Sari la conținut

Jessyk ❤️ 0723427614 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Buna dragilor , numele meu este Jessyk! 
Am 24 de ani,1,65 inaltime bruneta par lung, ochi caprui, siliconata,te astept intr-un cadru intim si discret ptr a-ti îndeplinii cele mai ascunse fantezii!
Forme foarte frumoase si un zambet care va va seduce. 
Intr-adevar foarte sexy! Va ofer momente fierbinti; compania mea va fi tot ce aveti nevoie pentru un moment minunat de relaxare si pentru a vă lăsa o amintire exceptionala. Pentru mine igiena si discretia sunt o prioritate. Va sarut și va aștept!😘
Pentru mai multe detalii te rog contactacteaza-ma la nr : 0723427614 și pe WhatsApp.😘
 
 Servicii oferite:
• sex ORAL protejat / neprotejat in functie de igiena 
• sex NORMAL protejat
• GFE maxim
• diferite fantezii
• foot job
• hand job
 
 Preturi:
• 200 lei finalizarea - sex oral protejat/neprotejat, normal protejat - 30 minute;
• 400 lei - 2 finalizari - sex oral protejat/neprotejat, normal protejat- 60 minute.

post-334927-0-47833300-1604571092.jpeg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 minute, jessyk01 a spus:
Buna dragilor , numele meu este Jessyk! 
Am 24 de ani,1,65 inaltime bruneta par lung, ochi caprui, siliconata,te astept intr-un cadru intim si discret ptr a-ti îndeplinii cele mai ascunse fantezii!
Forme foarte frumoase si un zambet care va va seduce. 
Intr-adevar foarte sexy! Va ofer momente fierbinti; compania mea va fi tot ce aveti nevoie pentru un moment minunat de relaxare si pentru a vă lăsa o amintire exceptionala. Pentru mine igiena si discretia sunt o prioritate. Va sarut și va aștept!😘
Pentru mai multe detalii te rog contactacteaza-ma la nr : 0723427614 și pe WhatsApp.😘
 
 Servicii oferite:
• sex ORAL protejat / neprotejat in functie de igiena 
• sex NORMAL protejat
• GFE maxim
• diferite fantezii
• foot job
• hand job
 
 Preturi:
• 200 lei finalizarea - sex oral protejat/neprotejat, normal protejat - 30 minute;
• 400 lei - 2 finalizari - sex oral protejat/neprotejat, normal protejat- 60 minute.

post-334927-0-47833300-1604571092.jpeg

Cam slabuta prezentarea....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri
Acum 15 minute, jessyk01 a spus:
Buna dragilor , numele meu este Jessyk! 
Am 24 de ani,1,65 inaltime bruneta par lung, ochi caprui, siliconata,te astept intr-un cadru intim si discret ptr a-ti îndeplinii cele mai ascunse fantezii!
Forme foarte frumoase si un zambet care va va seduce. 
Intr-adevar foarte sexy! Va ofer momente fierbinti; compania mea va fi tot ce aveti nevoie pentru un moment minunat de relaxare si pentru a vă lăsa o amintire exceptionala. Pentru mine igiena si discretia sunt o prioritate. Va sarut și va aștept!😘
Pentru mai multe detalii te rog contactacteaza-ma la nr : 0723427614 și pe WhatsApp.😘
 
 Servicii oferite:
• sex ORAL protejat / neprotejat in functie de igiena 
• sex NORMAL protejat
• GFE maxim
• diferite fantezii
• foot job
• hand job
 
 Preturi:
• 200 lei finalizarea - sex oral protejat/neprotejat, normal protejat - 30 minute;
• 400 lei - 2 finalizari - sex oral protejat/neprotejat, normal protejat- 60 minute.

post-334927-0-47833300-1604571092.jpeg

Lavinia ai 24 ani din 2020.....eu inteleg ca ai venit din Dubai si ca nu mai sunt bani dar totusi 400 lei pentru tine e mult maxim 250 lei..... 

Las si eu o recnzie ...ea a mai avut topic aici dar nu mai stau sa l caut..

Onp/7,5 il suge chiar bine

Np/ 1 propune doar misionar si lady on top...daca ii zici sa schimbi pozitia incepe cu dastea de centurista...sa nu dai tare.. sa nu mi dai palme pe fund ...sa nu mi pui mana pe tate ca ma doare....in misionar nu te lasa sa o prinzi de picioare...pe burat nu sta ca cica ii se sparg silicoanele 🤣

Gfe/0 nici nu mai are rost sa zic ...

Corp/fata/ 7

Comportamnet /7,5 super de treaba nu ma asteptam...ca la telefon ma luat tare ca nu gaseam locatia ...si cand am ajuns in fata blocului striga la telefon ca dc nu urc sus...desi nu mi daduse toate detaliile

 

De revenit/niciodata.

  • Like 1
  • Haha 6
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 6 ore, jessyk01 a spus:

Bună băieți vă aștept să-mi gustați savarina.Vă pupă 😘 Jessyk futăcioșilor 🍌🍌🍌😘

received_717770419497247.jpeg

Săracă tocărie de geam… s-a deformat de la caldura! 😅 

Scuza-mi ironia dar dacă tot pui poze modificate măcar depune efortul sa le faci cum trebuie.

Si tot întreabă băieții dacă oferi Fk si tu tot ignori mesajul. Un răspuns nu face rau nimănui.

Bafta! 

 

  • Like 2
  • Haha 4
Link spre comentariu
Acum 33 minute, Subteranaa a spus:

Săracă tocărie de geam… s-a deformat de la caldura! 😅 

Scuza-mi ironia dar dacă tot pui poze modificate măcar depune efortul sa le faci cum trebuie.

Si tot întreabă băieții dacă oferi Fk si tu tot ignori mesajul. Un răspuns nu face rau nimănui.

Bafta! 

 

Adică ce vrei Subterana sa reliefezi? Ca fata își editează pozele și ca defapt nu arata ca in poze ? Cumva nici 24 de ani n are cum a zis mai devreme? Și cum a zis și în 2020? 

M ai pus pe gânduri 🤨

  • Haha 2
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri
Acum 7 ore, jessyk01 a spus:

Bună băieți vă aștept să-mi gustați savarina.Vă pupă 😘 Jessyk futăcioșilor 🍌🍌🍌😘

received_717770419497247.jpeg

Baaaa 🤣🤣🤣 nu e ea sau daca e ea a modificat poza....obosnuia sa puna si poze false...e mult mai grasa....sau asa am vazut pe tik tok ca mi a aparut pe foryou .

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 24 minute, Dark.web1 a spus:

Baaaa 🤣🤣🤣 nu e ea sau daca e ea a modificat poza....obosnuia sa puna si poze false...e mult mai grasa....sau asa am vazut pe tik tok ca mi a aparut pe foryou .

Cum e pe tiktok 😂😂

  • Confuz 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...