Sari la conținut

Vreau sa dau de Adi Shhh și nu știu cum


Vizitator cerculetu

Postări Recomandate

  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
La 17.07.2022 la 0:51, Vizitator cerculetu a spus:

A înnebunit timpu... Asa e la Rapid... Cred ca prin 2016. Opresc la un lukoil pe deneu sa merg în Otopeni, hopa înaintea mea alimentasera Săpunaru și Ioniță. Ioniță era la astra, Săpunaru pe afara. Cum îl sorbea din ochi pustiu... Mama ce bine l a crescut Săpun, ma uitam și ma bucuram în sinea mea. mutulene, sa joci cu chefereu în piuneze și nu-l bagi pe Ioniță titular, îți meriți soarta. Asta e copil crescut pe maidanele giulestiului tati. Avea ceva de demonstrat azi. Tu vi cu Costache... Nu-l făcură om bursucu și Șumi, te ai trezit tu. Rest my case again and again. Sfaturi manageriale. Dani Coman, Maldarasanu...rapidisti... Cu mana de lucesti pe ei. Eventual un tandem Pancone Motroc de ce nu. Pt sine eventual. Daniel, pt tine o sa pregătesc ceva special. Pauza. Așteptăm provincia. 

Șumi gol. Te iubesc, ca iubesc Rapidu și tu ai contribuit la el. Te pup ca pe icoanele ortodocse când eram mic și ma obliga failiglia... Tati,am livrat comanda la fetita ta... E lipsa grava de model patern... Și crede-mă ca ma pricep... Astai singuru motiv din lume pt care eu rapidist accept sa mergi la jeje... Ca prostii teau ignorat... E frumoasa foc, dar lasă dolarii ca altfel o sa o fute niște psihopați și vei plânge. Te pup Șumi ești maxim ca întotdeauna :)

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 52
  • Creat
  • Ultimul Răspuns
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
La 28.10.2022 la 12:19, cezarsalsa a spus:

Șumi gol. Te iubesc, ca iubesc Rapidu și tu ai contribuit la el. Te pup ca pe icoanele ortodocse când eram mic și ma obliga failiglia... Tati,am livrat comanda la fetita ta... E lipsa grava de model patern... Și crede-mă ca ma pricep... Astai singuru motiv din lume pt care eu rapidist accept sa mergi la jeje... Ca prostii teau ignorat... E frumoasa foc, dar lasă dolarii ca altfel o sa o fute niște psihopați și vei plânge. Te pup Șumi ești maxim ca întotdeauna :)

mutu leanu e căpos. Sa pupi chelia popii ca Tea scos azi. Nici spiritul giulesti ului nu mai funcționa... Bai ce dracu ai cu Ioniță ma frate? Ca mor aicea... Pai nu-ți dau caii aia din atac goluri și tu ai ceai cu Ioniță... Bai pseudo antrenor... Lukasen e extrema dar nu din min 70 când a alergat săracu cât toată echipa... Ești prafao grav, iar eu falsurile nu le suport. Baga un acatist la popa care nea adus punctele azi... Eu nus presa aservita la jijiliean sa nu recunosc. Vezi ce faci cu muile, ca vin la autocar și te trag de barbison ce mama mașiii... mutu antrenor halep model steaua în ghencea...siolacu premier... Nație de fakeri... Asta sunteți toți... Noroc cai cald afara, se mai musca pământul săracu 2 - 3 grade... Se mai topesc niște banchize...voi pe la terase... Sporuri....

Link spre comentariu

  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
Acum 17 minute, cezarsalsa a spus:

mutu leanu e căpos. Sa pupi chelia popii ca Tea scos azi. Nici spiritul giulesti ului nu mai funcționa... Bai ce dracu ai cu Ioniță ma frate? Ca mor aicea... Pai nu-ți dau caii aia din atac goluri și tu ai ceai cu Ioniță... Bai pseudo antrenor... Lukasen e extrema dar nu din min 70 când a alergat săracu cât toată echipa... Ești prafao grav, iar eu falsurile nu le suport. Baga un acatist la popa care nea adus punctele azi... Eu nus presa aservita la jijiliean sa nu recunosc. Vezi ce faci cu muile, ca vin la autocar și te trag de barbison ce mama mașiii... mutu antrenor halep model steaua în ghencea...siolacu premier... Nație de fakeri... Asta sunteți toți... Noroc cai cald afara, se mai musca pământul săracu 2 - 3 grade... Se mai topesc niște banchize...voi pe la terase... Sporuri....

Plâng muistii ca nea ajutat popicul... Stați sa vedeți când sucu devine prezident... Sa înlocuiască dulapul oficios cu unul mai neaoș de pe acilea... Sa se încerce și la noi un fel de subveranism... Cat s-o putea... Mama ce ma voi bucura sa luam vreo câteva campionate asa cu japca sa moara fakerii gen mimishor puradel de securist care acum se făcu democrat... Lingand la pantofiorii lu jeje... Alta latura care tasu dădea în gat arabii de luau cas de la el ca să o ducă bine.... Astai adevăru, dar va luat media mințile la toți... Sucu prezident vreau sa luam și noi sampionate cu japca ce mama mașiii. Ca oricum sunteți toți niște retardați... Conștiința de sine ioc... Descriptio moldaviae sa citiți sa va îngroziți acolo ce geme aveti. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...