Sari la conținut

Incall/Outcall 💕 New


Postări Recomandate

Buna! 🤗Numele meu este Sandra, am 20 de ani, sunt noua in acest domeniu si doresc sa capat experienta alaturi de domni respectabili. 
🎁:

-1 h 300 lei ( doua finalizari prin sex diferite pozitii si oral)

-30 min 200 lei (o fin sex diferite pozitii si oral) 

- Fanteziile le indeplinesc cu drag dupa placul clientului pentru 50 de lei extra fiecare  

-oral nep 50 lei 50367009-11B0-4C8C-A3DF-B16F7D9581C0.jpeg.453cb5937734450888d38f2a75fa3e4b.jpeg40667DC1-7A17-4B6A-894D-0DB36053737F.jpeg.810a666ae0dcd2bfad1a01d452823276.jpeg

•Mai multe detalii  pe wapp la nr de telefon: 0723005963🤗 

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:nu am
  • Oras:nu am
10 hours ago, SanSandra said:

Buna! 🤗Numele meu este Sandra, am 20 de ani, sunt noua in acest domeniu si doresc sa capat experienta alaturi de domni respectabili. 
🎁:

-1 h 300 lei ( doua finalizari prin sex diferite pozitii si oral)

-30 min 200 lei (o fin sex diferite pozitii si oral) 

- Fanteziile le indeplinesc cu drag dupa placul clientului pentru 50 de lei extra fiecare  

-oral nep 50 lei 50367009-11B0-4C8C-A3DF-B16F7D9581C0.jpeg.453cb5937734450888d38f2a75fa3e4b.jpeg40667DC1-7A17-4B6A-894D-0DB36053737F.jpeg.810a666ae0dcd2bfad1a01d452823276.jpeg

•Mai multe detalii  pe wapp la nr de telefon: 0723005963🤗 

 

 

Prezintă - ne o listă de extra-uri. Că nu cred că îndeplinești tu orice fantezie 🙂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, yellow_raven a spus:

Prezintă - ne o listă de extra-uri. Că nu cred că îndeplinești tu orice fantezie 🙂

Salutare ! 
 

Lasati-o in pic ca este noua in domeniu si trebuie sa se acomodeze...cu clientii, cu site-ul, ce naiba , nu fiti rai . 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:nu am
  • Oras:nu am
6 minutes ago, hennesy said:

Salutare ! 
 

Lasati-o in pic ca este noua in domeniu si trebuie sa se acomodeze...cu clientii, cu site-ul, ce naiba , nu fiti rai . 😂😂😂

Nu am spus-o cu răutate. Chiar aș vrea să știu ce oferă extra. 

  • Like 1
Link spre comentariu
2 minutes ago, SanSandra said:

Confirmarea video este strict pentru a CONFIRMA pozele si nimic mai mult! Rog intelegere 💕😘

Pune poze aici si nu ne trebuie confirmare video, daca nu ai ceva de ascuns

  • Like 3
Link spre comentariu
Acum 19 minute, toxiq a spus:

Pune poze aici si nu ne trebuie confirmare video, daca nu ai ceva de ascuns

Hei! 💕 desigur, in weekend nu voi lucra, iar luni voi posta un set nou de poze fresh🤩

seara frumoasa tuturor si un weekend minunat va doresc! Va imbratisez cu drag 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut, doar ce am iesit de la domnisoara.

Poze reale (face si confirmaew video)

Overall experienta nemaintalnita la fetele de pe aici, masaj body to body cu ulei cu toate nebuniile, lipicioasa sociabila,( daca nu esti un taran desigur) 

Optat ptr o ora cu o finalizare si masaj (alegerea mea) mai mult nu puteam eu :)))) 

De vizitat 100 % daca vrei altceva decat un futut mecanic.

Eu unu sigur revin 

Te pup sandruco 😁

  • Like 1
Link spre comentariu
Chiar acum, inkaddict a spus:

Salut, doar ce am iesit de la domnisoara.

Poze reale (face si confirmaew video)

Overall experienta nemaintalnita la fetele de pe aici, masaj body to body cu ulei cu toate nebuniile, lipicioasa sociabila,( daca nu esti un taran desigur) 

Optat ptr o ora cu o finalizare si masaj (alegerea mea) mai mult nu puteam eu :)))) 

De vizitat 100 % daca vrei altceva decat un futut mecanic.

Eu unu sigur revin 

Te pup sandruco 😁

Te pup si te mai astept cu drag! ❤️😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
La 17.06.2022 la 21:47, inkaddict a spus:

Salut, doar ce am iesit de la domnisoara.

Poze reale (face si confirmaew video)

Overall experienta nemaintalnita la fetele de pe aici, masaj body to body cu ulei cu toate nebuniile, lipicioasa sociabila,( daca nu esti un taran desigur) 

Optat ptr o ora cu o finalizare si masaj (alegerea mea) mai mult nu puteam eu :)))) 

De vizitat 100 % daca vrei altceva decat un futut mecanic.

Eu unu sigur revin 

Te pup sandruco 😁

Colegule poti sa detaliezi putin actiunea? Cum face oralul accepta, e pe graba șamd? 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
40 minutes ago, Subteranaa said:

Colegule poti sa detaliezi putin actiunea? Cum face oralul accepta, e pe graba șamd? 

Salut uite chiar acum am iesit iar de la ea, oralul se poate protejat sau neptotejat(50 lei) (daca igiena corespunde) actiunea a inceput un masaj body to body cu ulei, urmat de oral si normal protejat, fara nici o graba. Eu unu o sa mai revin de cate ori pot, pozele sunt ale ei, corp slim de adolescenta dupa care intorci capul pe strada. In general daca te potti ca un om si ea se poarta la fel. 

Mergi cu incredere linistit

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...