Sari la conținut

Atenție țeapă!!!! 0742571860


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Personajul are locație pe strada cu cabinete medicale, locație binecunoscuta de altfel, sunat cu 10 minute înainte preț 150/ 250 . Ajuns in locație - domnișoara tinerica apreciez cam 25 de ani, înălțimea 1,70 , șatenă și 65 kg. Atrăgătoare din punctul meu de vedere. Achit cadoul 150 lei - acțiunea incepe cu un oral banal sau mai bine zis in sila iar după 3 minute îmi spune că sigur nu putem face normal pt că este foarte strâmtă. A început un schimb de replici și m-am poftit afara din locație. Asta este experiența mea cu domnișoara, neplăcută bineînțeles, experiența prin care nu vreau să treacă nimeni. 

O zi buna va doresc !!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
6 hours ago, Insider31 said:

Personajul are locație pe strada cu cabinete medicale, locație binecunoscuta de altfel, sunat cu 10 minute înainte preț 150/ 250 . Ajuns in locație - domnișoara tinerica apreciez cam 25 de ani, înălțimea 1,70 , șatenă și 65 kg. Atrăgătoare din punctul meu de vedere. Achit cadoul 150 lei - acțiunea incepe cu un oral banal sau mai bine zis in sila iar după 3 minute îmi spune că sigur nu putem face normal pt că este foarte strâmtă. A început un schimb de replici și m-am poftit afara din locație. Asta este experiența mea cu domnișoara, neplăcută bineînțeles, experiența prin care nu vreau să treacă nimeni. 

O zi buna va doresc !!!

Salutare,

 

Si eu vroiam să mă duc la tipă asta mai devreme, îți mulțumesc pentru postare, îmi pare rau de experiența ta , spor la altele .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...