Sari la conținut

Ana 21 ani - 0799532711


Postări Recomandate

  • Oras:privat
  • Oras:privat
La 14.06.2022 la 21:56, voineamg a spus:

Pe langa posta mare. Apartament cam obosit...sincer.

Intrigat de schimbul de replici de pe topicul Erikai am fost astazi sa le vad pe fete.

Am contactat-o pe Ana pe Oatap - buna Andreea - am stabilit ora intalniriii, a respectat-o la minut.

Din pacate Erika nu era in locatie. Fetele sunt din PH, nu stiu de ce ramasesem de pe forum cu impresia ca sunt din Craiova.

Ana mi s-a parut o fata foarte frumoasa, parca mai frumoasa la fata decat apare in poze. Si timida. Parca prea, cel putin cu mine.

Sani ok, maricei, cur frumos insotit de una dintre cele mai frumoase rozete pe care am vazut-o vreodata.

Nu comentez actiunea, dar din ce am observat si discutat, Ana se muleaza perfect pe profilul publi si foarte putin pe profilul nimfomanului. Deci confrate Dyer...pentru tine nu.

NIci pentru mine, actiunea e prea impersonala pentru gustul meu, dar fata are potential serios.

Si mi s-a parut foarte simpatica, asa timida si frumoasa.

 

 

 

Cat ai platit? O finalizare, presupun... ON sau OP? Mersi.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești /Carol Davila
  • Oras:Ploiești /Carol Davila
La 14.06.2022 la 0:00, dyerseve a spus:

@Mayaa20 este ana..asta e clar... tina este tot ana..deci.. recapitulare..

Erika este colega cu Ana..care ana are doua conturi tina..și maya ... va dați seama ce balamuc e în capul lor 🤣🤣🤣 dacă nu se descurca cu un forum..cu un client e și mai greu..ce dracu ma ..știam ca astea tinere știu și ele cu tehnologia se pare ca astea doua nimic..zero..zeroooo... la tăiat de vie cu ele..

@pisicuts verifica tu conturile și taie din ele ca se incurca fetele în ele și ne încurcă și pe noi..nu ca m ar interesa..ca sunt vai de ele ..

Scuza -ma ca te deranjez dar eu nu am nicio treaba cu aceste fete  îmi pare rau ca îți spun dar întâi vizitează fetele vezi care cum este și după aceia spui aceste afirmați 😇 bărbați care a fost la mine știe adevarul ca eu sunt Maya cea din poze fără poze false sau altele 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești /Carol Davila
  • Oras:Ploiești /Carol Davila
Acum 4 minute, Mayaa20 a spus:

Scuza -ma ca te deranjez dar eu nu am nicio treaba cu aceste fete  îmi pare rau ca îți spun dar întâi vizitează fetele vezi care cum este și după aceia spui aceste afirmați 😇 bărbați care a fost la mine știe adevarul ca eu sunt Maya cea din poze fără poze false sau altele 😘

Și Tina este 100% la 100% reala nu este aceiași persona cu nu știu cine Erika sau Ana cum sa spus va rog eu vizitați fetele și atunci vorbiți 😇

Link spre comentariu
4 hours ago, Mayaa20 said:

Și Tina este 100% la 100% reala nu este aceiași persona cu nu știu cine Erika sau Ana cum sa spus va rog eu vizitați fetele și atunci vorbiți 😇

Tina are topic deschis deja, am vizitat-o este foarte ok domnisoara, i-am facut si recenzie. Este slim spre skinny in jur de 25 ani, servicii ONP si NP foarte bune, halat 150 cu 250.

Link spre comentariu

Maya ,Alina, Tina sau cum plm îi m.ai zice la gagica asta , am fost astăzi la ea ,ce sa zic, bani irosiți aiurea, e pe repede înainte,mașinărie de făcut bani 😅😅😅, nu te grăbește dar asta lasă impresia, face ceva oral până ți o scoală, după îți pune prezervativul și da iiii, nicio reacție din partea ei, cam lărguță, deșii e slăbuță joacă pula in ea ,și nu sunt nici cel m ai dotat dar nici cel m ai slăbuț in domeniu, folosește lubrifiant la greu, pozele sunt ale ei ,dar o avantajează, cald de mori, 

Ca prestație

OP 5

NP 5 

Gfe 4, nu e de trecere :)))

Scor 150 lei Nr 

Ciocane tari 🙂

 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

La 06.07.2022 la 16:20, futadores 91 a spus:

Maya ,Alina, Tina sau cum plm îi m.ai zice la gagica asta , am fost astăzi la ea ,ce sa zic, bani irosiți aiurea, e pe repede înainte,mașinărie de făcut bani 😅😅😅, nu te grăbește dar asta lasă impresia, face ceva oral până ți o scoală, după îți pune prezervativul și da iiii, nicio reacție din partea ei, cam lărguță, deșii e slăbuță joacă pula in ea ,și nu sunt nici cel m ai dotat dar nici cel m ai slăbuț in domeniu, folosește lubrifiant la greu, pozele sunt ale ei ,dar o avantajează, cald de mori, 

Ca prestație

OP 5

NP 5 

Gfe 4, nu e de trecere :)))

Scor 150 lei Nr 

Ciocane tari 🙂

 

Mulțumim de sacrificiu!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...