Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

0790527400 Tigancusa

Recommended Posts

Hot hot hot

Valabil din 14.06.2022 09:14:16
Repostat automat

Salveaza anuntul pe mai tarziu
 3 / 3 https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20220612/0927/3fb1dec0ae8810ab88b6acd91e1b3225.jpg

• https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/top/20220612/0927/1f96a9d3cdeeaea81e996f7e5d9616e3.jpg
  •  
  • https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/top/20220612/0927/06440301c4f67a9c57aa153f9c5b8d1d.jpg
  •  
  • https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/top/20220612/0927/3fb1dec0ae8810ab88b6acd91e1b3225.jpg

Descriere

Sunt o domnișoara dulce si atrăgătoare cu mult bun simț și igienă maximă, super înfierbântăta...fierbinte și dornică de senzații tari.
Câteva calități de-ale mele sunt eleganța, rafinamentul și seriozitatea...Restul va las pe voi sa le descoperiți. Daca și tu îti doresți un moment intim si de neuitat atunci contactează-mă !
Poze 100% reale ..servicii de vis și neuitat!! P

• 2 weeks later...

Confirm...de etnie,  are un tatuaj pe degetele de la mână cu litere Iulia parcă scrie...în spate la Fortuna, prima scară după maxbet, etaj 1, la telefon mi-a specificat 150 finalizarea cu 200 ora, iar când am ajuns la ea cerea 300 pe oră...i-am zis că nu rămân la banii ăștia și s-a sucit iar a zis că e ok 200 ora...să rămân,  mi-a pus prezervativul fără să mi se scoale...oralul doar protejat...un oral mediocru...i-am cerut sa treacă la normal...ea deasupra,  a zis ca nu poate...am trecut peste...m-am pus eu...îmi ținea mâna pe pulă sa nu intre decât puțin că o doare...m-a luat capul i-am cerut banii înapoi...a zis că nu se poate că mi-a facut si oral și am și futut-o...mi-a propus să îmi facă oral neprotejat o finalizare de banii ăia și i-am spus sa imi pună și 5 prezervative dacă vrea și să o sugă o oră cât i-am plătit...s-a uitat la ceas,  trecuseră 12 minute de când am venit,  a zis ok mai ai 48 de minute...s-a apucat de oral, a mai supt-o vreo 15 minute,  după care s-a ridicat a luat portofelul și mi-a dat banii înapoi singura...note nu are rost să dau...nici măcar 1 din oficiu...

• Like 1
La 23.06.2022 la 5:47, mariuskinky a spus:

Confirm...de etnie,  are un tatuaj pe degetele de la mână cu litere Iulia parcă scrie...în spate la Fortuna, prima scară după maxbet, etaj 1, la telefon mi-a specificat 150 finalizarea cu 200 ora, iar când am ajuns la ea cerea 300 pe oră...i-am zis că nu rămân la banii ăștia și s-a sucit iar a zis că e ok 200 ora...să rămân,  mi-a pus prezervativul fără să mi se scoale...oralul doar protejat...un oral mediocru...i-am cerut sa treacă la normal...ea deasupra,  a zis ca nu poate...am trecut peste...m-am pus eu...îmi ținea mâna pe pulă sa nu intre decât puțin că o doare...m-a luat capul i-am cerut banii înapoi...a zis că nu se poate că mi-a facut si oral și am și futut-o...mi-a propus să îmi facă oral neprotejat o finalizare de banii ăia și i-am spus sa imi pună și 5 prezervative dacă vrea și să o sugă o oră cât i-am plătit...s-a uitat la ceas,  trecuseră 12 minute de când am venit,  a zis ok mai ai 48 de minute...s-a apucat de oral, a mai supt-o vreo 15 minute,  după care s-a ridicat a luat portofelul și mi-a dat banii înapoi singura...note nu are rost să dau...nici măcar 1 din oficiu...

Deci ai futut-o gratis?

On 6/23/2022 at 5:47 AM, mariuskinky said:

Esti eroul meu ca nu aveam rabdarea ta