Sari la conținut

Serena 0737193648


Postări Recomandate

  • Oras:x
  • Oras:x
Acum 11 minute, Besthot a spus:

Salutare, @kid_novice a descris realitatea de la Serena, nici Roberta nu sta mai bine pe partea de pat, avand o canapea cu o mare gaura pe una din jumatati. 

in astfel de cazuri (la pat mă refer 😊) le-aș chinui și pune pe scaun, pe masă , pe mașina de spălat , aplecată la perete ,...etc...pană ar schimba săracul  pat care trebuia să iasă de mult la pensie !

 😅😅😅

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
1 hour ago, MsNobody3 said:

Salutare

Nu stiu ce sa mai zic ..., pe paginile anterioare sunt foarte multe recenzii care neaparat o recomnada

( cineva o compara la oral cu regina Giulia de la Craiova ) ,

in cazul in care ma deplasam pana la Slatina (din Mh) voiam sa vin special pt. Serena in detrimentul Robertei ,

sau in cel mai fericit caz sa le prind pe ambele ,...insa dupa ultimele recenzii nu pot sa trag decat o concluzie ,

aceea ca si-a schimbat serviciile si nu in bine ...?!?

In legatura cu patul - saltea 😒 aici nu are scuze ,  banutii de un pat decent in care sa poti sa te fwti

ii face lejer in o singura zi de munca !!

 

 

Nu știu ce ai citit tu dar a o compara pe Roberta cu Serena, este cum ai compara un Mercedes cu un Logănel.

Dacă ajungi la Slatina schimbă prioritățile:

Roberta,Cristina,Mary milfeta,Evelin,eventual Roxana creolina,toate sunt peste.

Dacă revine Miki,a fost și pe la voi super femeie.

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

NO HATE

Hai ca a evoluat nitel,de la futut acasa la ea,a gasit un regim hotelier pe 50-100 lei pe zi si a mutat distractia acolo.

Vad ca muia e de 6,arata de 5 si locatia e de 3.

Respect confratilor care au spus adevarul !

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Acum 13 ore, Besthot a spus:

Salutare, @kid_novice a descris realitatea de la Serena, nici Roberta nu sta mai bine pe partea de pat, avand o canapea cu o mare gaura pe una din jumatati. 

Deci tot acolo pe unirii la parter are hogeacul Roberta?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0898989898
  • Oras:Valcea
  • Telefon: 0898989898
  • Oras:Valcea

Bine ai revenit. Locatie noua, mult mai misto, un nou look, acelasi oral care mie imi place. Nu mai dau note ca iar sunt catalogat peste sau mai stiu eu .... Gusturile nu se discuta

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 24.11.2023 la 1:54, kevinody a spus:

Mai stie cineva ceva de ea ?

Salut !

Dupa ultima vizita din Ianuarie 23 ( recenzie mai in spate ) am mai vizitat-o pe la sfarsitul lui martie 23. A fost ceva mai bine atunci desi initial nu am vrut sa raman....era gravida si a inceput sa i se vada putin burta.Aceeasi locatie si acelasi pret practicat ca in ian 23.

Mi-a zis de la usa ca ma lasa sa o fut in gura cum vreau de data asta ( stia ca vin doar pt oral,vorbisem pe whatsapp)....zic bine hai mai acord o fisa....pana la urma au fost 2 numere. Mi-am facut un dus,ea s-a asezat in genunchi in dormitor langa pat ( doar asa o suge,nu vrea alta pozitie...sau in fund pe pat )..am lasat-o 2 minute in voia ei...am vazut ca era tot banal si apoi am luat-o de cap si am inceput sa i-o indes pe gat....am vazut ca nu zice nimic....am continuat asa vreo 10 minute cu mici pauze sa respire si ea ...dupa care am finalizat in gura ei. A cules tot si apoi s-a dus la baie,a scuipat in chiuveta,si m-a intrebat ca ce am mancat,ca sunt foarte sarat si nu ii place.....i-am zis ca nu stiu,dar la nr 2 nu o sa mai fie problema asta pt ca vreau sa imi dau drumul in gatul ei...

Nr 2....merg cu ea la bucatarie sa fumeze 2 tigari ( as usual ) timp in care mai schimbam niste vorbe....dupa ce termina de fumat,a acceptat cu greu sa inceapa sa o suga pe canapeaua aia din bucatarie,eu stand jos,si ea langa mine,o sugea din lateral. Din pozitia aia nu poate sa ia 17 cm pana la baza,si i-am zis sa facem aceeasi pozitie ca la primul numar. Mergem iar in dormitor,incepe ea cu un deep si ajungem la un throatfuck din nou cu multe pauze ( pentru ca ea inghite toata saliva,nu o lasa sa curga pe jos/pe ea )....dupa iar vreo 15 minute de futut in gura,am finalizat in gatul ei....mi-a mai supt-o asa inca vreo 3 minute...pana mi-a murit de tot...apoi s-a dus la baie sa scuipe ce a mai ramas.

Concluzie : E bipolara dpmdv. Daca la prima vizita a fost de 6 - nu putea/vrea sa suga 17 cm pana la cotor,a 2 vizita a fost de 9 - a supt-o adanc pana cand mi-am dat drumul. Faptul ca e bipolara si ca urma sa nasca, m-a determinat sa nu o mai vizitez.

Sa avem bafta !

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0898989898
  • Oras:Valcea
  • Telefon: 0898989898
  • Oras:Valcea

Va salut !

Dupa o lunga perioada de inactivitate,  am vazut ieri ca Serena a revenit. Fiind un client vechi al ei, am sunat, apoi vorbit pe watsapp si stabilit intalnirea. Ora a fost respectata de ambele parti.

Urcat in apartament, curat, camera frumoasa, invitat la dus (baia cu tot ce trebuie) si am intrat in camera de actiune. Fata m-a asteptat intr-un compleu gen CRACIUNITA, cand a vazut-o soldatul deja incepuse sa deschida ochii.

A urmat un oral de povestit la nepoti, sau mie unul imi place. Daca comunici cu fata de la inceput, ce vrei, cum vrei si respect de ambele parti, eu zic ca veti primi ceea ce doriti. Desi eram dupa o zi de munca,  saracuta fata sa chinuit un pic. Finalizat glorios in gurita ei. Nu a stat nici o secunda cu ochii pe ceas, nu m-a grabit deloc

Scorul 200 ron. Pentru mine clar de revenit si recomand cu incredere. Acum gusturile nu se discuta.

Spor la treaba !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 35 minute, Calinus a spus:

Va salut !

Dupa o lunga perioada de inactivitate,  am vazut ieri ca Serena a revenit. Fiind un client vechi al ei, am sunat, apoi vorbit pe watsapp si stabilit intalnirea. Ora a fost respectata de ambele parti.

Urcat in apartament, curat, camera frumoasa, invitat la dus (baia cu tot ce trebuie) si am intrat in camera de actiune. Fata m-a asteptat intr-un compleu gen CRACIUNITA, cand a vazut-o soldatul deja incepuse sa deschida ochii.

A urmat un oral de povestit la nepoti, sau mie unul imi place. Daca comunici cu fata de la inceput, ce vrei, cum vrei si respect de ambele parti, eu zic ca veti primi ceea ce doriti. Desi eram dupa o zi de munca,  saracuta fata sa chinuit un pic. Finalizat glorios in gurita ei. Nu a stat nici o secunda cu ochii pe ceas, nu m-a grabit deloc

Scorul 200 ron. Pentru mine clar de revenit si recomand cu incredere. Acum gusturile nu se discuta.

Spor la treaba !

 

Cum mai arata ....ca banuiesc a nascut acum...are semne pe ea, e la fel de slaba ca inainte ?

Foloseste aceeasi locatie ? 

Foloseste acelasi numar ? Under are anunt ?

Cum a fost la oral ? Te-a lasat sa i-o indesi pe gat si sa o futi in gura.....sau a supt in ritmul ei...mecanic...? Tot mai inghite saliva ?

Multumesc !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0898989898
  • Oras:Valcea
  • Telefon: 0898989898
  • Oras:Valcea

Colegu nu stiu ce sa zic de copil, dar de care ori am fost nici un sunet de copil. De aratat eu zic, dar este decat o parere personala, arata mult mai bine acum. A luat forme frumoase. Eu sunt multumim si am sa revin si o recomand pentru CIM.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

De toată jena doamna asta, are dreptate băiatul care a zis mai sus ca este bipolara, programare făcută pe wapp și apoi nu mai răspunde, ținând cont ca i-am zis sa ma anunțe dacă nu mai poate, este chiar asa de greu sa trimiți un mesaj ca nu mai pot și sa facem programare pentru alta data, pentru treaba asta nu o mai vizitez deloc,nu știe ce vrea și nici bun simt nu are. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Fratilor,fata a avortat?

Barbatsu ce parere are sa o lase la futut gravida?

Probabil ca nici nu o fi fost al lui,poate tipa a facut normal neprotejat cu vreun client pe o suma mai mare decat pretul de lista .

 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 14 minute, kiviak a spus:

Fratilor,fata a avortat?

Barbatsu ce parere are sa o lase la futut gravida?

Probabil ca nici nu o fi fost al lui,poate tipa a facut normal neprotejat cu vreun client pe o suma mai mare decat pretul de lista .

 

 

Nu știu colegu ce a făcut ce na făcut, dar pe mine chestia asta ma deranjează foarte tare, dacă vorbești o treaba tine te de ea sau anunță, eu am bătut drumul de la Craiova pana la Slatina pentru nimic, sa nu mai zic cât am întârziat pe drum fiind protest... 

Am vrut sa o vizitez ca mi se pare misterioasa dar dacă misterul înseamnă indiferență și prostie.... Ma lipsesc 

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Slatina/Bucuresti
  • Oras:Slatina/Bucuresti

:)))) femeia e nasoala rau fratilor, asa mi-a facut si mie acum un an cand am fost la ea, mai ca o imploram sa o fut pe bani, dar asa e in Slat unde oferta e in general slaba - in afara de oral care a fost deep, de durata etc, la normal nu m-a dat pe spate si ea nu e vreo frumusete rapitoare. Cat priveste fetisu unora de a fute gravide...🫣🫣🫣

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare tuturor! 

Pana la urma am vizitat aceasta fata și dacă prima programare nu sa respectat a doua a fost asa cum trebuie, este o fata cum greu mai găsești în ziua de astăzi fina, delicata, sensibilă și cu foarte mult bun simt, nu comentează la poziți da contre are o pasarica numai buna de 😋 și strâmtă. 

De revenit? 

Eu zic  ca da, trebuie doar sa ajungi sa o cunoști, Serena voi reveni și săptămâna asta te pup! 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...