Sari la conținut

Izza bruneta sexi - 0799515904


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am fost la Iza, locatia langa Libra Bank, programarea facuta pe whatsapp si respectata, ca aspect este o bruneta slim micuta de statura dar cu forme, frumoasa la fata, sani medii drepti nu coborati, cur rotund si bombat, pasarica frumoasa... aspect ca o pustoaica de liceu. Este foarte prietenoasa si comunicativa stie sa se faca placuta, in timpul actiunii incepe incalzirea se intinde pe mine sa o mangai si s-o iau la pupaturi peste tot, incepe sa se scoale si pune balonasul urmand oral protejat destul de ok, cand s-a armat puternic ii zic sa trecem la normal. La normal protejat o pun deasupra unde se implica fiind subtirica este foarte flexibila in miscari cu schimbari de ritm si lins sfarcurile, apoi am pus-o capra sa admir privelistea unde am finalizat. Am fost o experienta placuta cu Iza nu este grabita si sta in orice pozitie, deschisa la conversatii. Manopera 100 lei finalizarea.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0799515904
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0799515904
  • Oras:București
  • Disponibila
La 16.06.2022 la 16:24, Izzaizzi a spus:

Servicii si preturi:                                         -oral + normal protejat 100 lei finalizarea,200 1h                                        - uro 50 lei extra                                         Pentru mai multe detali contactati-ma    Nu accept persoane in stare ebrietate sau sub influenta altor substante.            IMG-20220616-WA0002.jpg.6d0ed5d1084eaf8ffcdee3c54f988a08.jpg

ACESTEA SUNT PRETURILE !

  • Like 1
  • Mersi 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Zilele trecute i-am facut si eu o vizita brunetei.

Locatia in zona Republicii - Libra Bank, programarea a fost facuta prin whatsapp, respectata. 

Izza este o bruneta micuta de inaltime, par lung, slabuta, sani frumosi, simpatica la fata si foarte zambitoare. 

Din pacate actiunea se petrece in totalitate protejat. A inceput cu sarutari pe corp, un pic de " lucru manual", apoi a montat prezervativul cu gura si a inceput un OP destul de ok ( pentru un oral protejat ). Nu sunt fan OP, dar am zis ca merita vizitata domnisoara. 

Apoi i-am cerut sa trecem la normal cu ea deasupra, se misca destul de bine, nu cere sa schimbe pozitia. Apoi am incercat si pozita doggy pentru a beneficia de privelistea din spate, unde am si finalizat.  Pacat ca nu pune la bataie si funduletul, ar fi fost tentant. 

Cadoul: 100 lei finalizarea/ 200 lei ora. 

Poate pe viitor schimba si la ON. 

Concluzia: merita vizitata o ora pentru a te bucura pe deplin de domnisoara. O finalizare pare cam putin.  

Pacat ca nu lucreaza in locatie cu Alina blonda, ar fi fost interesanta o intalnire in 3.  

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...