Jump to content

0746 713 228

Recommended Posts

Acum 49 minute, HellYeahGirl a spus:

Super ok gagica, recomand!

Dacă ești băiat finuț iti oferă niște momente asa cum iti dorești. Bafta baietii

Mulțumesc 🥰🤗🤗Kiss 😙😙

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Buna sunt disponibilă între orele 10:00-23:00  Lista de prețuri  🟣150 -30 min ❌ 🟣250-60 min ❌ Nu fac finalizare orală nici anal ❗️❗️❗️❗️❗️ pupici vă aștept ‼️😘😘

Bro, peștii stau acasă cu copiii:)))  Dacă ai fi intrat mai des pe forum ți-ai fi dat seama că nu sunt....am comentarii și bune și rele și le-am făcut doar la cine am fost . Deci nu aș putea fi p

Hello! Am revizitat domnișoara după o absență îndelungată de pe plaiurile noastre. De la prima întâlnire mi-a lăsat o satisfacție deplină și acum că a revenit am hotărât să mă țin de ea. Brunetă, frum

Posted Images

Acum 23 ore, hope16 a spus:

Buna,

Cand vii inapoi,

Si o lista cu servicile?

Ms

Nu știu exact când ma întorc , dat voi anunța aici !!

preturi 150 finalizarea și 250 ora 

• 2 weeks later...

Am vizitat o acum 2 sau 3 saptamani daca nu ma înșel,locație ușor de găsit cu aer condiționat, curata. Ea o domnișoară sexy,cu forme,sanii nu i am vazut ca purta sutien,oricum nota 10 ,accepta limbutele si geme foarte plăcut. Programare facuta telefonic.  

Acum 15 ore, toyboy6969 a spus:

Am vizitat o acum 2 sau 3 saptamani daca nu ma înșel,locație ușor de găsit cu aer condiționat, curata. Ea o domnișoară sexy,cu forme,sanii nu i am vazut ca purta sutien,oricum nota 10 ,accepta limbutele si geme foarte plăcut. Programare facuta telefonic.  

Mulțumesc 🤗😘

La 26.09.2022 la 22:43, Emili a spus:

Momentan nu mai sunt in Botoșani , anunț aici când revin 

Hei de mâine voi fi disponibilă pentru programări !Revin in Bt pentru câteva zile pupici va aștept 🤗😘😘