Sari la conținut

Andreea 👄 0759395725


Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 2 ore, Andreea.21 a spus:

Eu pun topic unde vreau eu dacă vreau sa pun pe lux aici pun 

Poți pune vezi ca înființez eu secțiunea Extra VIP , lux , mega wow super calitate prețuri ptr măsura cred ca la 500€/h ești forța și vei avea și ceva clientela bogata … ce zici ?  
 

Ai topic la testate dacă ar face toate fetele topic la lux ar însemna ca nu exiști , asta ca regula ce te recomanda sa fi la aceasta secțiune ?intreb și eu tu măcar te vezi ? Înțeleg foamea ca e mare dar măcar bun simt sa ai … in rest e treaba ta , uite bă vezi de asta mie sila Ca toate va vedeți lux și alea de lux care sunt așa sunt prea rare … dar ce sa știi tu fata mea , Bucureștiul e o halta in drumul spre casa ptr tine sau cum , întreb ptr un amic ca mia zis cică bă asta ori vrea sa meargă la mare ori de unde e și numai are bani de gas … pe bune acuma așa mare saltul cu 500 lei , pai inesuka tre sa facă 3000€ ca sa fie bine dacă tu ai 500 hai te pup și spor poate ajungi păsărica anului … sa băgați și freon … ca in parcare arde rău soarele cică 😵💫

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Eu zic sa vedeți de treaba voastră și dacă voi cu adevărat vreți sa futeti zic sa nu mai va pierdeți timpul de graba sa îmi dați mie com zic sa treceți peste și ca căutați ce aveți nevoie și ce va doriți va pup 

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
1 oră în urmă, Andreea.21 a spus:

Sunt din București nu este problema ta unde îmi pun eu topic sau cât cer eu cine are bani și vrea sa plătească sau este interesat plătește veți găsit toți sa comentați 

Pepușe … poți fi și din Doha… pai dacă nu vrei sa comentam Închide acest topic deja ai la testate și sa moara familia mea de nu văd fete racheta cu 500 și tu vrei 500 ? Dar poți sa ceri și 1200 ca o sa stai , păcat marketing prost și defectuos … nu se procedează așa sa știi studieaza piata , și vezi da prețul tău corect e 100/200 

pana atunci hai sa auzim de bine te pupa Moetboy 🥂😎

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 29.06.2022 la 17:40, Andreea.21 a spus:

Eu zic sa vedeți de treaba voastră și dacă voi cu adevărat vreți sa futeti zic sa nu mai va pierdeți timpul de graba sa îmi dați mie com zic sa treceți peste și ca căutați ce aveți nevoie și ce va doriți va pup 

Buna ! Sunt in totalitate de acord cu tine...cine vrea sa fute ceva "fin, frumos și elegant" nu ca toate fetele după forum vine, cine nu....nu.

Părerea mea personala este că ai preturi decente pentru cum arăți și ce oferi....

Să îmi spui te rog când te pot găsi pentru o programare....bănuiesc că pentru câteva ore se mai poate negocia prețul ?

 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:New York
  • Oras:New York

Și astia se iau de Buhnici.... Ia zi păpușă.... Tatuaje ai? Că celulita am văzut-o, e la locul ei...

In alta ordine de idei, așa ca o idee de marketing... Corpul tau este de nișă.... Sunt unii care vor așa ceva, dar aia găsesc sa tufe fara bani, că grasutele civile nu sunt pretențioase.... deci, pe aici pe forum sunt unele care la 3-400 Ron, sunt și bune și se și fut bine, oare de ce crezi tu că au ele prețul ăla? Ce e in capul peștelui tau? Vrea să strice piața?

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Băi fratii mei m a luat inima și m am speriat :)) am crezut ca sa întors “bunaciunea” și zic o fi coada la ea , zic se sta ca la apa rece 😵💫😵💫😵💫

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
Acum 24 minute, zerrcore a spus:

Băi fratii mei m a luat inima și m am speriat :)) am crezut ca sa întors “bunaciunea” și zic o fi coada la ea , zic se sta ca la apa rece 😵💫😵💫😵💫

Eu am crezut ca ma contactezi pentru Loganul de 45000 ...

  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
Acum 12 ore, mario1000 a spus:

Unde-a dispărut ursoaica?!? Ați speriat-o-n plm si s-a retras la bârlog…

Ce n-am înțeles io: prețul e “pă chil sau pă chintal”?

 

La 29.06.2022 la 12:32, Andreea.21 a spus:

Prețul este pentru deplasări 

Pretul este "pă kilometru" , d-aia e si asa scump !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...