Sari la conținut

0758169277❤❤❤❤❤Renata ♡♡♡♡♡♡


Vizitator RenataR

Postări Recomandate

Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 3 ore, Leonidas13 a spus:

Iartama 🤗nu stiam ca esti asa sensibila la o intrebare de nimica….

Ai dreptate !

O intrebare de nimic , din moment ce scrie negru pe alb! 💁‍♀️

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

In lipsa din oras a unor favorite si pe sec de zile bune ma manca in c*ur sa incerc aici. Aveam chef de ceva cushin for the pushin cum am mai "prins" anul asta de pe la Hunedoara si a fost chiar bine...aveam chef de un cur de ala sa il iau in brate nu in palma. Hoever....NU am nimerit bine

Locatie ok la Mosil curat dar fiind cu semafor (acu pot intra acu poti iesi la baie ca e colega) nota 7

Aspect...4 stai jos. Lasand de o parte burta nu gasesc absolut nimic atragator sau sexy la dameza

Actiune 2- efectiv nimic. Datorita unei probleme medicale nu poate sta numai pe spate sau capra(da inclusiv la oral)... Cu pula sculata pe jumate deja sare da puna prezervativul. Si mai grav pentru mine desi s-a sters cu servetele (aviz amatoarelor daca ling pizda vreau sa ling pizda...servetele pot li ge acasa pe gratis) avea un miros specific nu ne igenic doar nu placut (am mai intalnit la corpolente de 1-2 ori) si am abandonat la intrare.

In cele din urma m-am terminat mai mult singur cu pula pe jumate sculata si in mare parte fara sa imi dau seama asa "puternica" a fost senzatia.

Imi pare rau dar din punctul meu de vedere nu are ce cauta in domeniu

Poze fake in sensul ca sunt ale ei dar sunt fotoshopate la greu. Cur ok dar sani mai mici ca burta

De vizitat-nu indiferent de pofte

De revenit-nu

 

Asta este...eventuale recenzii pozitive nu am cum sa le inteleg pe acest topic.

  • Like 1
  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 1 oră, nedned a spus:

In lipsa din oras a unor favorite si pe sec de zile bune ma manca in c*ur sa incerc aici. Aveam chef de ceva cushin for the pushin cum am mai "prins" anul asta de pe la Hunedoara si a fost chiar bine...aveam chef de un cur de ala sa il iau in brate nu in palma. Hoever....NU am nimerit bine

Locatie ok la Mosil curat dar fiind cu semafor (acu pot intra acu poti iesi la baie ca e colega) nota 7

Aspect...4 stai jos. Lasand de o parte burta nu gasesc absolut nimic atragator sau sexy la dameza

Actiune 2- efectiv nimic. Datorita unei probleme medicale nu poate sta numai pe spate sau capra(da inclusiv la oral)... Cu pula sculata pe jumate deja sare da puna prezervativul. Si mai grav pentru mine desi s-a sters cu servetele (aviz amatoarelor daca ling pizda vreau sa ling pizda...servetele pot li ge acasa pe gratis) avea un miros specific nu ne igenic doar nu placut (am mai intalnit la corpolente de 1-2 ori) si am abandonat la intrare.

In cele din urma m-am terminat mai mult singur cu pula pe jumate sculata si in mare parte fara sa imi dau seama asa "puternica" a fost senzatia.

Imi pare rau dar din punctul meu de vedere nu are ce cauta in domeniu

Poze fake in sensul ca sunt ale ei dar sunt fotoshopate la greu. Cur ok dar sani mai mici ca burta

De vizitat-nu indiferent de pofte

De revenit-nu

 

Asta este...eventuale recenzii pozitive nu am cum sa le inteleg pe acest topic.

Mulțumesc 🤣 data viitoare cand iesi pe usa sa nu mai ai texte de genul , :" a fost foarte ok , multumesc! "

Hai te pup exagerarea pamantului , drept sa iti spun imi era dor de un critic atat de perfectionist ca si tine 😅🥰🥰🥰

Link spre comentariu
Vizitator craciun ferice
Reputație: 0
Acum 10 ore, nedned a spus:

In lipsa din oras a unor favorite si pe sec de zile bune ma manca in c*ur sa incerc aici. Aveam chef de ceva cushin for the pushin cum am mai "prins" anul asta de pe la Hunedoara si a fost chiar bine...aveam chef de un cur de ala sa il iau in brate nu in palma. Hoever....NU am nimerit bine

Locatie ok la Mosil curat dar fiind cu semafor (acu pot intra acu poti iesi la baie ca e colega) nota 7

Aspect...4 stai jos. Lasand de o parte burta nu gasesc absolut nimic atragator sau sexy la dameza

Actiune 2- efectiv nimic. Datorita unei probleme medicale nu poate sta numai pe spate sau capra(da inclusiv la oral)... Cu pula sculata pe jumate deja sare da puna prezervativul. Si mai grav pentru mine desi s-a sters cu servetele (aviz amatoarelor daca ling pizda vreau sa ling pizda...servetele pot li ge acasa pe gratis) avea un miros specific nu ne igenic doar nu placut (am mai intalnit la corpolente de 1-2 ori) si am abandonat la intrare.

In cele din urma m-am terminat mai mult singur cu pula pe jumate sculata si in mare parte fara sa imi dau seama asa "puternica" a fost senzatia.

Imi pare rau dar din punctul meu de vedere nu are ce cauta in domeniu

Poze fake in sensul ca sunt ale ei dar sunt fotoshopate la greu. Cur ok dar sani mai mici ca burta

De vizitat-nu indiferent de pofte

De revenit-nu

 

Asta este...eventuale recenzii pozitive nu am cum sa le inteleg pe acest topic.

Bravo pentru curaj.

Sunt o gramada de urangutane ca si ea cu tupeu maxim . 

Si eu am vrut sa ma duc la ea,dar har domnului ca n-am mers.

Ele is certate cu apa si mai fac si pe divele.

 

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 2 ore, craciun ferice a spus:

Bravo pentru curaj.

Sunt o gramada de urangutane ca si ea cu tupeu maxim . 

Si eu am vrut sa ma duc la ea,dar har domnului ca n-am mers.

Ele is certate cu apa si mai fac si pe divele.

 

Certat cu apa poate esti tu dragule , dar eu ...sub nici o forma, ok ?

Urangutan si alte apelative , pastreazale pentru tine , ca pe mine nu iti permit Sa vi sa ma jignesti gratuit dupa un monitor doar ca sa iti creasca si tie pula putin ca domne esti si tu o valoare😉

Frustrarea e la ea acasa ca de fiecare data trebuie sa se gasesca cate unul sa fie mai cu Mot in cur .

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
La 05.08.2022 la 21:04, nedned a spus:

In lipsa din oras a unor favorite si pe sec de zile bune ma manca in c*ur sa incerc aici. Aveam chef de ceva cushin for the pushin cum am mai "prins" anul asta de pe la Hunedoara si a fost chiar bine...aveam chef de un cur de ala sa il iau in brate nu in palma. Hoever....NU am nimerit bine

Locatie ok la Mosil curat dar fiind cu semafor (acu pot intra acu poti iesi la baie ca e colega) nota 7

Aspect...4 stai jos. Lasand de o parte burta nu gasesc absolut nimic atragator sau sexy la dameza

Actiune 2- efectiv nimic. Datorita unei probleme medicale nu poate sta numai pe spate sau capra(da inclusiv la oral)... Cu pula sculata pe jumate deja sare da puna prezervativul. Si mai grav pentru mine desi s-a sters cu servetele (aviz amatoarelor daca ling pizda vreau sa ling pizda...servetele pot li ge acasa pe gratis) avea un miros specific nu ne igenic doar nu placut (am mai intalnit la corpolente de 1-2 ori) si am abandonat la intrare.

In cele din urma m-am terminat mai mult singur cu pula pe jumate sculata si in mare parte fara sa imi dau seama asa "puternica" a fost senzatia.

Imi pare rau dar din punctul meu de vedere nu are ce cauta in domeniu

Poze fake in sensul ca sunt ale ei dar sunt fotoshopate la greu. Cur ok dar sani mai mici ca burta

De vizitat-nu indiferent de pofte

De revenit-nu

 

Asta este...eventuale recenzii pozitive nu am cum sa le inteleg pe acest topic.

 

IMG_20220818_184745705.jpg

Link spre comentariu
Vizitator VIP-DON
Reputație: 0
Acum 14 minute, RenataR a spus:

Poza de ieri ....ca sa inteleaga lumea exagerarea "domnului" de mai sus 🤣.

 

Va pup si ne vedem de marti !

Ii cam ondulat peretele din spate ! 🤣🤣🤣 

P.s glumesc te pup 😘

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 5 minute, VIP-DON a spus:

Ii cam ondulat peretele din spate ! 🤣🤣🤣 

P.s glumesc te pup 😘

Hai te pup 🤣🥰

Ps: venim pe capu tau 🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0

Serviciile mele sunt urmatoarele:

♥️Sex normal doar protejat

♥️Sex oral protejat (neprotejat in functie de igiena)

♥️GFE

♥️FK (in functie de igiena)

♥️Sex in diferite pozitii

💦💦💦💦SQUIRT ( EXTRA)

♥️Finalizare orala ( EXTRA)

♥️Hand job

♥️Masaj de relaxare

♥️Footjob

♥️ DILDO SHOW ( EXTRA)

 

Pentru aceste servicii preturile vor fi urmatoarele:

O finalizare sau 30 de minute 150de lei

2 finalizari sau 60 de minute 250 de lei

 

 

NU SE ACCEPTA SUB NICI O FORMA

Sex normal  neprotejat

Persoane sub influenta alcoolului!

Programarile se vor face strict prin WHATSAPP SAU TELEFONIC

 

Programarile se vor confirma cu JUMATATE DE ORA  inainte 

 

Imi rezerv dreptul de a selecta persoanele care imi calca pragul.

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0

‼️Program azi 14:00 --- 23:00‼️

‼️‼️Maine 08:00 --- 11:00 ‼️‼️

‼️Apoi vizita mea la voi se va incheia 🥰‼️

 

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0

Buna dimineațaaaaa 🤗♥️😘😘😘

Ne revedem de azi incepand cu orele 12:00 🤗🤗🤗

Serviciile mele sunt urmatoarele:

♥️Sex normal doar protejat

♥️Sex oral protejat (neprotejat in functie de igiena) balls lick, slow and weet.

♥️GFE

♥️FK (in functie de igiena)

♥️Sex in diferite pozitii

💦💦💦💦SQUIRT ( EXTRA) ‼️‼️

♥️Finalizare orala sau faciala( EXTRA)‼️‼️

♥️Hand job

♥️‼️‼️‼️Deeptroath‼️‼️‼️

♥️ DILDO SHOW ( EXTRA) ‼️‼️

 

Pentru aceste servicii preturile vor fi urmatoarele:

O finalizare sau 30 de minute 150de lei

2 finalizari sau 60 de minute 250 de lei

 

NU SE ACCEPTA SUB NICI O FORMA

Sex normal  neprotejat

Persoane sub influenta alcoolului!

Programarile se vor face strict prin WHATSAPP SAU TELEFONIC

 

Programarile se vor confirma cu JUMATATE DE ORA  inainte 

 

Imi rezerv dreptul de a selecta persoanele care imi calca pragul.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...