Sari la conținut

Giulia 0751359977 💯


Vizitator Giuliayn

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Mai pune și tu niste poze cu tine, că in rest am înțeles că ești disponibila. Pula mea, eu de palidă habar nu am dacă să mă risc sa vin la tine sau nu, din moment ce nu vad cum arăți...ești vreo grasă? Urâtă? Slăbănoagă? Blonda, bruneta?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 2 ore, Beniamyn a spus:

Mai pune și tu niste poze cu tine, că in rest am înțeles că ești disponibila. Pula mea, eu de palidă habar nu am dacă să mă risc sa vin la tine sau nu, din moment ce nu vad cum arăți...ești vreo grasă? Urâtă? Slăbănoagă? Blonda, bruneta?

În loc sa comentezi fără sens , nu erai mai bine dacă te uitai pe pagina anterioară?

La 17.10.2022 la 19:51, benedict_ a spus:

 

  • Like 4
Link spre comentariu
Acum 3 ore, 22leon a spus:

În loc sa comentezi fără sens , nu erai mai bine dacă te uitai pe pagina anterioară?

 

Bun colegu! Felicitări! Ești apărătorul poporului, pe unele le îneci iar pe unele le resuscitezi, numai după criterii de tine știute sau după cum te trezești…

Pozele alea sunt fake, nu ii aparțin fetei…eu am vizitat fata și pot sa spun

Iti recomand sa vizitezi fete și apoi sa răspunzi! 
 

 

Atentie la neatenție !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 1 oră, 1Simplu1 a spus:

Bun colegu! Felicitări! Ești apărătorul poporului, pe unele le îneci iar pe unele le resuscitezi, numai după criterii de tine știute sau după cum te trezești…

Pozele alea sunt fake, nu ii aparțin fetei…eu am vizitat fata și pot sa spun

Iti recomand sa vizitezi fete și apoi sa răspunzi! 
 

 

Atentie la neatenție !

 

Având în vedere ca pozele au fost postate aici, iar apoi niciunul dintre cei care au vizitat și recenzat fata ( @sange_latin , @john_sp , @costy7 , @georgez8 ) nu au spus ca pozele nu reflecta realitatea, era normal sa consider ca sunt ale ei. Momentan ești primul care spune ca nu sunt pozele ei. Vom vedea !

Pe de alta parte , înainte de a-mi face mie recomandări ar trebui sa te informezi mai bine , am vizitat și vizitez mai multe fete decât crezi sau decât o sa vizitezi tu (poate) vreodată. 

Apropo, rolul tău pe aici care îi? Ca nu am văzut scrisa o recenzie , o recomandare, o maslina.... doar comentarii .

 

 

  • Like 6
Link spre comentariu
1 oră în urmă, 22leon a spus:

 

Având în vedere ca pozele au fost postate aici, iar apoi niciunul dintre cei care au vizitat și recenzat fata ( @sange_latin , @john_sp , @costy7 , @georgez8 ) nu au spus ca pozele nu reflecta realitatea, era normal sa consider ca sunt ale ei. Momentan ești primul care spune ca nu sunt pozele ei. Vom vedea !

Pe de alta parte , înainte de a-mi face mie recomandări ar trebui sa te informezi mai bine , am vizitat și vizitez mai multe fete decât crezi sau decât o sa vizitezi tu (poate) vreodată. 

Apropo, rolul tău pe aici care îi? Ca nu am văzut scrisa o recenzie , o recomandare, o maslina.... doar comentarii .

 

 

Poate ca acum sunt mic și nu mai am cuvânt…știu asta dar cu tine nu îmi este Rușine…o recenzie nu am văzut cel puțin recent de la tine

Dai păreri pe toate topicele active dar total eronate, unde se scrie hop ești tu și faci “ lumina “ 

Clar rolul tău e total greșit pe aici, drept confirmare de la colegul ca pozele nu ii aparțin…Vizitează fete și da păreri, nu ce scornești  tu iar eu vorbesc unde cunosc ca nu le vizez noaptea ca tine! 

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator fucku87
Reputație: 0
37 minutes ago, 1Simplu1 said:

Poate ca acum sunt mic și nu mai am cuvânt…știu asta dar cu tine nu îmi este Rușine…o recenzie nu am văzut cel puțin recent de la tine

Dai păreri pe toate topicele active dar total eronate, unde se scrie hop ești tu și faci “ lumina “ 

Clar rolul tău e total greșit pe aici, drept confirmare de la colegul ca pozele nu ii aparțin…Vizitează fete și da păreri, nu ce scornești  tu iar eu vorbesc unde cunosc ca nu le vizez noaptea ca tine! 

Bah daca tu de @22leon te iei....îți spun un simplu noapte bună....Nu ai tu atâtea minusuri câte a vizitat el....Du-te la balaur...balaurul sa te mănânce 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, 1Simplu1 said:

Poate ca acum sunt mic și nu mai am cuvânt…știu asta dar cu tine nu îmi este Rușine…o recenzie nu am văzut cel puțin recent de la tine

Dai păreri pe toate topicele active dar total eronate, unde se scrie hop ești tu și faci “ lumina “ 

Clar rolul tău e total greșit pe aici, drept confirmare de la colegul ca pozele nu ii aparțin…Vizitează fete și da păreri, nu ce scornești  tu iar eu vorbesc unde cunosc ca nu le vizez noaptea ca tine! 

Ba,esti tu mic etc....sunt multi ca tine cu cont nou,dar ei viziteaza demult😅...dar acum au considerat sa lase o parere...

Multi care viziteaza pe aici,si deja au facut 1-2 recenzii ...vrei sa faca o recenzie la toate 20 de vizite?Ca pana la urma nu e obigat nimeni sa lase,sau nu,experientele....

Legat de faza cu pozele,poate pt Leon,acest topic nu a fost de interes,eu am dedus din primele paginii, ca nu e fata din poza...dar m-au interesat detalile...ca din descrieri,fata pt mine e de interes....

Promit ca am sa ii fac o vizita,in viitorul apropiat...dar nu stiu daca am sa las cuvinte...ca vad ca apareti...astia care nu contribuiti cu nimic...si mai si certati lumea care contribuie pe aici...ca nu lasa recenzii...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Disputele astea nu aduc nimic bun, hai mai bine să vorbim despre Giuliayn. 

Am fost în urmă cu vreo câteva luni la ea (am și uitat când anume), am cerut o părere despre ea și mi-au fost pomenite niște nuanțe de gri. Daltonist fiind, am zis totuși să încerc și să văd pe pielea mea ce și cum. Vizita știu că a fost într-o noapte de duminică după ora 12, când (aproape) toată lumea doarme sau își vede de treburile sale. Eu am fost la futut pe Rebreanu... 

Pozele, că ăsta văd că e subiect de tam-tam, n-aș putea garanta că sunt ale ei, dar cam ce vezi în poze aia găsești și la fața locului. O fătucă brunetă cu părul lung, frumos proporționată la trup, sânii fermi și măricei, înăltuță (~1,70 aș aproxima) și cu niște ochi mari migdalați foarte frumoși! Mi-au plăcut ochișorii ei, am mai scris că pentru mine ochii sunt cei mai importanți la sexul opus, are ochi frumoși!! 

Am stat la o țigară cu ea, cred că mi-a oferit și ceva de băut (nu mai rețin sigur aspectul ăsta) și după ne-am mutat pe canapeaua aia din living fără ca unul dintre noi să folosească dușul. Nu a durat mult să se debaraseze dr cele 2 pese vestimentare (bikini și sutien de culoare neagră) și regretul meu cel mai mare a fost că în momentul în care i-am sărutat trupul ei frumos, nu am simțit un miros plăcut de balsam sau alte produse dedicate pentru părul ei lung brunet. 

Mi-a plăcut oralul practicat de ea. Îl face încetuț și senzual, nu pe grabă. Buzele ei cărnoase îți oferă o senzație tare mișto mai ales când se concentrează și la bile. 

La partea de sex normal nu am fost foarte compatibili. Fata este foarte strâmtă, am pus în practică doar anumite poziții în care a fost ea confortabilă, dar nu a fost suficient. La un moment dat gâfâielile ei s-au transformat în ușoare țipete (chestie care pe mine sincer spus m-a cam aprins...) iar în scurt timp am abandonat actual sexual pe motiv de durere. Eu sunt adept de plăcere, nu am putut ascunde dezamăgirea de pe chipul meu. Cred că tocmai ăsta a fost norocul meu, fata a zis că sunt băiat bun și s-a oferit să-mi ofere plăcerea trupească pe care o râvneam în alt mod. Am scos-o cumva la liman după un oral finalizat printr-un procedeu din încheietura mâinii. Nu a fost cel mai plăcut mod, dar tot a fost ceva. M-am igienizat cu șervețele umede și cam aia a fost, am plecat cumva mâhnit. Mâhnit pe mine! 

Cum a mai fost precizat, fata are un potențial mare, chiar foarte mare, dar eu n-am cum să-mi consum timpul și energia ca să-l pot descoperi vreodată. Pot enumera următoarele calități:

  • Are un corp super mișto. Tonifiat, armonios, cu forme evidențiate atât ale taliei cât și a sânilor 
  • Are ochii mari frumoși! E frumușică la chip 
  • Nu îți lasă impresia că ar fi grăbită nici dacă ajungi la ea târziu în noapte (cum a fost cazul meu) 
  • Este foarte strâmtă. ăsta e un plus pentru alții, pentru a fost un fel de "moartea căprioarei" ... sfârșitul semnat de Labiș. 

Aș puncta și următoarele chestii pentru ea, cu scopul de a-i fi de folos:

  • Să fie ceva mai atentă/dedicată de îngrijirea personală 
  • Să aibe o personalitate uMpicuț mai puternică...mi-a părut tare sfioasă, și nu cred că o ajută 

Sper să primească cele scrise cu gânduri bune, eu am scris total dezinteresat. Șansele să mai ajung vreodată la ea sunt minime, motivul principal fiind acela că prin act sexual eu percep plăcere, iar dacă partenera nu percepe același lucru, nu-mi dă deloc o stare de bine, din contră. 

 

Weekend plăcut (aproape) tuturor vă doresc! 

  • Like 7
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 16 ore, 1Simplu1 a spus:

Poate ca acum sunt mic și nu mai am cuvânt…știu asta dar cu tine nu îmi este Rușine…o recenzie nu am văzut cel puțin recent de la tine

Dai păreri pe toate topicele active dar total eronate, unde se scrie hop ești tu și faci “ lumina “ 

Clar rolul tău e total greșit pe aici, drept confirmare de la colegul ca pozele nu ii aparțin…Vizitează fete și da păreri, nu ce scornești  tu iar eu vorbesc unde cunosc ca nu le vizez noaptea ca tine! 

Ești mic și nu prea informat.

Ca sa nu postez aici o recenzie la alta fata, ti-am răspuns la Dg.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU
Acum 19 ore, 22leon a spus:

 

Având în vedere ca pozele au fost postate aici, iar apoi niciunul dintre cei care au vizitat și recenzat fata ( @sange_latin , @john_sp , @costy7 , @georgez8 ) nu au spus ca pozele nu reflecta realitatea, era normal sa consider ca sunt ale ei. Momentan ești primul care spune ca nu sunt pozele ei. Vom vedea !

Pe de alta parte , înainte de a-mi face mie recomandări ar trebui sa te informezi mai bine , am vizitat și vizitez mai multe fete decât crezi sau decât o sa vizitezi tu (poate) vreodată. 

Apropo, rolul tău pe aici care îi? Ca nu am văzut scrisa o recenzie , o recomandare, o maslina.... doar comentarii .

 

 

Îmi pare rău că nu m-am uitat mai atent șa poze ! Fața nu  i se vede din cauza telefonului ( are buze injectate cu silicon, probabil că are aparat ortodontic - de îndreptare a dinților) dar la corp este slim, sânii nici/medii fermi, forme frumoase și un vagin foarte elastic - mi-a strâns p*la într-un mod foarte plăcut/tare , ceea ce m-a făcut să scriu aici. Cred însă, că fiind tânără - 22 ani cum spune ea , nu rezistă prea bine la o acțiune mai fermă/ îndelungată! 

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator Giuliayn
Reputație: 0
La 05.11.2022 la 17:52, john_sp a spus:

Îmi pare rău că nu m-am uitat mai atent șa poze ! Fața nu  i se vede din cauza telefonului ( are buze injectate cu silicon, probabil că are aparat ortodontic - de îndreptare a dinților) dar la corp este slim, sânii nici/medii fermi, forme frumoase și un vagin foarte elastic - mi-a strâns p*la într-un mod foarte plăcut/tare , ceea ce m-a făcut să scriu aici. Cred însă, că fiind tânără - 22 ani cum spune ea , nu rezistă prea bine la o acțiune mai fermă/ îndelungată! 

Te pupp 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Buna ziua,

Aseară mișcat de noua poza postata de inculpată. Am tras o fuga la apusul soarelui pentru a mă delecta in m-ai de aproape de ea.

Mă declar mulțumit de modul cum a decurs întâlnirea și de dată aceasta, este cred a treia vizită la ea și în mod cert vor urma și altele.

Oral n executat bine cu lins pe ouă etc 

Normal p am ținut o pe lateral până la finalizare.

Un indiciu are o sensibilitate la sâni, să nu o strângeți prea tare... .

Va urez sa futeți sănătoși.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator Giuliayn
Reputație: 0
La 08.11.2022 la 15:13, sange_latin a spus:

Buna ziua,

Aseară mișcat de noua poza postata de inculpată. Am tras o fuga la apusul soarelui pentru a mă delecta in m-ai de aproape de ea.

Mă declar mulțumit de modul cum a decurs întâlnirea și de dată aceasta, este cred a treia vizită la ea și în mod cert vor urma și altele.

Oral n executat bine cu lins pe ouă etc 

Normal p am ținut o pe lateral până la finalizare.

Un indiciu are o sensibilitate la sâni, să nu o strângeți prea tare... .

Va urez sa futeți sănătoși.

Multumesc pentru vizita! Pupicii ❤️

Link spre comentariu

Vizitator Giuliayn
Reputație: 0
La 16.11.2022 la 23:05, hainefashion a spus:

Am ales să petrec o oră cu ea și am ales bine pentru că e faină tare și aici nu mă refer neapărat la aspectul fizic! O recomand cu drag!🤗 

PS: sper că ai inceput de azi să mergi la sală 🤭 Te pup!

😂 Multumesc de vizita! Pupicii ❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...