Sari la conținut

69Anna💋 0759691328❗️Squirt🍭Uro🍭Scato🍭Dominare❗️❗️❗️


Postări Recomandate

  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov

Hello Gentelman’s, bun venit pe pagina mea !!

De astazi voi fi disponibila cateva zile in orașul vostru

Sunt Anna,💋 o tipa sexy înaltă sâni mari naturali 1.70. 57 kg, plină de senzualitate extaz si pasiune in tot ceea ce fac!!

Ma adresez domnilor generoși, gentelmanilor, celor care vor sa încerce o experiența sexuală unica .

Te astept intr un ambient plăcut,cu toate dotările necesare( Geluri de dus, prosoape, apa de gura, deodorant, apa /suc ) totul necesar pentru o întâlnite  perfecta.

Lista mea de servicii include următoarele:

 Sex normal (doar protejat , indiferent de suma sau propunere)!!!!! 
 Sex oral ( n/p in funcție de igiena )

Masaj erotic 

69 

Stapana dominatoare doar Activa, cu ușoare înclinații spre Sado (doar la cerere)


Squirting 

 Uro 

 Scato (doar pe baza de programare) 

 Footfetish 

Annilingus/cunnilingus

Strap On 

 Masaj prostatic

 Umilire 

Sclav personal

️Prețurile mele variază in funcție de serviciile pe care le ofer :

️150/fin 

️300/h

Si pe partea de dominare

️450/h 

Igiena mea , si a voastra este si va fi întotdeauna un PION important pentru realizarea întâlnirii noastre!!! 
Nu accept persoane in stare de ebrietate, agresive fizic si verbal!!!

Pentru accesorii/ biluțe serviciile vor fi contra cost! 

 Fac si deplasari domiciliu/ hotel/pensiune… in funcție de distanță stabilim prețul telefonic !!! 
 
Va îmbrățișez si va astept cu drag

832A07BA-3870-4074-95CD-FE8CBBB1754D.jpeg

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
Acum 4 ore, 69anna a spus:

 

Hello Gentelman’s, bun venit pe pagina mea !!

De astazi voi fi disponibila cateva zile in orașul vostru

Sunt Anna,💋 o tipa sexy înaltă sâni mari naturali 1.70. 57 kg, plină de senzualitate extaz si pasiune in tot ceea ce fac!!

Ma adresez domnilor generoși, gentelmanilor, celor care vor sa încerce o experiența sexuală unica .

Te astept intr un ambient plăcut,cu toate dotările necesare( Geluri de dus, prosoape, apa de gura, deodorant, apa /suc ) totul necesar pentru o întâlnite  perfecta.

Lista mea de servicii include următoarele:

 Sex normal (doar protejat , indiferent de suma sau propunere)!!!!! 
 Sex oral ( n/p in funcție de igiena )

Masaj erotic 

69 

Stapana dominatoare doar Activa, cu ușoare înclinații spre Sado (doar la cerere)


Squirting 

 Uro 

 Scato (doar pe baza de programare) 

 Footfetish 

Annilingus/cunnilingus

Strap On 

 Masaj prostatic

 Umilire 

Sclav personal

️Prețurile mele variază in funcție de serviciile pe care le ofer :

️150/fin 

️300/h

Si pe partea de dominare

️450/h 

Igiena mea , si a voastra este si va fi întotdeauna un PION important pentru realizarea întâlnirii noastre!!! 
Nu accept persoane in stare de ebrietate, agresive fizic si verbal!!!

Pentru accesorii/ biluțe serviciile vor fi contra cost! 

 Fac si deplasari domiciliu/ hotel/pensiune… in funcție de distanță stabilim prețul telefonic !!! 
 
Va îmbrățișez si va astept cu drag

832A07BA-3870-4074-95CD-FE8CBBB1754D.jpeg

Buna și bine ai venit la noi.Poate daca se aliniază astrele te mai găsesc în Bacău la final de săptămână să îți fac o vizită, să vedem cum stai la masajul erotic 

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
Vizitator iberiku
Reputație: 0
Acum 8 ore, 69anna a spus:

 

Hello Gentelman’s, bun venit pe pagina mea !!

De astazi voi fi disponibila cateva zile in orașul vostru

Sunt Anna,💋 o tipa sexy înaltă sâni mari naturali 1.70. 57 kg, plină de senzualitate extaz si pasiune in tot ceea ce fac!!

Ma adresez domnilor generoși, gentelmanilor, celor care vor sa încerce o experiența sexuală unica .

Te astept intr un ambient plăcut,cu toate dotările necesare( Geluri de dus, prosoape, apa de gura, deodorant, apa /suc ) totul necesar pentru o întâlnite  perfecta.

Lista mea de servicii include următoarele:

 Sex normal (doar protejat , indiferent de suma sau propunere)!!!!! 
 Sex oral ( n/p in funcție de igiena )

Masaj erotic 

69 

Stapana dominatoare doar Activa, cu ușoare înclinații spre Sado (doar la cerere)


Squirting 

 Uro 

 Scato (doar pe baza de programare) 

 Footfetish 

Annilingus/cunnilingus

Strap On 

 Masaj prostatic

 Umilire 

Sclav personal

️Prețurile mele variază in funcție de serviciile pe care le ofer :

️150/fin 

️300/h

Si pe partea de dominare

️450/h 

Igiena mea , si a voastra este si va fi întotdeauna un PION important pentru realizarea întâlnirii noastre!!! 
Nu accept persoane in stare de ebrietate, agresive fizic si verbal!!!

Pentru accesorii/ biluțe serviciile vor fi contra cost! 

 Fac si deplasari domiciliu/ hotel/pensiune… in funcție de distanță stabilim prețul telefonic !!! 
 
Va îmbrățișez si va astept cu drag

832A07BA-3870-4074-95CD-FE8CBBB1754D.jpeg

Bună Anna! Câte zile vei sta la noi ? Presupun ca nu te voi mai găsi în weekend...pana la ce ora te găsesc seara la birou? Succes!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov
Acum 13 ore, florinbidi a spus:

Buna și bine ai venit la noi.Poate daca se aliniază astrele te mai găsesc în Bacău la final de săptămână să îți fac o vizită, să vedem cum stai la masajul erotic 

Buna 💋 scuze ca am raspuns asa greu însă am avut o zi plină la voi! 🥰 👅🍭 

sper sa fiu si in Weekend nu stiu sigur… cu siguranța astazi si maine  voi fi! 
Va astept cu programări de preferabil whatsapp sau telefonic cu jumătate de ora 1 h inainte 💋 pupiciiii😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator iberiku
Reputație: 0
Acum 54 minute, 69anna a spus:

💋  🥰 👅🍭 


Va astept cu programări de preferabil whatsapp sau telefonic cu jumătate de ora 1 h inainte 💋 pupiciiii😘😘😘

Și eu aștept sa răspunzi pe watssupp...:D

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov

ULTIMAAAA    ZIIIIIIIIIIII

la voi in oras!!!! 
_______👅👅👅👅👅👅_______

🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭

☑️Programari pe whatsapp sau telefonic☑️

💋💋️Va astept💋💋

 

B9778AC4-D959-4C0C-8BCE-6881D29CA83E.jpeg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov

💋💋💋 Doar cateva locuri pentru programari disponibile astazi ultima zi!!!

💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov

Vizita mea la voi in oras s a incheiat.. multumesc pt vizita tuturor… sper sa ne revedem curând !!! Va pup ! 💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator iberiku
Reputație: 0
Acum 16 minute, 69anna a spus:

Vizita mea la voi in oras s a incheiat.. multumesc pt vizita tuturor… sper sa ne revedem curând !!! Va pup ! 💋💋💋

Mi-a făcut placere sa te cunosc ...! Sper ca ti-a plăcut la noi ! Te mai așteptăm cu drag😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov
Acum 1 oră, iberiku a spus:

Mi-a făcut placere sa te cunosc ...! Sper ca ti-a plăcut la noi ! Te mai așteptăm cu drag😘

Ehhh plăcerea ar fi de partea mea însă nu stiu exact cu cine am avut onoarea… da mi un mesaj pe whatsapp  ca sa mi dau seama 😄😊🥰 si sa mi aduc si eu aminte de acea “placere” care a fost exact! 
la voi in orașe e plin de plăceri.. deci!!👅💋😁😁😁

Ahhh si era sa uit.. si de NEPLĂCERI chiar e plin la voi in oras.. de “Oameni” care pleaca făcându-se ca UITA SA LASE BANII!!! … cei care se simt se stiu EI ..”fidelii FORUMULUI!!!”  Fara sa intru in polemici aici vreau sa inchei subiectul banilor… si pe de alta parte doresc sa fac si un ANUNT de astaZi inainte cine va vrea sa ma viziteze… va trebui sa ma plătească la Începutul întâlnirii!! … nu de alta dar  la sfârșit poate se fac “uitați “ si asa dam curs altor discutii care nu isi au rostul!!! 

Oricum vizita mea la voi in Bacău a fost foarte frumoasa si ma bucur ca moldovenii sunt asa primitori ca întotdeauna! ❤️❤️❤️
 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator iberiku
Reputație: 0
Acum 5 ore, 69anna a spus:

Ehhh plăcerea ar fi de partea mea însă nu stiu exact cu cine am avut onoarea… da mi un mesaj pe whatsapp  ca sa mi dau seama 😄😊🥰 si sa mi aduc si eu aminte de acea “placere” care a fost exact! 
la voi in orașe e plin de plăceri.. deci!!👅💋😁😁😁

Ahhh si era sa uit.. si de NEPLĂCERI chiar e plin la voi in oras.. de “Oameni” care pleaca făcându-se ca UITA SA LASE BANII!!! … cei care se simt se stiu EI ..”fidelii FORUMULUI!!!”  Fara sa intru in polemici aici vreau sa inchei subiectul banilor… si pe de alta parte doresc sa fac si un ANUNT de astaZi inainte cine va vrea sa ma viziteze… va trebui sa ma plătească la Începutul întâlnirii!! … nu de alta dar  la sfârșit poate se fac “uitați “ si asa dam curs altor discutii care nu isi au rostul!!! 

Oricum vizita mea la voi in Bacău a fost foarte frumoasa si ma bucur ca moldovenii sunt asa primitori ca întotdeauna! ❤️❤️❤️
 

Hei , mi-ai povestit de acel "coleg " care "a uitat"  banii și trebuia sa se întoarcă sa ții aducă....credeam ca s-a rezolvat...sa înțeleg ca au mai fost și alții..??!!! Foarte urat din partea lui(lor) ...astfel de oameni ne fac de râs...nu mai comentez...

Mi-a făcut placere sa te cunosc în primul rand asa ca om , ești foarte isteață...dar și în pat mi-a plăcut...:lol:

Știu ca ești curioasa sa știi cine sunt dar nu îți voi da mesaj pe watssupp ...Data viitoare când vei veni vreau sa te vizitez, tot asa incognito pentru ca vreau sa ma lămuresc în privința unui anumit lucru, după care voi lăsa o recenzie din care (poate) îți vei da seama și cine sunt.

Te pup !

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov
Acum 12 minute, iberiku a spus:

Hei , mi-ai povestit de acel "coleg " care "a uitat"  banii și trebuia sa se întoarcă sa ții aducă....credeam ca s-a rezolvat...sa înțeleg ca au mai fost și alții..??!!! Foarte urat din partea lui(lor) ...astfel de oameni ne fac de râs...nu mai comentez...

Mi-a făcut placere sa te cunosc în primul rand asa ca om , ești foarte isteață...dar și în pat mi-a plăcut...:lol:

Știu ca ești curioasa sa știi cine sunt dar nu îți voi da mesaj pe watssupp ...Data viitoare când vei veni vreau sa te vizitez, tot asa incognito pentru ca vreau sa ma lămuresc în privința unui anumit lucru, după care voi lăsa o recenzie din care (poate) îți vei da seama și cine sunt.

Te pup !

 

 

Hahaha mi am dat seama deja chiar daca nu mi dai mesaj!! 😇💋 merci pt viZita … recenzia o stiu deja 😁doar pt simplul fapt ca ai zis ca revii .. deci…

I’M FUCKING GOOD sau varianta românească (al drq’de buna) !😅👅🥰 te astept cu drag si data viitoare! 😘 

Link spre comentariu
Vizitator iberiku
Reputație: 0
Acum 3 minute, 69anna a spus:

Hahaha mi am dat seama deja chiar daca nu mi dai mesaj!! 😇💋 merci pt viZita … recenzia o stiu deja 😁doar pt simplul fapt ca ai zis ca revii .. deci…

I’M FUCKING GOOD sau varianta românească (al drq’de buna) !😅👅🥰 te astept cu drag si data viitoare! 😘 

Vedem noi data viitoare...:lol:

Am zis eu ca ești isteață ...dar tot nu sunt convins ca ti-ai dat seama ....dă-mi mesaj pe watssupp :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov
Acum 6 minute, iberiku a spus:

Vedem noi data viitoare...:lol:

Am zis eu ca ești isteață ...dar tot nu sunt convins ca ti-ai dat seama ....dă-mi mesaj pe watssupp :laugh2

Verifica ti whatsapp ul sa fiu sigura ca ti am dat tie… poate dau altcuiva dar nu prea ma înșel eu !! 😅😅😅 

Link spre comentariu
Vizitator iberiku
Reputație: 0
Acum 8 minute, 69anna a spus:

Verifica ti whatsapp ul sa fiu sigura ca ti am dat tie… poate dau altcuiva dar nu prea ma înșel eu !! 😅😅😅 

Mersi pentru mesaj ...!! :laugh2 nu ma așteptam ...:lol:

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov

____Buna seara baieti____
de maine am sa ajung la voi in Bacau … pentru 1 sau 2 zile… dau start programărilor chiar si din seara asta!!! 

💋👅👅❤️Whatsapp me sau telefonic ☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️

Va astept!!! Pupici si o seara faina tuturor!

🔥🔥🔥🔥🔥👅👅👅👅☎️☎️☎️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0759691328
  • Oras:Brasov
La 28.06.2022 la 1:56, 69anna a spus:

 

Hello Gentelman’s, bun venit pe pagina mea !!

De astazi voi fi disponibila cateva zile in orașul vostru

Sunt Anna,💋 o tipa sexy înaltă sâni mari naturali 1.70. 57 kg, plină de senzualitate extaz si pasiune in tot ceea ce fac!!

Ma adresez domnilor generoși, gentelmanilor, celor care vor sa încerce o experiența sexuală unica .

Te astept intr un ambient plăcut,cu toate dotările necesare( Geluri de dus, prosoape, apa de gura, deodorant, apa /suc ) totul necesar pentru o întâlnite  perfecta.

Lista mea de servicii include următoarele:

 Sex normal (doar protejat , indiferent de suma sau propunere)!!!!! 
 Sex oral ( n/p in funcție de igiena )

Masaj erotic 

69 

Stapana dominatoare doar Activa, cu ușoare înclinații spre Sado (doar la cerere)


Squirting 

 Uro 

 Scato (doar pe baza de programare) 

 Footfetish 

Annilingus/cunnilingus

Strap On 

 Masaj prostatic

 Umilire 

Sclav personal

 

️Prețurile mele variază in funcție de serviciile pe care le ofer :pentru Scato este 150 de lei extra

️150/fin 

️300/h

Si pe partea de dominare

️450/h 

Igiena mea , si a voastra este si va fi întotdeauna un PION important pentru realizarea întâlnirii noastre!!! 
Nu accept persoane in stare de ebrietate, agresive fizic si verbal!!!

Pentru accesorii/ biluțe serviciile vor fi contra cost! 

 Fac si deplasari domiciliu/ hotel/pensiune… in funcție de distanță stabilim prețul telefonic !!! 
 
Va îmbrățișez si va astept cu drag

832A07BA-3870-4074-95CD-FE8CBBB1754D.jpeg

 

Link spre comentariu
Vizitator gigel_futici
Reputație: 0

Faci și sex la găoaza?Dar cred că faci și o clismă înainte,că să nu-mi murdăresc pula de căcat... ști ca-n vorba aia,cu popa care miluiește coaiele:

"Să nu vă uitați cu groază, căci nu vă fut în găoaza,

Socotesc c-ar fi păcat, să umplu pula de căcat,măăăăăăiiiiiiiii."

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...