Sari la conținut

Masaj Minodora de pe olx0746606672


Postări Recomandate

  • Oras:CONSTANȚA
  • Oras:CONSTANȚA
Acum 9 ore, rattan a spus:

E una Cristina.....pare promițătoare...de ea e vorba?....frumusica...dar din discutii doar masaj...😕

Cristina e altă mâncare de pește, are topic deschis mai sus. Pot să-ți confirm ca face doar masaj.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in romanica
  • Oras:Undeva in romanica
1 hour ago, benzema09 said:

Cristina e altă mâncare de pește, are topic deschis mai sus. Pot să-ți confirm ca face doar masaj.

Eu din cate stiu pentru 500 de lei fata face de toate, pacat ca si-a facut curatenie pe topic si a sters tot ce nu ii convenea inclusiv recenziile in care se specifica clar ca face si sex, oral si normal.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 12 minute, vasytalia a spus:

Ce faci @talibanu? Iti promovezi si aici marfa?! 🤔

Asta e userul meu...singurul :) daca vrei sa iei toti userii la rand sa spui ca sunt eu, nu ai de cat 🤣🤣dar vezi ca si reclama negativa e tot un fel de reclama :)) 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANȚA
  • Oras:CONSTANȚA
1 oră în urmă, vasytalia a spus:

Eu din cate stiu pentru 500 de lei fata face de toate, pacat ca si-a facut curatenie pe topic si a sters tot ce nu ii convenea inclusiv recenziile in care se specifica clar ca face si sex, oral si normal.

Înseamnă că ești mai bine informat. Eu am beneficiat de 2 ședințe de masaj, nimic mai mult.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna dragul meu  , ești pregătit să trăiești o experiență de neuitat ? Dă-ți frâu liber imaginației și hai sa ne simțim bine împreună . Atenta la nevoile tale , serviciile oferite cu pasiune fara grabă și discreție așa cum îți place ție nu ezita sa mă contactezi pe WhatsApp la Nr 0720272522 doar in constanta deplasări la hotel sau pensiunea aleasa de tine , SUNTEM LA UN TELEFON DISTANTA , GARANTEZ REVENIREA 100%

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 11.07.2022 la 16:27, Rania21 a spus:

Buna dragul meu  , ești pregătit să trăiești o experiență de neuitat ? Dă-ți frâu liber imaginației și hai sa ne simțim bine împreună . Atenta la nevoile tale , serviciile oferite cu pasiune fara grabă și discreție așa cum îți place ție nu ezita sa mă contactezi pe WhatsApp la Nr 0720272522 doar in constanta deplasări la hotel sau pensiunea aleasa de tine , SUNTEM LA UN TELEFON DISTANTA , GARANTEZ REVENIREA 100%

Tu ești Rania din Spania ?

Link spre comentariu
  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik

Hai sa va d-au un pont.

Ma refer strict la titulara topicului nu la RANIA sau altele.

Aceasta femeie cand ajunge la orgasm,emana din ea fluide alb laptoase,practic adevaratul Squirt.

Prima data cand mi s-a intamplat am crezut ca am ejaculat fara sa-mi dau seama,aveam pula alba toata de fluidele ei.

De asemenea daca ii oferi  un preludiu grozav cu limbi ,mangaieri si  tot ce inseamna ajunge la a emana acel fluid laptos placut la gust si sincer doar la ea intalnit.

Mai multe detalii nu pot ptr ca mi-ar leza intimitatea atat mie cat si ei.Daca o sa reusiti sa o aduceti la extaz o sa va surprinda,este ceva total diferit.Acum ca v=am facut curiosi va pot spune doar ca va doresc noroc

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 17 ore, Valjean a spus:

Hai sa va d-au un pont.

Ma refer strict la titulara topicului nu la RANIA sau altele.

Aceasta femeie cand ajunge la orgasm,emana din ea fluide alb laptoase,practic adevaratul Squirt.

Prima data cand mi s-a intamplat am crezut ca am ejaculat fara sa-mi dau seama,aveam pula alba toata de fluidele ei.

De asemenea daca ii oferi  un preludiu grozav cu limbi ,mangaieri si  tot ce inseamna ajunge la a emana acel fluid laptos placut la gust si sincer doar la ea intalnit.

Mai multe detalii nu pot ptr ca mi-ar leza intimitatea atat mie cat si ei.Daca o sa reusiti sa o aduceti la extaz o sa va surprinda,este ceva total diferit.Acum ca v=am facut curiosi va pot spune doar ca va doresc noroc

Salut. Nu gasesc anuntul pe OLX. Poti posta tu un link sau eventual niste poze, daca ai? Ms.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 22 ore, Valjean a spus:

Hai sa va d-au un pont.

Ma refer strict la titulara topicului nu la RANIA sau altele.

Aceasta femeie cand ajunge la orgasm,emana din ea fluide alb laptoase,practic adevaratul Squirt.

Prima data cand mi s-a intamplat am crezut ca am ejaculat fara sa-mi dau seama,aveam pula alba toata de fluidele ei.

De asemenea daca ii oferi  un preludiu grozav cu limbi ,mangaieri si  tot ce inseamna ajunge la a emana acel fluid laptos placut la gust si sincer doar la ea intalnit.

Mai multe detalii nu pot ptr ca mi-ar leza intimitatea atat mie cat si ei.Daca o sa reusiti sa o aduceti la extaz o sa va surprinda,este ceva total diferit.Acum ca v=am facut curiosi va pot spune doar ca va doresc noroc

Sa inteleg ca ai facut-o cu doamna fara prezervativ? Accepta asa ceva?

Link spre comentariu
  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik
Acum 45 minute, consinho a spus:

Sa inteleg ca ai facut-o cu doamna fara prezervativ? Accepta asa ceva?

In calitate de profesionista nu stiu,pe atunci inca nu era

 

1 oră în urmă, playmaker a spus:

Inainte sa o.contactez, as vrea sa vad niste poze cu dansa. Macar informative. Stii unde as putea?

Pe facebook,are pe undeva un link in topicul ei,nu este vre=o zana,dar nici nu este ciuma

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu recomand, femeia e pe japca și făcut bani. 

Îmi spune ca face un curs de Tantra și o întreb prețul. Spune ca e 500 1 ora jumate, după care șterge și spune ca 500 pentru 1 ora. 

Ii arat preturi de 250-300 la masaj tantric în București îmi da cu seen. 

Cum să faci acum un curs și tu sa ceri de 2x prețul pieței din București? 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 05.09.2022 la 23:07, spineless a spus:

Nu recomand, femeia e pe japca și făcut bani. 

Îmi spune ca face un curs de Tantra și o întreb prețul. Spune ca e 500 1 ora jumate, după care șterge și spune ca 500 pentru 1 ora. 

Ii arat preturi de 250-300 la masaj tantric în București îmi da cu seen. 

Cum să faci acum un curs și tu sa ceri de 2x prețul pieței din București? 😂

E umezeala in aer la constanta și sunt banii mai mari !

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost si eu saptamana asta! Sta la tic tac blocul sla lung pe dreaprlta la et. 1. Masaj de relaxare foarte bun fata de ce este prin ct, nu m a interesat altceva, 150 lei, arata bine pt varsta ei, are accent moldovenesc. Per total multumit, am sa mai merg!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...