Sari la conținut

0712629607 - MIRELA


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna! Eu sunt Mirela si m-am gandit sa va fac o vizita! Daca sunteti in cautare de o domnisoara ce stie sa va faca sa simtiti clipe de neuitat, sunt chiar aici !! 😇 Pun accent pe igiena si bun simt! Sunt doua criterii importante pentru intalnirea/e noastre !

Nu stiu cat timp va fi sederea mea in Focsani dar sper sa raman cat mai mult pe la voi ! 💋


Serviciile mele sunt :
🔞 Sex normal doar protejat !!
🔞 Sex oral protejat / neprotejat ( in functie de igiena) 
🔞 Finalizare corporala
🔞 Finalizare orala
🔞 69
🔞 Footfetish
🔞 Handjob
🔞 Diferite pozitii
🔞 Sarut ( daca exista chimie intre noi ) 💋
🔞 Sarutari corporale 
🔞 Masaj
🔞 Duș

NU FAC ANAL

30 de min - 100 de lei ( o finalizare )
1 h - 200 de lei ( doua finalizari )

🏠 Locatie accesibila si usor de gasit !

📞 Va astept la telefon pentru programari sau prin Whats’upp, programarile se confirma cu 30 de min inainte 📞

Astazi am disponibilitate pana la ora 23:00 !!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 15 minute, Trojan37 a spus:

 

Da scuze 😂 fix ce era mai important am uitat 🙈 iar ca si locatie ma gasiti pe Alexandru Vlahuta. Restul detaliilor sau nelamuririlor vi le ofer personal la fiecare in parte 💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Chiar acum, AvionCuNume a spus:

Nu stiam cine e Natalia, seamsna chiar bine. E, nu e, lasa sa nu moara. Poate clarifica Mirela cum e cu pozele.

 @Mirela24 cum e cu pozele astea din anunt?

Odată si odată tot va muri, dar nu acum ca tipa din poze este Natalia Mateuț 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 2 ore, flacau10cm a spus:

Nu e nicio Natalia....nici măcar nu seamana

Posibil si varianta sa nu fie Natalia Mateuț dar eu pun pariu ca pozele sunt imprumutate de pe alte siteuri. Cel mai bine este cel care o vizitează sa lase aici o recenzie si se lămurește cum stau treburile. 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Sunt pozele mele nu e nicio poza imprumutata, daca voi sunteti obisnuiti cu poze false asta e partea a doua dar nu faceti afirmatii fara sa ma cunoasteti. Sunt poze profesionale si pozele mele nu stau sa mi pierd timpul cu imaginea nimanui ! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Pasare călătoare, cel mai mult activa la Galați, are recenzii si pe la Iași sau Ramnicul Vâlcea. Pe Galați are o recenzie pozitiva a unui user de culoare verde dar avand in vedere ca tipa e in turneu prin Focșani o sa zic pass si rămân pe fatuca noastră autohtonă de pe meleagurile noastre. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733544884
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0733544884
  • Oras:Focșani
La 21.06.2022 la 23:20, gigi de la scularie a spus:

Până la urmă,  e sau nu Natalia? Că dacă e Natalia, eu nu merg la ea ca nu-mi place și nu mi-a plăcut niciodata botul ăla al ei plus că ta-su e dinamovist...

😂😂😂😂😂 Pe bune este Natalia 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...