Sari la conținut

Amyra!! ❤️❤️


Postări Recomandate

CRAIOVA

 

 

 

cu tot respectul pentru regnul F&F..(futabil & futacios*).. cu tot respectul pentru domnisoara in cauza.. (apreciam candva logica si gandirea ei..pe un topic oarecare, de prin tara...).. dar topicul deschis aici..care  IN TITLU TREBUIE SA CONTINA UN NR DE TELEFON*!*!*!....e despre altceva..nu despre socializare sau prietenii..

toate bune si frumoase..dar pentru mine nu esti de revizitat..'interesul' de astfel de forme, plus o parere a unui 'coleg de suferinta'.. m-a dus in urma cu ceva timp, prin orasul vecin, si te-am cunoscut.. 😕...si cam atat! no more words*....🤐

plm..bun simt am avut intotdeauna (cu mici derapaje  🤭).. si la momentul respectiv chiar am avut..pentru ca am ales sa nu scriu nimic...inteleaga fiecare ce o vrea..

mult succes domnita in drumul tau...👍

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 7 ore, _sahy_ a spus:

CRAIOVA

 

 

 

cu tot respectul pentru regnul F&F..(futabil & futacios*).. cu tot respectul pentru domnisoara in cauza.. (apreciam candva logica si gandirea ei..pe un topic oarecare, de prin tara...).. dar topicul deschis aici..care  IN TITLU TREBUIE SA CONTINA UN NR DE TELEFON*!*!*!....e despre altceva..nu despre socializare sau prietenii..

toate bune si frumoase..dar pentru mine nu esti de revizitat..'interesul' de astfel de forme, plus o parere a unui 'coleg de suferinta'.. m-a dus in urma cu ceva timp, prin orasul vecin, si te-am cunoscut.. 😕...si cam atat! no more words*....🤐

plm..bun simt am avut intotdeauna (cu mici derapaje  🤭).. si la momentul respectiv chiar am avut..pentru ca am ales sa nu scriu nimic...inteleaga fiecare ce o vrea..

mult succes domnita in drumul tau...👍

Îmi pare rău ca nu ne-am înțeles dacă asta vrei sa spui ! Poate am avut o zi mai proasta ! Nu suntem roboti ! Dar nu cred ca am fost lipsită de bun simt sau nu cred ca te-am jignit ! 🤷🏻‍♀️

Link spre comentariu
Acum 4 ore, AmyAmys a spus:

Îmi pare rău ca nu ne-am înțeles dacă asta vrei sa spui ! Poate am avut o zi mai proasta ! Nu suntem roboti ! Dar nu cred ca am fost lipsită de bun simt sau nu cred ca te-am jignit ! 🤷🏻‍♀️

cu totii avem zile proaste.. eu de exemplu, cand am o zi nasoala.. nu ma duc la futut.. (nu mi se scoala..plm..o fi depresiva..stie naiba..🤭)..dar tot sparg banii aia..pe ceva..my second vice🍭..🤪...sti ce zic..

bunul simt e doar un procent benevol, in tot 'biznisul'....n-are legatura .. atitudinea e subiectiva ..fiind posibil oscilanta..after/before pay..

iar serviciile.. sunt ca si cheful lui Dorel.. de pe santier..('nu-mi dau interesul, pentru banii astia'..dar viceversa pe care o omite, e ca 'nu meriti banii aia, pentru interesul acordat meseriei tale')..raportul pret/serviciu..

mititei si bere..caldura aveti din plin.... mai putin fete...🤦🏾‍♂️😬

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 oră în urmă, _sahy_ a spus:

cu totii avem zile proaste.. eu de exemplu, cand am o zi nasoala.. nu ma duc la futut.. (nu mi se scoala..plm..o fi depresiva..stie naiba..🤭)..dar tot sparg banii aia..pe ceva..my second vice🍭..🤪...sti ce zic..

bunul simt e doar un procent benevol, in tot 'biznisul'....n-are legatura .. atitudinea e subiectiva ..fiind posibil oscilanta..after/before pay..

iar serviciile.. sunt ca si cheful lui Dorel.. de pe santier..('nu-mi dau interesul, pentru banii astia'..dar viceversa pe care o omite, e ca 'nu meriti banii aia, pentru interesul acordat meseriei tale')..raportul pret/serviciu..

mititei si bere..caldura aveti din plin.... mai putin fete...🤦🏾‍♂️😬

Este părerea ta ! Altora considera ca sunt Ok alți nu ! Părerile mereu vor fii împărțite ! Și m am schimbat mult compartimentul ! Orice om evoluează și ar dreptul la a doua șansa 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Bună AmyAmys

Eu am fost la tine în Oradea în luna ianuarie și nu ți am făcut recenzie pentru că nu ți-aș fii adus un plus. Trebuie sa recunosc ai un cur frumos care se vede fain pe la spate când ți-o trag. 

De obicei la cele care nu mă simt foarte bine, nu le fac recenzii. 

Ești binevenită atâta timp cât serviciile tale reflecta prețul cerut. 

O seara frumoasă îți doresc 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 17 minute, raduhot a spus:

Si-a băgat om 🤣🙉🤦‍♂️

Dacă insinueazi ca acel cont îmi aparține sau altceva ! Pff!! Locuiesc singura de vede clar pe Oradea și Craiova unde am activat ! Recenzie fie buna sau rea mi am asumat-o mereu ! Când a fost cazul mi am spus punctul de vedere! Dacă voi aruncați cu pietre înainte de a cunoaște pe cineva ( nici măcar nu am ajuns la voi ) ! Deja nu mai este un topic deschis cum mi am propus când am vrut sa vin la voi este off topic ! Măcar sa îl mute la secțiunea întrebări dacă tot va dați cu părerea înainte devreme ! Pupici 

@pisicuts muta asta la întrebări te rog ! ❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 19 ore, AmyAmys a spus:

Nu o sa mai ajung sâmbătă la voi de-orice nu am găsit cazare ! Poate la sf luni care vine o sa reușesc sa ajung 😛

Mie sincer  imi pare rau ca nu mai ajungi la Satu Mare. Chiar daca sunt unele recenzii negative.... parerea mea e ca , funduletul tau grozav merita o sansa. Data viitoare ....  :clap2

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 4 ore, AmyAmys a spus:

Dacă insinueazi ca acel cont îmi aparține sau altceva ! Pff!! Locuiesc singura de vede clar pe Oradea și Craiova unde am activat ! Recenzie fie buna sau rea mi am asumat-o mereu ! Când a fost cazul mi am spus punctul de vedere! Dacă voi aruncați cu pietre înainte de a cunoaște pe cineva ( nici măcar nu am ajuns la voi ) ! Deja nu mai este un topic deschis cum mi am propus când am vrut sa vin la voi este off topic ! Măcar sa îl mute la secțiunea întrebări dacă tot va dați cu părerea înainte devreme ! Pupici 

@pisicuts muta asta la întrebări te rog ! ❤️❤️❤️

nu insinueaza nimeni nimic.. dar hop cum 'apari'..cum isi fac 'baietii' conturi..🤭

cat despre topic..eu si vasile nu ne-am dat cu parerea dinainte..chiar vrei o recenzie detaliata? eu zic sa nu..poate altadata...

propune-ti sa iti faci treaba cum ar trebui..pe tarife ok/serviciilor.. si atunci altfel stam de vorba...

numai bine...

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...