Sari la conținut

Masaj Minodora de pe olx0746606672


Postări Recomandate

Face de toate, dar pe bani mulți. Dacă vrea cu tine, îți va expune oferta în timpul masajului. Bineînțeles ca masajul în sine va deveni mai slab după ce vei discuta oferta. Eu am ales o finalizare orala, protejat, la 250 lei. Sexul sărea de 400. Are cur mișto, dar pretențiile financiare sunt mari pt vârsta ei. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare, doar ce am ieșit acum de la aceasta doamna, am optat pentru meniul complet. Doamna este foarte primitoare, foarte curat, masajul de nota 10,dupa masaj a trecut la oral,protejat, dar foarte bun, îți arunca priviri, face și puțin deep. Normalul la fel a fost super este strâmtă și se simte super ok. Am achitat 450 de lei în total și pot spune ca a meritat din plin. De revenit! 

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANȚA
  • Oras:CONSTANȚA
Acum 4 ore, baiatu2790 a spus:

Salutare, doar ce am ieșit acum de la aceasta doamna, am optat pentru meniul complet. Doamna este foarte primitoare, foarte curat, masajul de nota 10,dupa masaj a trecut la oral,protejat, dar foarte bun, îți arunca priviri, face și puțin deep. Normalul la fel a fost super este strâmtă și se simte super ok. Am achitat 450 de lei în total și pot spune ca a meritat din plin. De revenit! 

E blonda cumva? Pare promițătoare daca e tipa pe care o știu eu.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Acum ceva timp meniul complet era 300 , femeia e din Iași , nu arată rau , dar nici nu excelează ! 
Masajul însă este foarte bine executat ! 
ultima data avea locație pe bd Mamaia acum 3-4 luni .

Link spre comentariu

FACE DE TOATE...dar pretul e mult prea sus pt ce ofera..parere personala..am fost..masajul..ok..finalizarea..prin masaj erotic..adica o laba..cinstita..decontat 200 ...pt sex am inteles ca vrea 400 ..pt mine e de nerevenit..la pretul asta 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 16 ore, ionica2000 a spus:

Salutare, 

Știe vreun coleg cum pot lua legătura cu doamna? Am sunat , i-am trimis mesaj pe Nr respectiv dar nu am primit nici un răspuns. 

Mulțumesc anticipat.

Eu i-am scris pe wattsapp,a răspuns imediat.Am o programare,fac o recenzie după ce o încerc 😉

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 19 ore, relu_cta a spus:

FACE DE TOATE...dar pretul e mult prea sus pt ce ofera..parere personala..am fost..masajul..ok..finalizarea..prin masaj erotic..adica o laba..cinstita..decontat 200 ...pt sex am inteles ca vrea 400 ..pt mine e de nerevenit..la pretul asta 

 

Eu am dat 250 în plus pt sex, dar a meritat 😅, într-adevăr este destul de mult, asta e, creste motorina creste și futaiul😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Este de 1 an in Cta . A lucrat in Mamaia acum sa mutat la tic tac . Este Ok aprox 43 primăveri , masaj relaxare 8 , erotic 9 , op 9 , np 9 . La normal se uda natural și dai ca surdul in toba . Ciocane tari . 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Sexul nu ma interesează,a , dacă face un oral plăcut, dar doar atit. Ma interesează masajul erotic de calitate.Avem 2 tipe la Constanța,care sunt foarte ok la masaj erotic,acum dacă a apărut  și a 3 a , cu atit mai bine.

  • Like 1
Link spre comentariu

Si eu le apreciez pe cele doua pe care nu le-ai menționat după nume,dar știm cu toții despre cine-i vorba

Totusi,daca mergeți la Therme ,programați-va la un masaj cu o filipineza si va garantez ca nu ați mai trăit o astfel de experiența 

Atentie!  Aceasta experiența nu-i pt disperații după sex 

  • Like 1
Link spre comentariu
La 21.06.2022 la 22:02, marioct a spus:

Si eu le apreciez pe cele doua pe care nu le-ai menționat după nume,dar știm cu toții despre cine-i vorba

Totusi,daca mergeți la Therme ,programați-va la un masaj cu o filipineza si va garantez ca nu ați mai trăit o astfel de experiența 

Atentie!  Aceasta experiența nu-i pt disperații după sex 

Cine,unde este Therme?

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, Dima74 a spus:

Cine,unde este Therme?

La iesire din Bucuresti... bagi pe waze sau pe maps Therme Bucuresti si iti da locatia exacta, nu mai stiu exact daca era la iesirea spre Otopeni, nu vreau sa gresesc... este cel mai mare centru de relaxare cu apa termala din Romania, plus aqua park tot termal... lux si opulenta, dar este super.

Link spre comentariu
3 hours ago, nicieu said:

La iesire din Bucuresti... bagi pe waze sau pe maps Therme Bucuresti si iti da locatia exacta, nu mai stiu exact daca era la iesirea spre Otopeni, nu vreau sa gresesc... este cel mai mare centru de relaxare cu apa termala din Romania, plus aqua park tot termal... lux si opulenta, dar este super.

Sau poate o fi vorba de Telese Terme? 😀

Link spre comentariu
Acum 6 ore, nicieu a spus:

La iesire din Bucuresti... bagi pe waze sau pe maps Therme Bucuresti si iti da locatia exacta, nu mai stiu exact daca era la iesirea spre Otopeni, nu vreau sa gresesc... este cel mai mare centru de relaxare cu apa termala din Romania, plus aqua park tot termal... lux si opulenta, dar este super.

A! Multumesc! Am avut rezervare de Rusalii,dar nu am mai fost pentru a fost urit afara.Nu știam exact la care Therme se referă.Multumesc nostromule!

Link spre comentariu
Acum 8 ore, nicieu a spus:

La iesire din Bucuresti... bagi pe waze sau pe maps Therme Bucuresti si iti da locatia exacta, nu mai stiu exact daca era la iesirea spre Otopeni, nu vreau sa gresesc... este cel mai mare centru de relaxare cu apa termala din Romania, plus aqua park tot termal... lux si opulenta, dar este super.

Greșești ….este cel mai mare din Europa si a fost construit de un investitor neamt;cred ca majoritatea clienților sunt străini si important este sa ajungi inainte sa aterizeze avioanele pe Otopeni ,ca altfel nu mai prinzi masaj cu asiatice.Cu 170 lei vei beneficia de un masaj pe care in mod sigur nu l-ai avut nici de la mama masajului !!!   Eu ma duc lunar acolo si chiar sunt super mulțumit si de prețuri dar mai ales de condițiile excelente de acolo 

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 17.06.2022 la 23:25, benzema09 a spus:

E blonda cumva? Pare promițătoare daca e tipa pe care o știu eu.

E una Cristina.....pare promițătoare...de ea e vorba?....frumusica...dar din discutii doar masaj...😕

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...