ju la finalizare.

Ma întreabă cum vreau, ii zic sa vina peste mine, se da cu lubrifiant, începe energic,  fund frumos , îl iau un pic în palme, hop schimba poziția, se întoarce invers, frumos se vede funduletul, după 2 min schimba iar, i-mi zice ca dacă vreau sta capra, ii zic sa stea pe burta, eu peste, se așează frumos, cu fundu usor ridicat, exact cum trebuie, pompez la fel  vreo 2 min, schimbam în misionar, aici i-si baga mana sa ma mângâie la cohones, destul de deranjant, ma încurca la pompat, se retrăgea usor, nedorind sa o penetreze prea adânc, schimbam în capra, ea pe pat în genunchi, eu în picioare, în spate, la fel stătea usor intr-o parte, ferindu-se de penetrări mai adânci, am  pompat dar mai greu, m-am lăsat peste ea și am ajuns ea pe burta eu peste unde am reușit sa dau un pic la buci și cam asta a fost.

Am încercat sa încep mai ușor, de obicei nu merg și dau ca surdu-n clopot, am grija ca și pentru fata sa nu fie ok.

Ea a început foarte energic, mai mult am avut sentimentul ca da repede din buci si-l termin pe asta în 5 minute.

Am mers sa ma spăl, ea a continuat pe geam discuția cu băieții, le-a dat telefonul, doar nu strica un client în plus.

Fata arata bine, e frumușică, micuta de inaltime, sâni micuți, fund rotund și micuț, se simțea bine in palme, numa bună de pula pe românește.

Din păcate prestația slabuta, mai trebuie lucrat la atitudine, cand vine clientul, trebuie sa creezi o atmosfera placuta, fără discuții le geam sau la telefon cu alți clienți.

Fata are potențial, însă depinde numai de ea cum decurg lucrurile în continuare.

Spor sa aveți.

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucursti
  • Oras:Bucursti
1 oră în urmă, Iepurila84 a spus:

Salutari.

Am vizitat-o eu pe domnișoara ieri, programare pe whatsapp, locația e pe Camil Petrescu, găsit usor.

Fata ma aștepta complet goala, m-a servit cu o apa sau suc. Am refuzat, am rugat-o dacă pot merge sa ma spăl, la baie prosop curat, venit în camera, ea vrajea cu niște băieți ce munceau în fata blocului pe geam (sta la parter, e un mic șantier fix în fata geamului), i-a lăsat în pace zicând ca are treaba (repet, ea era goala) și a venit în pat, geamu rămânând deschis doar cu perdeaua trasa.

I-am plătit 150 fin și am intrebat-o de anal, zicandu-mi ca vedem pe parcurs.

M-a întrebat cum vreau orașul, i-am zis cum vrea ea, a preferat protejat deoarece ju eram proaspăt epilat. Adevărat, sunt vreo 3-4 sapt de când m-am ras ultima oara, zic ok, nici o problema, luat un prezervativ , montat și început sa suga, s-a sculat destul de repede 1-2 minute  și cam gata asta a fost oralul,  zicandu-mi ca anal nu se poate, e prea groasa, dar ca ar fi o șansă dacă mai vin la ora, ju la finalizare.

Ma întreabă cum vreau, ii zic sa vina peste mine, se da cu lubrifiant, începe energic,  fund frumos , îl iau un pic în palme, hop schimba poziția, se întoarce invers, frumos se vede funduletul, după 2 min schimba iar, i-mi zice ca dacă vreau sta capra, ii zic sa stea pe burta, eu peste, se așează frumos, cu fundu usor ridicat, exact cum trebuie, pompez la fel  vreo 2 min, schimbam în misionar, aici i-si baga mana sa ma mângâie la cohones, destul de deranjant, ma încurca la pompat, se retrăgea usor, nedorind sa o penetreze prea adânc, schimbam în capra, ea pe pat în genunchi, eu în picioare, în spate, la fel stătea usor intr-o parte, ferindu-se de penetrări mai adânci, am  pompat dar mai greu, m-am lăsat peste ea și am ajuns ea pe burta eu peste unde am reușit sa dau un pic la buci și cam asta a fost.

Am încercat sa încep mai ușor, de obicei nu merg și dau ca surdu-n clopot, am grija ca și pentru fata sa nu fie ok.

Ea a început foarte energic, mai mult am avut sentimentul ca da repede din buci si-l termin pe asta în 5 minute.

Am mers sa ma spăl, ea a continuat pe geam discuția cu băieții, le-a dat telefonul, doar nu strica un client în plus.

Fata arata bine, e frumușică, micuta de inaltime, sâni micuți, fund rotund și micuț, se simțea bine in palme, numa bună de pula pe românește.

Din păcate prestația slabuta, mai trebuie lucrat la atitudine, cand vine clientul, trebuie sa creezi o atmosfera placuta, fără discuții le geam sau la telefon cu alți clienți.

Fata are potențial, însă depinde numai de ea cum decurg lucrurile în continuare.

Spor sa aveți.

Mulțumesc frumos , de obicei așa sunt mai energica .. 🙈 nu am vrut sa îți fac o impresie greșita ! Te pup . 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...