Sari la conținut

Andreea 🐱❤️ 0758142463


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758142463
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
  • Telefon: 0758142463
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
La 14.07.2022 la 15:15, leo da vinci a spus:

Salutare! Am vizitat-o pe Andreea acum 2 zile, iar azi având ceva timp liber am hotărât să scriu câteva rânduri.

Am contactat-o pe WhatsApp, am făcut programare in 30 min. Locație în apropiere de Coresi. Ușor de găsit. Apartament curat, cu 2 camere, baia curată dotată cu cele necesare. 

Dar sa vorbim și despre Andreea. Din punctul meu de vedere și al gusturilor mele fata este superbă. Este cea din poze. Blonda naturala, forme rubensiene( amatorilor de slăbănoage nu recomand), ai pe ce sa pui mâna, piersicuță roz și strimtă, sâni mărișori, roșie în obrăjori, toată numai un zâmbet. Din prima clipa mi a dat o stare de bine. Am optat pentru 1 h cu două finalizări. Oralul bun, cu câteva tente de Deep( mai are de exersat)  nota 9. Normal  tot de 9( notele sunt subiective dar zic eu corecte) GFE de 10.

După acțiune am mai stat cam 15 minute la discuții, am făcut caterinca impreună , dar cum soldatul era încă viu am mai optat pentru un nr. Și a treia oară m a executat destul de rapid. Deci clar că este bună.După am fost invitat la un pahar de suc, apa în bucătărie, era și colega ei și cred că am mai stat cam un sfert de oră la glume, povești.

Per total Andreea este super. De revenit cu siguranță!

Mulțumesc Andreea pentru timpul acordat.

 

Buna dragilor, din cauza ca plecarea  mea a fost din scurt m am gandit sa va mai fac o vizita. ❤️ Voi fi disponibila de astazi 14:00-21:00. Iar programarile se vor face din timp pe whatssap. Va pup si abia astept sa ne vedem sau revedem ! 
Prețurile și servicile sunt același ! 
NR : 0758142463 🤗❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758142463
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
  • Telefon: 0758142463
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila

 ♥️Bună băieti, Am revenit ! ❤️
 150 lei finalizarea ( 30 min)

 250 lei ora (60 min)

💢Sex oral 

💢Sex normal 

💢Masaj de relaxare 

💢Diferite poziții 

💢Sex între sâni 

🟥 Nu accept 🟥 —> anal, sărutări pe gură, nu fac deplasări și bineînțeles nu accept persoanele în stare de ebrietate, cu bile și/sau alte accesorii! 
 Pentru mai multe ma găsești pe whatap:0758142463

 

Programările se fac din timp pe whatap ! 
astept ne cunoaștem sau sa ne revedem cu drag !
🤗❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758142463
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
  • Telefon: 0758142463
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila

Bună dragilor după o perioada lunga am revenit in orașul vostru ! 

Disponibilă  15-22 

🤗❤️

Prețurile și servicile sunt același ! 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Va sault dragi futaci . Ce faceți, cum va fost duminica? A mea a fost mai frumoasă după ce am vizitat domnișoara asta . Buun , să începem cu începutul.

Contact : Whatsapp. Răspunde prompt . Eu mi-am făcut programarea cam pe la inceputul zilei , pentru mai după amiază . Totul respect , fără nici un stai sau poate. 

Locație. Pe langa coresi , dar cam nasol cu locurile de parcarea , fiind cam toate rezidențiale . Găsiți la vreo 80 de metrii distanță . Un apartament nou curat etc . Merem să futem nu să evaluăm apartamente .

Ajung , îmi deschide usa o blondă superbă pe nistea toace de era înaltă cât mine cu ochelari și părul prins , domnisoara profesoară . La corp arată bine . Eu cred că aș întorce capul după ea . Fund fain , sâni frumoși , carne moale , piele fină . Ai pe ce să pui mâna vorba aia . E foarte vorbăreață și glumeață deci vă scoate emoțiile din voi dacă aveți așa ceva . Când își dă ticurile jos , un minion drăgălaș :))

Buun , ne dezbrăcăm începe cu un oral , bun aș zice , am avu si mai bun dar nici ăsta nu a fost rău , ea nu te grăbește , tu spui când vrei să treci la normal . Pus căciuliță trecem la capră , are un fund fain si moale să tot dai in el 🍑, da fiind mai nefutut n-am rezistat mult + are o veveriță strâmtă 🤌

Mă igienizez intre numere , primesc prosop curat , socializat puțin la o țigară între numere la bucătărie . Ma întrebat dacă vreu apă de când am intrat in camera. (Prosop curat , ce a fost aruncat direct la spălat după ce l-am folosit)

Trecem la Runda 2 . La fel început cu oral . Vin eu deasupra . Te îmbrățișează , nu geme fals . Mai schimbat o poziția . N-am reușit să ma termin dar nici n-am vrut să insist că așa mai pățesc eu . Oboseam si eu si ea fără succes mai mult ca sigur.

Termint , igienizat . Stat la o țigară cu ea si colega ei . Fete tinere frumoase îți mai trezesc cheful de viață .

Nu m-am simțit grăbit in nici un fel . Amenda 250 ora . Deci tarifele încă sunt actuale . Ea a zis că mai stă în Brașov . Clar ii mai fac o vizită . N-am note , mi se par irelevante atâta timp cât m-am simțit bine .

Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

Am trecut pe la domnișoara acum ceva vreme. Ceva nu a fost sa fie.... ori ca vorbește prea mult, ori ca e prea pe "munca", fără nimic preludiu ceva, ori eu prea pretențios... dar în concluzie cu siguranța nu mai revin.

Fata OK la trup, curățică, nu ai voie la "savarina" 😤, apartament ok-is, prosopul cam jilav si super mic (ca de mana). Tariful mult peste serviciile prestate...

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Salut,aici sa las si eu o recenzie,am contactat-o pe whatsapp,raspunde destul de repede,mi a dat adresa,totul fusese vorbit cu o zi inainte deja,numai confirmarea am facut-o cu 30 de minute inainte,locatia foarte usor de gasit in apropiere de coresi,ajung la ea la usa,imi deschide usa,si chiar nu am ce sa zic,o fata chiar frumoasa,mai frumoasa decat in poze,ajuns inauntru,ma descalt,ma invita in camera si am stat putin de vorba,si dupa am trecut la actiune,la oral nu am stat mult,eu am cerut sa schimbam la normal si desigur mi a pus caciulita,tin sa mentionez,e stramta)) si se misca chiar bine,m a terminat destul de repede,din simplu fapt ca era stramta si ca se misca bine,am terminat totul,ne am igienizat si am mai stat putin de vorba si am plecat,apreciez ca e genul care te face sa vorbesti chiar daca esti genul de mutalau,si chiar ai ce vorbi cu ea si poti glumi cu ea,n am ce sa zic pentru mine a fost un 10,de la cum se misca si cum arata si pentru ea ca persoana.

p.s. sunt baiatul cu tatuajele si piercing in nas))

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...