Sari la conținut

0735491039 Anny


Vizitator Anny1

Postări Recomandate

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 11 minute, Vizitator Anny1 a spus:

Bai băiatule ești un frustrat obosit, habar nu ce este cu tine, trăiești doar pe site-uri deastea

Ai vrut sa zici habar nu am ce este cu tine😂😂😂Te rog nu mai scrie  nimic pe aici ca își  dau seama baietii cat esti de proasta si or sa te evite. Vezi de treaba ta si lasă-mă pe mine in pace, uite promit ca nu o sa vin niciodată la tine, ce dracu sa fac cu 10 cm eu la ditamai peștera pe care o ai tu🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 8 minute, Trojan37 a spus:

Ai vrut sa zici habar nu am ce este cu tine😂😂😂Te rog nu mai scrie  nimic pe aici ca își  dau seama baietii cat esti de proasta si or sa te evite. Vezi de treaba ta si lasă-mă pe mine in pace, uite promit ca nu o sa vin niciodată la tine, ce dracu sa fac cu 10 cm eu la ditamai peștera pe care o ai tu🤗

Sa moara varu meu Codin, ala din partea lui tata dar s-a speriat rau fatuca asta incat a sters si anunțul dupa publi. Viața mea sunt asa de mic si plăpând incat nu am ajuns la nivelul protectorilor vostri, daca ne intalnim in Lidl de unde cuparati voi prezervative din alea la 9.99 nici mucii nu ii dați pe mine, sunt slab, urat, fara dinți si cu parul ca la broasca in cap. Stai liniștită ca nu am avut, nu am si nici nu voi avea nimic cu tine pt singurul motiv, nu am fost si nici nu voi veni pe la vaginul tau, e scump rau 150 /5min nu e pentru mine si nici nu vreau sa imi pun proxeneții in cap pentru nimic, eu raman pe laba mea la 10 cm si tu vezi de treaba ta👍daca nu ma deranjează nu ma afectează, stii ce zic? 

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Mama da cate figuri avea pe ea cand era vie, ca ma obositule, ma labarule, ma 10 cm😂😂😂😂si ce face rabla după, iese dupa forum si isi sterge si anunțul dupa publi, daca știți ce rau imi pare, cred ca nici nu voi dormi in noaptea asta de ciuda. 

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
La 23.06.2022 la 6:54, Trojan37 a spus:

Pare la inceput de drum 👍asteptam putin sa se haladeasca apoi mai vedem ce si cum.Singurul punct forte este ca face si masaj pentru pasionați, Roberta ai belit-o ca ti-a venit concurență, o sa faci fomica😂😂😂

Fac ce fac si iar ajung vedetă, nici nu știu cum reusesc asta, doamne ajută!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 8 minute, gigi de la scularie a spus:

Ești în concediu, Trojane? Ca vad ca ai chef și timp de scris...mă distrez maxim, beau o bere pe plajă și va urmăresc...a venit și Pufy Georgiana în oraș...ca sa știi...

Da, da, sunt in concediu 😂😂😂😂ma supărat asta mică rau de tot si daca tot eram la o bere zic sa fac puțină sancanterincă ca viața-i grea. Puffy poate veni in ce oraș vrea ea ca e expirată pentru  mine👍la varsta si la kg mele si la cei 10.cm imi permiti si altceva mai bun, ea acum încearcă Tg Mureș, Piatra Neamț, Brașov e intr-un circuit continu sa moară nimic👍👍👍

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...