Sari la conținut

A vizitat-o cineva pe doamna?


Postări Recomandate

  • Oras:Dunno
  • Oras:Dunno

E mica de statura...nu prea ii place asa mult sa suga pula(de nota 7)....cat mai putin daca s-ar putea. La futut nu se implica prea tare(hai sa zicem un 7.5) dar merge de un futai pentru a o bifa...dar cam atat. E curata de nota 9. La aspect e cea din poze. E oarecum pe repede inainte desi nu cred ca o viziteaza asa multi si ar avea de castigat daca ar incerca sa fie mai placuta cu cel care ii da bani...dar asta ramane la latitudinea ei. Eu am vizitat-o o data...si atat din cauza celor relatate mai sus.

  • Like 1
Link spre comentariu

Bună ziua domnii cu recenzii înainte să faceți un argument va rog sa va spălați la penis și, sa vă radeti la penis și apoi să veniți cu recenzii la adresa mea,,a sa nu omit ceva,,cand noi femeile nu vrem să acceptăm sa vamirosim pisatu de la penis hopa nu suntem bine etc sa va fie rușine spalativa slinu de la penis și apoi dati recenzii

Link spre comentariu
La 15.06.2022 la 16:46, outofmymind a spus:

E mica de statura...nu prea ii place asa mult sa suga pula(de nota 7)....cat mai putin daca s-ar putea. La futut nu se implica prea tare(hai sa zicem un 7.5) dar merge de un futai pentru a o bifa...dar cam atat. E curata de nota 9. La aspect e cea din poze. E oarecum pe repede inainte desi nu cred ca o viziteaza asa multi si ar avea de castigat daca ar incerca sa fie mai placuta cu cel care ii da bani...dar asta ramane la latitudinea ei. Eu am vizitat-o o data...si atat din cauza celor relatate mai sus.

Bună ziua domnii cu recenzii înainte să faceți un argument va rog sa va spălați la penis și, sa vă radeti la penis și apoi să veniți cu recenzii la adresa mea,,a sa nu omit ceva,,cand noi femeile nu vrem să acceptăm sa vamirosim pisatu de la penis hopa nu suntem bine etc sa va fie rușine spalativa slinu de la penis și apoi dati recenzii

Link spre comentariu
  • Oras:Dunno
  • Oras:Dunno
8 hours ago, Lepadatu said:

Bună ziua domnii cu recenzii înainte să faceți un argument va rog sa va spălați la penis și, sa vă radeti la penis și apoi să veniți cu recenzii la adresa mea,,a sa nu omit ceva,,cand noi femeile nu vrem să acceptăm sa vamirosim pisatu de la penis hopa nu suntem bine etc sa va fie rușine spalativa slinu de la penis și apoi dati recenzii

Daca tu te igienizezi cu servetele între ședințe de supt pula și futut...nu însemna că și unii din noi facem la fel. La unii din noi care venim dusati, parfumați, epilați și cu bun simț și suntem tratați așa cum am spus mai sus...nu ai nici o scuza, dar se explică după felul cum te exprimi. As spune mai multe dar m-aș da de gol probabil cine sunt și de asta mă rezum la doar ceea ce am scris. Daca vrei clienții îngrijiți să revină la tine și nu doar ciobani certați cu apa...mai schimba in bine unde am punctat că ai deficiențe și eu și alții care te-au vizitat. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

"va rog sa va spălați la penis😂 imi place ca vorbeste elevat. Deci, atentie mitocanilor, la ea nu mergeti ca sa futeti ci ca sa "copulati", la ea nu dati limbi, ci faceti "cunilingus", ea nu suge pula, ci face "felatie".

Asadar, cei fara diploma de licenta in litere nu stiu cum va veti putea introduce... intre bucile ei (pardon, "fesele ei"). 🤓

  • Haha 2
Link spre comentariu
La 03.07.2022 la 20:31, outofmymind a spus:

Daca tu te igienizezi cu servetele între ședințe de supt pula și futut...nu însemna că și unii din noi facem la fel. La unii din noi care venim dusati, parfumați, epilați și cu bun simț și suntem tratați așa cum am spus mai sus...nu ai nici o scuza, dar se explică după felul cum te exprimi. As spune mai multe dar m-aș da de gol probabil cine sunt și de asta mă rezum la doar ceea ce am scris. Daca vrei clienții îngrijiți să revină la tine și nu doar ciobani certați cu apa...mai schimba in bine unde am punctat că ai deficiențe și eu și alții care te-au vizitat. 

Hai ca spargeti pula an două voi ăștia curați spălați și parfumati uite care este ideea eu va las sa mâncat ca va este foame dar nu uitati și paharul cu apa5sal beti sa nu va anecati 

Link spre comentariu
La 03.07.2022 la 20:32, tiny_voices a spus:

"va rog sa va spălați la penis😂 imi place ca vorbeste elevat. Deci, atentie mitocanilor, la ea nu mergeti ca sa futeti ci ca sa "copulati", la ea nu dati limbi, ci faceti "cunilingus", ea nu suge pula, ci face "felatie".

Asadar, cei fara diploma de licenta in litere nu stiu cum va veti putea introduce... intre bucile ei (pardon, "fesele ei"). 🤓

Să-ți dau și ție replica?Nu are rost cati dau valoare așa că,,,culcat sa nu te bage nevastata an supat.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu neamt
  • Oras:Targu neamt
La 15.06.2022 la 16:46, outofmymind a spus:

E mica de statura...nu prea ii place asa mult sa suga pula(de nota 7)....cat mai putin daca s-ar putea. La futut nu se implica prea tare(hai sa zicem un 7.5) dar merge de un futai pentru a o bifa...dar cam atat. E curata de nota 9. La aspect e cea din poze. E oarecum pe repede inainte desi nu cred ca o viziteaza asa multi si ar avea de castigat daca ar incerca sa fie mai placuta cu cel care ii da bani...dar asta ramane la latitudinea ei. Eu am vizitat-o o data...si atat din cauza celor relatate 

Pe toate le ai futut .mai vedeti dracu de treaba ta  gunoiule te apuci tu sa faci recenzi mereu la toate .leai futut de te doare curu 😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...