Sari la conținut

0790527400 Tigancusa


Postări Recomandate

  • Oras:ulm
  • Oras:ulm

Hot hot hot

 
Valabil din 14.06.2022 09:14:16
Repostat automat
 
Salveaza anuntul pe mai tarziu
 3 / 3 https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20220612/0927/3fb1dec0ae8810ab88b6acd91e1b3225.jpg
 
  • https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/top/20220612/0927/1f96a9d3cdeeaea81e996f7e5d9616e3.jpg
  •  
  • https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/top/20220612/0927/06440301c4f67a9c57aa153f9c5b8d1d.jpg
  •  
  • https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/top/20220612/0927/3fb1dec0ae8810ab88b6acd91e1b3225.jpg
 
Descriere

Sunt o domnișoara dulce si atrăgătoare cu mult bun simț și igienă maximă, super înfierbântăta...fierbinte și dornică de senzații tari.
Câteva calități de-ale mele sunt eleganța, rafinamentul și seriozitatea...Restul va las pe voi sa le descoperiți. Daca și tu îti doresți un moment intim si de neuitat atunci contactează-mă !
Poze 100% reale ..servicii de vis și neuitat!! P

Link spre comentariu

Confirm...de etnie,  are un tatuaj pe degetele de la mână cu litere Iulia parcă scrie...în spate la Fortuna, prima scară după maxbet, etaj 1, la telefon mi-a specificat 150 finalizarea cu 200 ora, iar când am ajuns la ea cerea 300 pe oră...i-am zis că nu rămân la banii ăștia și s-a sucit iar a zis că e ok 200 ora...să rămân,  mi-a pus prezervativul fără să mi se scoale...oralul doar protejat...un oral mediocru...i-am cerut sa treacă la normal...ea deasupra,  a zis ca nu poate...am trecut peste...m-am pus eu...îmi ținea mâna pe pulă sa nu intre decât puțin că o doare...m-a luat capul i-am cerut banii înapoi...a zis că nu se poate că mi-a facut si oral și am și futut-o...mi-a propus să îmi facă oral neprotejat o finalizare de banii ăia și i-am spus sa imi pună și 5 prezervative dacă vrea și să o sugă o oră cât i-am plătit...s-a uitat la ceas,  trecuseră 12 minute de când am venit,  a zis ok mai ai 48 de minute...s-a apucat de oral, a mai supt-o vreo 15 minute,  după care s-a ridicat a luat portofelul și mi-a dat banii înapoi singura...note nu are rost să dau...nici măcar 1 din oficiu...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
La 23.06.2022 la 5:47, mariuskinky a spus:

Confirm...de etnie,  are un tatuaj pe degetele de la mână cu litere Iulia parcă scrie...în spate la Fortuna, prima scară după maxbet, etaj 1, la telefon mi-a specificat 150 finalizarea cu 200 ora, iar când am ajuns la ea cerea 300 pe oră...i-am zis că nu rămân la banii ăștia și s-a sucit iar a zis că e ok 200 ora...să rămân,  mi-a pus prezervativul fără să mi se scoale...oralul doar protejat...un oral mediocru...i-am cerut sa treacă la normal...ea deasupra,  a zis ca nu poate...am trecut peste...m-am pus eu...îmi ținea mâna pe pulă sa nu intre decât puțin că o doare...m-a luat capul i-am cerut banii înapoi...a zis că nu se poate că mi-a facut si oral și am și futut-o...mi-a propus să îmi facă oral neprotejat o finalizare de banii ăia și i-am spus sa imi pună și 5 prezervative dacă vrea și să o sugă o oră cât i-am plătit...s-a uitat la ceas,  trecuseră 12 minute de când am venit,  a zis ok mai ai 48 de minute...s-a apucat de oral, a mai supt-o vreo 15 minute,  după care s-a ridicat a luat portofelul și mi-a dat banii înapoi singura...note nu are rost să dau...nici măcar 1 din oficiu...

Deci ai futut-o gratis?

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
On 6/23/2022 at 5:47 AM, mariuskinky said:

Confirm...de etnie,  are un tatuaj pe degetele de la mână cu litere Iulia parcă scrie...în spate la Fortuna, prima scară după maxbet, etaj 1, la telefon mi-a specificat 150 finalizarea cu 200 ora, iar când am ajuns la ea cerea 300 pe oră...i-am zis că nu rămân la banii ăștia și s-a sucit iar a zis că e ok 200 ora...să rămân,  mi-a pus prezervativul fără să mi se scoale...oralul doar protejat...un oral mediocru...i-am cerut sa treacă la normal...ea deasupra,  a zis ca nu poate...am trecut peste...m-am pus eu...îmi ținea mâna pe pulă sa nu intre decât puțin că o doare...m-a luat capul i-am cerut banii înapoi...a zis că nu se poate că mi-a facut si oral și am și futut-o...mi-a propus să îmi facă oral neprotejat o finalizare de banii ăia și i-am spus sa imi pună și 5 prezervative dacă vrea și să o sugă o oră cât i-am plătit...s-a uitat la ceas,  trecuseră 12 minute de când am venit,  a zis ok mai ai 48 de minute...s-a apucat de oral, a mai supt-o vreo 15 minute,  după care s-a ridicat a luat portofelul și mi-a dat banii înapoi singura...note nu are rost să dau...nici măcar 1 din oficiu...

Esti eroul meu ca nu aveam rabdarea ta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...