Sari la conținut

Salutare dragii mei


Postări Recomandate

  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Și după cum am promis am revenit cu detalii!! 🎁150lei -30 minute (1 finalizare )                          🎁250 lei-1h (2 finalizări)                                            SERVICII: Sex normal(doar protejat ),Sex oral protejat /neprotejat (în funcție de igiena)+50 RON ,sărutări,mângâieri, diferite poziții, ejaculare corporala(pe sâni  ,spate ,fese ,abdomen ),69,masaj erotic ,deepthroat (în funcție de dimensiune),streaptease,masturbare ,handjob.      NU accept dimensiuni mari(maxim 21-22 cm) ,nici cu accesorii ,canamicina ,bile!        Pentru programări va rog sa ma sunati cu 20 -30 de minute înainte! Programul meu este între orele 10:00-21:00      Locația:Strada 1 Iunie nr 5 ,pentru mai multe detalii  aștept apelul vostru la 0751986825....Răspund doar la apel ! Va pupacesc și abia aștept sa va cunosc !!😘😘💋 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 5 ore, flacau10cm a spus:

Cât stai pe meleagurile noastre?!

Nu știu sa zic un timp anume, totul depinde și de voi de pe aici cât de mult ma tine ți pe aceste meleaguri 😊😘 Unde ma simt ok și respectata și apreciata și oamenii sunt prietenoși eu stau cât mai mult 🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Hey ,neata dragii mei ! Disponibilitatea mea astăzi este între orele 10:30-21:30  ! Va aștept cu programări pentru a va relaxa într-un mediu liniștit fără stres și fără graba !va pup 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 3 ore, Trojan37 a spus:

La pretul cerut la Focsani nu o sa primesti decat inimioare de la prietenul meu virtual  Valicico, totusi ai venit intr-un  oras mic, nu se compara cu Brașov sau Ploiești. 

Salut! Nu pot decât sa te contrazic pana acum .....când e calitate nu cantitate atunci exista apreciere printre cei ce știu sa pună accent pe calitate! Dar eu îți mulțumesc oricum pentru opinie!Te pup și o zi minunata îți doresc 😊😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 2 minute, Lory91 a spus:

Salut! Nu pot decât sa te contrazic pana acum .....când e calitate nu cantitate atunci exista apreciere printre cei ce știu sa pună accent pe calitate! Dar eu îți mulțumesc oricum pentru opinie!Te pup și o zi minunata îți doresc 😊😘

Asta asa ca un apropo sa vadă și toti prietenii virtuali😁😁😘                                     Disponibilitatea mea astăzi este începând cu ora 11:00 pana la ora 21:00 va pup cu drag pe toți și aștept programările voastre sa va destindeți intr un cadru relaxant și fără graba ! PRECIZEZ NU FAC SEX NEPROTEJAT, NUMAI INTREBATI (PENTRU TOTI CEI CARE VOR ASA CEVA )VOI INCHIDE DIRECT TELEFONUL LA ASTFEL DE INTREBARI !!!  O zi minunata sa aveți 😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Buna dimineața, scumpii mei astăzi programul îl voi începe la ora 11:00 pana la ora 21:30 ! Va pup cu drag și aștept programările voastre! 😘😘😘 Weekend minunat sa aveți 🤗🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 5 ore, Lory91 a spus:

Buna dimineața, scumpii mei astăzi programul îl voi începe la ora 11:00 pana la ora 21:30 ! Va pup cu drag și aștept programările voastre! 😘😘😘 Weekend minunat sa aveți 🤗🤗

Salutare!!! Vizitat domnișoara, locația undeva in sud pe lângă cofetăria Select etaj 2, locație noua. Domnișoara - șatenă, 1,75 m, aproximativ 60 kg, foarte simpatica la chip și foarte vorbăreață. Sânii modești, dar posteriorul compenseaza alte neajunsuri. 

Am ales varianta o finalizare, am achitat 150. Acțiunea a fost peste așteptările mele mai ales la NP unde am schimbat câteva poziții.

De revenit cu siguranță da. 

O zi buna va doresc !!!

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 3 ore, Insider31 a spus:

Salutare!!! Vizitat domnișoara, locația undeva in sud pe lângă cofetăria Select etaj 2, locație noua. Domnișoara - șatenă, 1,75 m, aproximativ 60 kg, foarte simpatica la chip și foarte vorbăreață. Sânii modești, dar posteriorul compenseaza alte neajunsuri. 

Am ales varianta o finalizare, am achitat 150. Acțiunea a fost peste așteptările mele mai ales la NP unde am schimbat câteva poziții.

De revenit cu siguranță da. 

O zi buna va doresc !!!

 

Îți mulțumesc frumos, și ma bucur ca am putut sa îți ofer exact ceea ce cautai! Te pup cu drag ,și te mai aștept oricând 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Din pacate cand am foarte multe programări  numai reusesc sa raspund la toata lumea! Crede ma ca am apeluri pe telefon foarte multe la care nu am reusit sa mai răspund chiar nu aveam când și cum! Pupici 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

BUNA DIMINEAȚA SI WEEKEND CAT MAI FRUMOS SA AVETI😘 ASTAZI DISPONIBIITATEA MEA ESTE INTRE ORELE 10;30-21:30 🙂😊 VA ASTEPT CU PROGRAMARI 😘😘 NU PROMIT SA FIU CEA MAI BUNA DAR PROMIT SA NU PLECATI DEZAMĂGIȚI 🥰🥰🥰🥰 

Link spre comentariu
  • Oras:Eden
  • Oras:Eden
Acum 1 oră, Lory91 a spus:

Din pacate cand am foarte multe programări  numai reusesc sa raspund la toata lumea! Crede ma ca am apeluri pe telefon foarte multe la care nu am reusit sa mai răspund chiar nu aveam când și cum! Pupici 😘

Înseamnă că vrâncenii ăștia sunt tare futaciosi dar niciunul nu se obosește sa scrie câteva rânduri pe aici...

Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0
Acum 28 minute, flacau10cm a spus:

Înseamnă că vrâncenii ăștia sunt tare futaciosi dar niciunul nu se obosește sa scrie câteva rânduri pe aici...

Niște căcănari.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 2 ore, flacau10cm a spus:

Înseamnă că vrâncenii ăștia sunt tare futaciosi dar niciunul nu se obosește sa scrie câteva rânduri pe aici...

Da nu știu....eu una nu oblig sau sa cer sa îmi scrie cineva recenzii niciodată! Adică fiecare face cum crede 😊 Aprecierea verbala a celor ce trec pe la mine pentru mine personal este de ajuns 😁Te pup 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 2 ore, Lory91 a spus:

Da nu știu....eu una nu oblig sau sa cer sa îmi scrie cineva recenzii niciodată! Adică fiecare face cum crede 😊 Aprecierea verbala a celor ce trec pe la mine pentru mine personal este de ajuns 😁Te pup 😘😘

O recenzie sau mai multe si care pe deasupra mai sunt si pozitive asta ti-ar aduce tie niste clienti in plus, daca astea toate sunt facute vorba unui prieten bun Nasu45 de vreo 3 futaci bătrâni iti zic eu ca pe urmă ții telefonul numai la încărcat in priză, despre asta e vorba👍

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 5 ore, flacau10cm a spus:

Înseamnă că vrâncenii ăștia sunt tare futaciosi dar niciunul nu se obosește sa scrie câteva rânduri pe aici...

Sunt futaciosi dar nu le place sa scrie pe aici sau poate nu au aflat de forumul nevestelor moarte de ciuda. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 1 oră, Trojan37 a spus:

O recenzie sau mai multe si care pe deasupra mai sunt si pozitive asta ti-ar aduce tie niste clienti in plus, daca astea toate sunt facute vorba unui prieten bun Nasu45 de vreo 3 futaci bătrâni iti zic eu ca pe urmă ții telefonul numai la încărcat in priză, despre asta e vorba👍

Eu știu ce spui ,dar faptul ca cine pleacă de la mine pleacă mulțumit și nu dezamăgit și sunt recomandata de la o persoana la alta ma ajuta și mai mult decât o recenzie sau 3 aici 🙂 de aceea zic ca mie ok și asa și nu oblig pe nimeni nu trag de oameni cum fac altele sa le dea recenzii bune chiar și dacă nu sunt ele atat de bune în ceea ce fac !Despre asta este vorba de fapt ,am destulă experienta în acest domeniu știu ce și cum și chiar funcționează și cum zic eu ....dar și cum zici tu nu zic nu ! Ambele sunt ok!😙 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Buna dimineața, astăzi programul meu va întreb orele 10:30-20:30 🙂 Voi mai fi doar 4-5 zile în Focșani,va pup cu drag și aștept programările voastre pentru a va relaxa într-un un mediu liniștit și plăcut! Pupici 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Bună dimineața 🙂Astăzi am disponibilitate între orele 11:00-21:00 😘😘😘  Țin sa precizez ca voi mai sta în Focșani doar pana miercuri  inclusiv ! Pupici și un început de săptămâna cât mai liniștit va doresc!😊🤗😘

Link spre comentariu

  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Bună dimineața, programul meu astazi va fi între orele 12:00-21:00  .....Voi mai fi doar mâine în Focșani,pupici 😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...