Sari la conținut

Raissa -- blonda reala 100% zona Unirii


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Singură în locatie iti ofer urmatoarele servicii oral protejat sau neprotejat, masaj de relaxare sau erotic (la alegerea ta), normal protejat, anal protejat sau neprotejat (la alegerea ta)

250 lei - 30 de minute; 400 o ora- fara graba, poti face dus la discretie si tin la igiena si bun simt

Mai multe detalii la telefon - 0720816593

IMG-20220626-WA0012.jpg

IMG-20220626-WA0018.jpg

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 41 minute, biaraissa a spus:

Sunt domni care au diverse fantezii. Nu toti sunt la fel, fiecare cu fanteziile lui.

Ce conteaza fanteziile cand iti pui in pericol sanatatea si pe a altora??Asta e inconstienta!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Te doare capul.. Asa prostie nu am mai vazut. Mai e si la categoria lux … Sper doar sa nu mearga nimeni la ea si sa dea bolile mai departe. Daca dupa toate astea e cineva care merge este clar cum am ajuns 🥲

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Hopa...Bianca din Constanta reloaded.

Toate bune și frumoase dar :

- este nervoasa și irascibila la telefon deși i se vorbește amabil și civilizat

- dacă totuși treci de proba telefonului și ajungi la ea, vrea face sitting și cunnilingus până la orgasmul ei

- faza cu AN a pus capac la toate🥺🥺🥺

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Chiar acum, biaraissa a spus:

 Si daca eu îti arat analizele si nam nimic Este alegrea ta opinia ta Riscul poate să tisă rupe prezervativul sau îti face oral fara si sau te fantezi eu sunt curata

Ar fi necesare cam 12 analize de baza. Total vreo 800 de Lei, orientativ.

Și dacă ești în perioada de incubație a vreunei BTS ?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Se vede clar lipsa educatiei si a creierului si dupa cum scrii. Poti lua oricand o boala daca nu te protejezi, boala care nu apare la analize in prima perioada. Plus ca nu cred ca faci tu analize dupa fiecare persoana.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 6 minute, biaraissa a spus:

 Si daca eu îti arat analizele si nam nimic Este alegrea ta opinia ta Riscul poate să tisă rupe prezervativul sau îti face oral fara si sau te fantezi eu sunt curata

Tu ori ești proastă, ori ruptă de foame, ori ai pește prost și  rupt de foame, ori toate la un loc. Am zis!

  • Like 7
  • Mersi 2
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Just now, picon said:

Tu ori ești proastă, ori ruptă de foame, ori ai pește prost și  rupt de foame, ori toate la un loc. Am zis!

Sper ca e o gluma proasta. A scris de 3 ori acelasi lucru fara absolut nici un sens si gresit din orice punct gramatical. 

 

5 minutes ago, biaraissa said:

Am asigurare la stat si ce crezi sunt foarte bn Este alegrea ta opinia ta Riscul poate să tisă rupe prezervativul sau îti face oral fara si sau te fantezi eu sunt curata

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost primul care a dat comment cand a deschis topicul cerand niste poze, ce alte servicii mai presteaza etc. Ce credeti ca a facut? A sters commentul 🤣 

Iar dupa ce am vazut ce a scris pana acum va recomand tuturor care citeste acest topic SA NU MERGETI, ANAL NEPROTEJAT 🚨🚨🚨 🦠🦠🦠

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 6 ore, biaraissa a spus:

 Si daca eu îti arat analizele si nam nimic Este alegrea ta opinia ta Riscul poate să tisă rupe prezervativul sau îti face oral fara si sau te fantezi eu sunt curata

Doamne fereste. Asta e batuta in cap. Problema e ca poti oricand lua o boala venerica si o poti transmite altcuiva. Asta cu ruptul prezervativului e joc de mana

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 ore, biaraissa a spus:

 

Buna dragilor,

Sunt independenta si singură în locatie iti ofer urmatoarele servicii oral protejat sau neprotejat, masaj de relaxare sau erotic (la alegerea ta), normal protejat, anal protejat sau neprotejat (la alegerea ta)

250 lei - 30 de minute; 400 o ora- fara graba, poti face dus la discretie si tin la igiena si bun simt

Mai multe detalii la telefon - 0720816593.

 

Acum 4 minute, witcher a spus:

Sper că e o greșeală ce ai scris aici 🤔

Se pare că nu 😬

Acum 7 ore, biaraissa a spus:

Sunt domni care au diverse fantezii. Nu toti sunt la fel, fiecare cu fanteziile lui.

E și ăsta un mod de a te cere singură afară 😀

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Întrebați o cu ce colega locuiește … simplu , de evitat și de închis topicul ce stam la

discutii ? De evitat . Iar cei cu fanteziile unora care au eticheta cu guma

facuta  in loc de ștampila autentica , și vreți sa futeti și normalul neprotejat sigur se poate sj asta contra o suma făina ;)  ziceți pe unde călcați sa numai vizitam fetele , ca sunt câțiva care ați fost sau veți merge și la altele și nu de alta da sa va lăsam oportunitatea sa le aveți doar ptr voi ;)  hai va salut numai bine vizitați regina ca a venit miss 2022 revelația anului 🥂 

ps : unii va dati de gol aiurea și cum stați pe un profil … ore întregi … hai va tzuc sunt câteva luxuri treaba e simpla unele sunt top altele rachete … culmea e ca unele nu au nevoie de recenzii așa de bune sunt și fără ridicări și up uri , și când vrei o programare găsești greu loc , unele fac selecție nu iau orice … asta e clasa și diferența dintre lesinatele care o sug profi și alea care o fac de foame și ca iubi tre sa aibe de cafea … și de diesel ;) acu mai nou toți sunt la gym … vine vremea când tre sa își câștige singuri pâinea dar unele sunt atâta de proaste încât ii țin ca nu știu sa și gestioneze pizda singure , sau pe post de șoferi … noapte buna . 

  • Like 2
Link spre comentariu

Acum 10 ore, biaraissa a spus:

Am asigurare la stat

Și crezi că dacă „ai asigurare la stat” ești „acoperit/ă” ? Mai toți oamenii care lucrează legal „au asigurare la stat”, dar o au degeaba, Ai impresia că statul îți decontează/asigură analizele ? Eu când am făcut analize, le-am făcut  din banii mei, și nu au fost chiar ieftine (chiar dacă „aveam asigurare la stat”. Poți să ai tu orice hârtie de la stat, că analizele se fac cu plată.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...