Sari la conținut

Ruxy Senzuala ❤️ 0763414009


Vizitator Ariana27

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare, colegi!

Buna, Ariana/Ruxy!

Vizitat domnisoara in urma cu ceva vreme, pentru a doua oara, sa fie cca. 3-4 saptamani, locatia central, str. Ion Campineanu - vizavi de Sala Palatului; Nota 8;

Intr-o seara, scapat din “lesa”, intru pe forum, gasesc ultima programare la titulara si fuga spre ea!

Am optat pentru o ora, cu AP inclus;

Dupa o scurta igienizare (am primit prosop curat), primul numar - ON, umed, tente de deep, suge pana ii zici stop - nu-i spui nimic, suge acolo mecanic.. Nota 7;

Am trecut la NP, dat din buci, pompat cca. 3-4 minute, trecut la LOT, am finalizat in balonas, nimic special, din nou mecanic. Nota 7;

Igienizare, pauza de tigara, primit Cola rece de la domnisoara, multumesc!

Numarul 2: inceput cu ON sa trezeasca razboinicul, trecut la NP, apoi am zis hai cu “specialitatea casei” - AP.

Fratilor, SLAB! SLAB RAU! S-a asezat capra, s-a dat cu lubrifiant si am intrat.. din momentul ala, s-a tot coit, s-a tot frecat, doar sa nu ma lase sa dau in ea -> drept urmare, moartea p*lii; (degeaba zice ca e specialitate, pentru ca e pe dos) Nota 4;

 

Comparativ cu prima intalnire, asta a decurs mecanic, slaba calitativ; Poate a fost ceva in neregula cu ea, obosita, plictisita, fiind si ora 22.30-23.00;

De revenit? Nu stiu.. 1 buna si 1 rea pana acum..

Halat? 300/350? Nu-mi amintesc exact.. Ma uit in extrasul de card si vad cat am retras de la bancomat🤣🤣

 

Spor la futut si ciocane tari!

Ruxy, pardon, Ariana - mai cu viata!

 

 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
2 hours ago, juseppe05 said:

E rebranding? Am fost la tine saptamana trecuta si am facut recenzie. Acum nu o mai gasesc

S-a sters topicul vechi, adio!

Acolo aveam si eu recenzia veche, unde am dat note mai mari :(

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Ariana27
Reputație: 0
Acum 9 ore, Beginnerhere a spus:

Ruxy, ne spui si noua ce s-a intamplat?

E foarte ciudata situatia si pare ca ceva destul de "greu" a dus la rebrandingul asta.....

Nu e nici un rebrand...este doar un cont nou !  Va multumesc  la toata lumea  de intelegere !

Link spre comentariu
Vizitator Ariana27
Reputație: 0

Buna , dragilor !    

Din  nefericire pentru multi  , voi lipsi cateva zile  ! 

Imi cer mii de scuze pentru persoanele ce  m au contactat astazi si nu am putut raspunde.

 Va anunt zilele ce urmeaza !

Va pup 🥰🥰🥰❤❤✌

 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pare ca nu era foarte multumita de recenziile de acolo. Poate pt ca si unii dintre clienti nu au fost foarte multumiti de serviciile ei. Dar cand platesti suficient, poti inchide si deschide cate conturi vrei.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...