Sari la conținut

Deea 0752821798


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Hei dragilor numele meu este Andreea am varsta de 23 de ani,o fată drăguță cu forme apetisante și, de asemenea, știu cum să fac un masaj frumos un oral splendid , dacă doriți să vă bucurați de o domnișoară foarte drăguță, sunați, vă voi oferi o senzație bună  si relaxare totala ... sună-mă acum 0758453733....... O experiență memorabilă 
NU ACCEPT
BILE ALTE ACCESORII SAU CANAMICINA

Screenshot_20220625_162122.jpg

Screenshot_20220623_123319.jpg

Screenshot_20220625_161338.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
Chiar acum, Andre078 a spus:

Hei dragilor numele meu este Andreea am varsta de 23 de ani,o fată drăguță cu forme apetisante și, de asemenea, știu cum să fac un masaj frumos un oral splendid , dacă doriți să vă bucurați de o domnișoară foarte drăguță, sunați, vă voi oferi o senzație bună  si relaxare totala ... sună-mă acum 0758453733....... O experiență memorabilă 
NU ACCEPT
BILE ALTE ACCESORII SAU CANAMICINA

Screenshot_20220625_162122.jpg

Screenshot_20220623_123319.jpg

Screenshot_20220625_161338.jpg

Astăzi voi fii disponibila pana la ora 02:00 masaj erotic și de relaxare, op, on, np, cim 50 extra, sărutări corporale, dif poziții, 69 fantezii, dus accesibil (prosoape curate nonstop )  150 fin 250 1h, Locație 3 min de arena Mall. Mulțumesc. Va aștept cu drag 

Link spre comentariu
Vizitator iberiku
Reputație: 0

Câte topicuri mai ai de gând sa deschizi..!?

Ai deschis un topic ... posteaza acolo dispobilitatea , poze, sau ce mai vrei tu...nu deschide topic la fiecare postare.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739679453
  • Oras:Romania
  • Telefon: 0739679453
  • Oras:Romania

Sincer, deja devine enervanta situatia topicurilor multiple...

Un mic sfat daca vrei sa iti faci prieteni/clienti pe forum... Asa cum a zis si @iberiku, ?Un sigur topic in care sa ai detalii despre tine si serviciile pe care le oferi, cateva poze si disponibilitatea, as mai adauga sa vorbesti frumos si sa ignori haterii cand apar...

Zic eu ca asta este de 100 de ori mai util decat mai multe topicuri in diverse sectiuni ale forumului.


Spor in toate!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
1 oră în urmă, MasterChou a spus:

Sincer, deja devine enervanta situatia topicurilor multiple...

Un mic sfat daca vrei sa iti faci prieteni/clienti pe forum... Asa cum a zis si @iberiku, ?Un sigur topic in care sa ai detalii despre tine si serviciile pe care le oferi, cateva poze si disponibilitatea, as mai adauga sa vorbesti frumos si sa ignori haterii cand apar...

Zic eu ca asta este de 100 de ori mai util decat mai multe topicuri in diverse sectiuni ale forumului.


Spor in toate!

 

Mulțumesc ca mi-ai spus . Sunt noua aici nu ma pricep asa bine dar în timp voi învața

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739679453
  • Oras:Romania
  • Telefon: 0739679453
  • Oras:Romania
4 minutes ago, Andre078 said:

Mulțumesc ca mi-ai spus . Sunt noua aici nu ma pricep asa bine dar în timp voi învața

Cu mare placere, sunt sigur ca multi de pe forum sunt mai mult decat dispusi sa te ajute (inclusiv eu), daca adresezi o intrebare pe topicul tau.

Succes si asteptam updates de la tine!

 

Link spre comentariu

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
Acum 1 oră, MasterChou a spus:

Sincer, deja devine enervanta situatia topicurilor multiple...

Un mic sfat daca vrei sa iti faci prieteni/clienti pe forum... Asa cum a zis si @iberiku, ?Un sigur topic in care sa ai detalii despre tine si serviciile pe care le oferi, cateva poze si disponibilitatea, as mai adauga sa vorbesti frumos si sa ignori haterii cand apar...

Zic eu ca asta este de 100 de ori mai util decat mai multe topicuri in diverse sectiuni ale forumului.


Spor in toate!

 

Mulțumesc ca mi-ai spus . Sunt noua aici nu ma pricep asa bine dar în timp voi învața

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...