Sari la conținut

Izza bruneta sexi - 0799515904


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

@dozadeamorești tare prost am întrebat cu un scop poate de exemplu și a schimbat programu și răspunde doar noaptea sau răspunde doar într un interval de timp de ce sa sun ca prostu când pot sa întreb aici și sa vad în ce zi  am eu disponibilitatea dar sigur ești vreun pripas care are 60+ ani sau are o fata de îți mai cere fata 100 lei ca ești prea urat știi tu ce zic 🤣

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0799515904
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0799515904
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 16 ore, CevaNouBaby a spus:

Bine ai revenit 🧡 dacă poți sa lași și un program sau noua locația ar fii super 

Pana vineri sunt disponibilă. Locația la telefon și programul îl postez în ziua respectiva.  

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragilor, Iza este o fata ce nu trebuie ratata! Este pur si simplu dulce si frumoasa! Eu am o chimie aparte cu ea. Ma simt super bine in preajma ei, zambetul dulce, sani maricei si fermi, fund de adolescenta! 😊

Va recomand cu cadura sa o vizitati !

Spor!😊

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 38 minute, AlexBuda a spus:

Dragilor, Iza este o fata ce nu trebuie ratata! Este pur si simplu dulce si frumoasa! Eu am o chimie aparte cu ea. Ma simt super bine in preajma ei, zambetul dulce, sani maricei si fermi, fund de adolescenta! 😊

Va recomand cu cadura sa o vizitati !

Spor!😊

Cand o sa inceapa sa faca macar un oral fara cauciuc, promit sa iti urmez sfatul pretios

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 4 ore, Izzaizzi a spus:

Ultima zi ... Disponibilă de la 13:00 la 19:00... vă aștept cu drag 😘❤️

Ce daca e ultimă zi te am prins astăzi!!!!Nu fac recenzie doar spun că este o miniona frumoasa foc,cu sâni superbi și un cur de referință fapt pt care nu am futut o decât capră.Oral protejat foarte bun.Decartat 100 lei meritați cu prisosință

Voi reveni cu plăcere ori de câte ori vine în Ploiești.Te pup Izza și mulțumesc

 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 7 ore, Izzaizzi a spus:

Disponibilă de la 13:00 la 19:00.... va aștept cu drag pupici 😘

E dulce rău asta mică.Am fost azi cum am văzut că a venit.Locatia Alinei.Ea minionă,cu forme perfecte, sâni și cur demențiale.Oralul protejat așa cum nu îmi place mie,dar foarte bun.Doua poziții, misionar și capra unde am și finalizat.Nu dau note spun numai că este excelentă.

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
1 oră în urmă, salmanasar a spus:

E dulce rău asta mică.Am fost azi cum am văzut că a venit.Locatia Alinei.Ea minionă,cu forme perfecte, sâni și cur demențiale.Oralul protejat așa cum nu îmi place mie,dar foarte bun.Doua poziții, misionar și capra unde am și finalizat.Nu dau note spun numai că este excelentă.

Sa mori tu pestic mic ce esti…

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vizitat din nou pe Iza, de data aceasta in alta locatie, pe la Hale. 
iza este draguta, face tot posibilul sa te simti bine, printre putinele din Ploiesti la care am revenit cu placere. 
 

merita vizitata.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Am vizitat-o si eu pe domnisoara Izza.Ce pot spune este ca e o fata normala,un pret normal,o finalizare.

Draguta,vorbareata,miniona,cand s-a dat jos de pe tocuri am realizat cat este de mica de inaltime.Oral protejat,cam aiurea.

Are colega pe Alina blonda,dar este plecata acum,revine ea.Un pret corect pt o descarcare=100 RON,cu OP.Eu nu mai revin.

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...