Sari la conținut

Vecina de scară


Postări Recomandate

Vizitator mureingura
Reputație: 0

Când eram mic eram frumușel ca toate vecinele  adolescente si  înalte voiau sa ma futa. Tot vorbeau cu subtilități sexuale și îmi spuneau perversiuni.

O vecina de scara care avea în jur 12-16 ani , frumușică si inalta , mi-a pus mana la pula când ieșisem în fața blocului la joaca. Aveam 10 ani.

Era prin 2003-2004.

Iar alta , de aceeași vârstă ca mine , cand eram in clasa a 5-a , mi-a arătat tatzele la joaca în fața blocului, și păsărica, când jucam adevar sau provocare .

Mai mult de atât nu s-a intamplat în interacțiunea mea cu vecinele de scara.  Eram baiat cuminte.

 

Link spre comentariu

Vizitator mureingura
Reputație: 0

Bine, recunosc, m-a lăsat sa-i ating de curiozitate ca nu știam nici eu și nici ea de ce i-au crescut 😆. Ea zicea ca are cancer și i s-au umflat și ca-i bolnăvioara.

Iar cealaltă vecina mai mare decat mine , cand m-a atins la pula cand aveam 10 ani, am simțit prima mea erecție.

Nu înțelegeam  nimic la vârsta aia, ca nu știam ce este sexul și chiar credeam în povestea cu barza, și ca dacă o femeie și un bărbat se săruta, femeia devine gravida și venea barza invizibila  sa-si bage ciocul în buricul ei un embrion sa o lase însărcinată. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...