Sari la conținut

Antonia 0791532843


Postări Recomandate

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Buna ziua domnilor ,

Azi am fost la doamna din subiect si am zis sa o introduc in cerc .

Are undeva la 1.60 si 58 kg , Bruneta , nu e Slim ( daca cautati asa ceva nu e locul ) , are putin burtica dar nimic deranjant pentru mina , piercing in buric si ceva tatuaje gragute !

Am discutat pe whatsapp apoi am sunat si am facut o programare , ora respectata !

Locatia 9 draguta , buna pentru astfel de activitate !

Oral Nep 9 ( in fct de igiena)Si-a dat seama ca imi place soft si asa a fost , a folosit mana la imprejurimi , stie ceea ce face 

Normal 8.5 se implica , intreaba cum vrei , gemete de efect 

Aspect 8 arata bine 

GFE 8.5 vorbeste frumos , eu am prins-o odihnita 

Anal N/A

Pret / calitate nota 9 , am decartat 150 RON ptr 1 finalizare ON (fara fin orala) , NP !

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • cleopatra01 a schimbat titlul în Antonia 0791532843
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 4 ore, busila a spus:

Buna ziua domnilor ,

Azi am fost la doamna din subiect si am zis sa o introduc in cerc .

Are undeva la 1.60 si 58 kg , Bruneta , nu e Slim ( daca cautati asa ceva nu e locul ) , are putin burtica dar nimic deranjant pentru mina , piercing in buric si ceva tatuaje gragute !

Am discutat pe whatsapp apoi am sunat si am facut o programare , ora respectata !

Locatia 9 draguta , buna pentru astfel de activitate !

Oral Nep 9 ( in fct de igiena)Si-a dat seama ca imi place soft si asa a fost , a folosit mana la imprejurimi , stie ceea ce face 

Normal 8.5 se implica , intreaba cum vrei , gemete de efect 

Aspect 8 arata bine 

GFE 8.5 vorbeste frumos , eu am prins-o odihnita 

Anal N/A

Pret / calitate nota 9 , am decartat 150 RON ptr 1 finalizare ON (fara fin orala) , NP !

 

 

Vezi ca se poate?Este colega cu Roxana,pe Rascoalei 1907,cel putin asa zicea un coleg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lovemebaby79_bz
Reputație: 0
La 20.08.2022 la 20:07, mahovici a spus:

E colega Roxanei de pe Răscoalei. Am fost la ele la amândouă. Dar acuma cred ca e plecata împreună cu Roxana.

La ele amandoua ? Impreuna sau separat ?

Link spre comentariu

Prietene hai ca înțeleg ca nu te riști sa te duci si sa be împărtășești experienta plăcută sau neplăcută. Dar chiar atâtea lene chiar sa si cauți!!! Sau vrei doar sa faci nr. De postări si atât?

Are deja topic si pareri suficiente. 

@pisicut propun sa închizi topicul ca îl dublam cel puțin dacă nu or fi mai multe. Mai propun de asemenea sa penalizeze topice deschise de genul a fost cineva la ea. În mod cert dacă un membru a fost și a avut chef sa posteze a postat. Dar sa intrebi intr-un nou topic din lene de a cauta e și mai și.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...