Sari la conținut

Giulia 0751359977 💯


Vizitator Giuliayn

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
12 hours ago, Giuliayn said:

Buna baieti❤️
Fac doar finalizare corporala. 
 

Disponibila de la ora 15:00- 02:00.🥰❤️

Pacat...macar COF daca aveai,era un plus,la tarifele pe care le ai,exista fete care au totul inclus la banii astia(ma refer la CIM/COF cel putin),pe mine numa intereseaza sa discut despre acest aspect,dar nici macar nu iti dai interesul sa ne dai mai multe detalii,ceva poze...etc...

Intri odata la doua zile pe contul tau....poate esti prea ocupata😉...Ma bucur de cele doua recenzii pozitive,si ca baietii s-au riscat,si ne-au dat si noua detalii....din ce am vazut faci un ON corect,bine executat si cu atentie la tot,si nu lasi omul sa se bucure de tot momentul cand e pe final..😂🙊.

Nu e treaba mea sa conving pe nimeni(nu de asta sunt aici!),nici despre servicii,nici despre tarife,pt mine a contat mult descrierea coleguli,despre ce ai tu acolo mai proeminent...,de aia am bagat acest topic in "seama"...sa spun asa,pt ca suntem diferiti..si fiecare cautam ceea ce ne place.

Mult succes,si sunt aici sa urmaresc!🙂🤦‍♂️

Link spre comentariu
Acum 11 minute, pittysmen a spus:

...macar COF daca aveai,era un plus ... exista fete care au totul inclus la banii astia(ma refer la CIM/COF cel putin)...

 

... Nu e treaba mea sa conving pe nimeni(nu de asta sunt aici!),nici despre servicii,nici despre tarife...

Stimabile coleg.. ce vrei sa spui sau care e intenția matale totuși? Că te cam contrazici singur 😉

Zic și eu, să vină minusurileee 😂

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
14 minutes ago, m0f0ss said:

Stimabile coleg.. ce vrei sa spui sau care e intenția matale totuși? Că te cam contrazici singur 😉

Zic și eu, să vină minusurileee 😂

Ceau stimabile coleg,minusurile nu exista(nu am fost,nu am viztitat😉)...doar urmaresc acest topic....si sunt asa intr-o bucla....Am recitit ce am scris,si nu vad unde m-am contrazis.....

Nu vreau sa fac "spam" pe aici,doar am simtit ca trebuie sa mai scriu ceva....Scuze deranjul🤝

Link spre comentariu
Vizitator Giuliayn
Reputație: 0
Acum 10 ore, pittysmen a spus:

Pacat...macar COF daca aveai,era un plus,la tarifele pe care le ai,exista fete care au totul inclus la banii astia(ma refer la CIM/COF cel putin),pe mine numa intereseaza sa discut despre acest aspect,dar nici macar nu iti dai interesul sa ne dai mai multe detalii,ceva poze...etc...

Intri odata la doua zile pe contul tau....poate esti prea ocupata😉...Ma bucur de cele doua recenzii pozitive,si ca baietii s-au riscat,si ne-au dat si noua detalii....din ce am vazut faci un ON corect,bine executat si cu atentie la tot,si nu lasi omul sa se bucure de tot momentul cand e pe final..😂🙊.

Nu e treaba mea sa conving pe nimeni(nu de asta sunt aici!),nici despre servicii,nici despre tarife,pt mine a contat mult descrierea coleguli,despre ce ai tu acolo mai proeminent...,de aia am bagat acest topic in "seama"...sa spun asa,pt ca suntem diferiti..si fiecare cautam ceea ce ne place.

Mult succes,si sunt aici sa urmaresc!🙂🤦‍♂️

Buna, am avut o experienta neplacuta recent si momentan nu doresc sa fac CIM/COF, consider ca experienta in sine din toate punctele de vedere conteaza si poate eu compensez cu altceva ce tine si de comportament, actul in sine etc. Fiecare are o experienta diferite, e imposibil sa fie chiar toata lumea multumita iar tu esti liber sa mergi unde doresti. 🥰

Voi reveni cu poze cat de curand! 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
35 minutes ago, Giuliayn said:

Buna, am avut o experienta neplacuta recent si momentan nu doresc sa fac CIM/COF, consider ca experienta in sine din toate punctele de vedere conteaza si poate eu compensez cu altceva ce tine si de comportament, actul in sine etc. Fiecare are o experienta diferite, e imposibil sa fie chiar toata lumea multumita iar tu esti liber sa mergi unde doresti. 🥰

Voi reveni cu poze cat de curand! 

Mulțumesc pentru răspuns.Apreciez felul în care ai făcut-o!Ce ghinioniști suntem unii,fix acum recent trebuia să se întâmple experiența neplăcută. 😏!Sa curgă pozele!

P.s. Mult succes!

Apropo,fiecare fata are serviciile ei,nu sunt genul sa rog o fata să aibe ce servicii îmi plac mie...🙂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Pana acum am urmarit din umbra insa pentru aceasta fata mi-am facut cont pentru ai lasa recenzie si a impartasi experienta mea cu ea.

Ana si Giulia sunt cele mai faine fete din Timisoara dupa parerea mea. 
Am fost si eu la Giulia astazi, o tipa bruneta, tatuata, creola, slim, buze mari, m-a astepta intr-o lengerie neagra de dantela. Are sanii mici insa un fund ferm si bombat numai bun sa te joci cu el. M-am asezat dupa ce am facut dus si mi-a facut un oral de am oprit-o sa nu ma termin, nu se grabeste, stie meserie. Dupa am trecut la actiune, poti sa o pui cum vrei, nu comenteaza deloc, se implica total. Eu unul voi reveni cu siguranta! 

Link spre comentariu
Vizitator Giuliayn
Reputație: 0

Bună băieți

Sunt disponibila pentru programări 🥰 Va astept cu mesaje pe wapp/Apel/Sms 

De la 14:00pana la 01:00. 

Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri si pretutindeni
  • Oras:nicaieri si pretutindeni

Am vizitat-o și eu pe Giulia ieri seara in urma unei convorbiri telefonice (foarte "rauță"la tel😜) am prins-o liberă și în 10-15min am fost la ea.Eram hotărât că în urma convorbiri tel sa fac o aroganță și să o las cu ochii în soare......dar după ușă mă aștepta o dulceață de fatuca....și am rămas😉.Un pic de chit chat unde modul discuției a fost radical diferit de cel telefonic.Ne-am făcut comozi (jos textila) și încep cu dezmierdarea sânilor (micuți dar superbi)cu sfârcuri foarte senzitive care au răspuns bine la atenția acordată.Urmeaza un OP(alegerea mea),clasicul misionar, umeri craci, pe lateral, și finalizat în mama iedului 😉. Toată acțiunea a fost presărată cu sărut,de la care nu sa tras înapoi sau sa se ferească,pro client.Un pic de  jurizare:

Atitudine -9(scad un punct pt conv tel)

Locație -9.5

Aspect-9 

Op-9 

Np-9 

Halat-fresh(150) 

De revenit-DA  

   In încheiere mulțumesc Giulia,ti pup și nu ți vezi🌹😜😘 și colegilor" SPOR LA JOACĂ" 

 

 

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator Giuliayn
Reputație: 0
Acum 14 minute, bikerboy1980 a spus:

Am vizitat-o și eu pe Giulia ieri seara in urma unei convorbiri telefonice (foarte "rauță"la tel😜) am prins-o liberă și în 10-15min am fost la ea.Eram hotărât că în urma convorbiri tel sa fac o aroganță și să o las cu ochii în soare......dar după ușă mă aștepta o dulceață de fatuca....și am rămas😉.Un pic de chit chat unde modul discuției a fost radical diferit de cel telefonic.Ne-am făcut comozi (jos textila) și încep cu dezmierdarea sânilor (micuți dar superbi)cu sfârcuri foarte senzitive care au răspuns bine la atenția acordată.Urmeaza un OP(alegerea mea),clasicul misionar, umeri craci, pe lateral, și finalizat în mama iedului 😉. Toată acțiunea a fost presărată cu sărut,de la care nu sa tras înapoi sau sa se ferească,pro client.Un pic de  jurizare:

Atitudine -9(scad un punct pt conv tel)

Locație -9.5

Aspect-9 

Op-9 

Np-9 

Halat-fresh(150) 

De revenit-DA  

   In încheiere mulțumesc Giulia,ti pup și nu ți vezi🌹😜😘 și colegilor" SPOR LA JOACĂ" 

 

 

 

 

Multumesc frumos😘😘 te pup si te mai astept

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 5 ore, Giuliayn a spus:

Disponibila ora 14:00-01:00 🥰

De faina, esti faina, pari proaspata,stralucesti🙂. Ca si socializare pari timida, in realitate esti doar obosita si deabia astepti sa se incheie programul ("parca" ai fii la patron😪).

Prestatia...compensezi cu aspectul, dar am simtit ca potential este, teoretic ai putea sa performezi fara probleme. On unde ai decis cand e momentul sa schimbam registrul, fk, normal protejat cu tenta teatrala deloc discreta (totusi )acceptabila🙂 ...am aprobat tot ce mi ai oferit💓.

150×runda, putintica frustrare parca am simtit...dar nu mi a parut rau ca te am cunoscut, un sentiment placut sa te joci (chiar si putin) cu o pustoaica asa ca tine. Douazeci de min de cand mi am desfacut si pana mi am strans sireturile la papuc(uri)🙂

  • Like 9

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

salutare

vizitat ieri domnisoara

o fata tinerica draguta cu un corp ferm frumos sanii micuti dar foarte frumosi 

jnceput cu un oral executat din picioare cu atentie la sateliti continuat cu normal in mai multe pozitii, foarte stramta o simti excelent, desi cred ca i incepatoare face tot posibilul sa te simti bine

din punctul meu de vedere merita din plin vizitata ptr atitudine aspect si servicii

aspect 8,5

atitudine 9,5

on 9

np9,5

rebreanu 173

Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

După ce am citit părerea  colegilor despe Giulia am hotărât ca să o vizitez și eu. Pot spune ca am luat hotărârea cea mai buna . După o conversație scurta pe WhatsApp,  am programat o întâlnire la ea , locație blocuriiile de pe Rebreanu etc.

Pot spune ca fata este superba , buze botoxate slim dar ai pe ce pune mana .

Este timida și începătoare. 

Am optat pentru un ON unde a început exact cu ce trebuie cu lins pe oo etc , apoi a trecut la on unde a fost excepțional .

La NP se poate simți chiar ca e la început și o poți simți super bine , mi-a adus aminte de fetele din adolescenta cu care făceam sex pe la 17 ani.

Recomand dacă doriți sa trăiți nostalgia adolescentei cu o începătoare .

Voi reveni îndată la ea.

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
2 hours ago, sange_latin said:

După ce am citit părerea  colegilor despe Giulia am hotărât ca să o vizitez și eu. Pot spune ca am luat hotărârea cea mai buna . După o conversație scurta pe WhatsApp,  am programat o întâlnire la ea , locație blocuriiile de pe Rebreanu etc.

Pot spune ca fata este superba , buze botoxate slim dar ai pe ce pune mana .

Este timida și începătoare. 

Am optat pentru un ON unde a început exact cu ce trebuie cu lins pe oo etc , apoi a trecut la on unde a fost excepțional .

La NP se poate simți chiar ca e la început și o poți simți super bine , mi-a adus aminte de fetele din adolescenta cu care făceam sex pe la 17 ani.

Recomand dacă doriți sa trăiți nostalgia adolescentei cu o începătoare .

Voi reveni îndată la ea.

Felicitari pentru recenzie,si experienta....

Ar fi fain daca ar stii sa se ajute mai mult de topicul care il are deschis aici....cu poze recente....sa fie mai interactiva,etc.

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
12 minutes ago, pittysmen said:

Felicitari pentru recenzie,si experienta....

Ar fi fain daca ar stii sa se ajute mai mult de topicul care il are deschis aici....cu poze recente....sa fie mai interactiva,etc.

Păi fata lucrează, n-are timp să fie interactivă pă forumul ăsta minunat

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 minute ago, Cozonac7 said:

Păi fata lucrează, n-are timp să fie interactivă pă forumul ăsta minunat

Pai odata pe zi,ar putea sa isi faca timp,ca restul fetelor😂....dar daca ii merge bine asa,cine is eu sa insist pe tema aceasta....mai urmeaza sa lasi si tu Cozo o recenzie....ca sa ma faci sa imi doresc si mai tare sa ajung la ea.🤔

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
Just now, pittysmen said:

Pai odata pe zi,ar putea sa isi faca timp,ca restul fetelor😂....dar daca ii merge bine asa,cine is eu sa insist pe tema aceasta....mai urmeaza sa lasi si tu Cozo o recenzie....ca sa ma faci sa imi doresc si mai tare sa ajung la ea.🤔

Nu mi-a răspuns sâmbătă noaptea la mesaj. Dacă mi-ar fi răspuns... Poate aș fi scris ceva. Așa n-am ce :(

 

Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Lupul singuratic va salută!!! 🐺🐺🐺🐺 Am mai pus la bătaie 150 "franci ", si am ales sa merg la stimată domnișoară , alegere buna..

Fata ok, prietenoasă,  CALMĂ,  frumușică   machiată , aranjată....Un minus are sânii mici  dar compensează cu fundul,,gura si păsărica..😋😋😋😉 . Am mers la dus, apoi un oral bun , aatentă la bijuterii,  se implica  te intreaba  e ok, cum iti place,  etc....Apreciez asta. Am schimbat cateva poziții,  nu refuza e ok, nu sărută,  dar a si precizat asta ....🙂😬🙄 M-am terminat din labă la cererea mea, în timp ce ea se mângâia la păsărică,  si atentă cu limbuța la OO....Deci Recomand. 😉🙂 Ca si note, ca info,  oral foarte bun 9, normal 9.5 da contre,  opturi,  se implica,  nu comentează,  si sta până  o opresti,  igiena 10, ca si apartament 8, un pic de dezordine în baie....Concluzia,  RECOMAND.  Va ppupă lipul singuratic.🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...