Sari la conținut

🔥Bella🔥0724680393🌹


Postări Recomandate

Hello guys!! 

Sunt intr-o mică vizita la voi in oraș❤️
Numele meu este Bella și ma prezint ca fiind o bruneta sexy .😋 Te invit intr-un cadru intim , in locația mea . Vino sa ma descoperi sau ne putem vedea si la hotel !   
 Vorbesc limba : italiana, engleză, franceza, spaniola, germana ! 

Serviciile mele sunt:

ON-in functie de igiena intimă 

NP

Masaj de relaxare , body și erotic

Sarutari corporale 

69

Foot Fetish 

CIM-Extra 100 lei 

COF-Extra 100lei 

COB-Extra 100lei 

30min-150lei 

1h-250lei 

Deplasari doar la hotel -400lei 


P.S. Nu primesc vizitatori  cu accesorii intime , in stare de ebrietate sau alte substanțe interzise , singura in locație și disponibilă de mâine ! 
 😘

D9B9E28C-6B18-47E2-9370-47198DCC3EE0.jpeg

6A98ED88-6604-4D81-8103-9AAC166872A1.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 25 minute, BellaRuxy a spus:

Hello guys!! 

Sunt intr-o mică vizita la voi in oraș❤️
Numele meu este Bella și ma prezint ca fiind o bruneta sexy .😋 Te invit intr-un cadru intim , in locația mea . Vino sa ma descoperi sau ne putem vedea si la hotel !   
 Vorbesc limba : italiana, engleză, franceza, spaniola, germana ! 

Serviciile mele sunt:

ON-in functie de igiena intimă 

NP

Masaj de relaxare , body și erotic

Sarutari corporale 

69

Foot Fetish 

CIM-Extra 100 lei 

COF-Extra 100lei 

COB-Extra 100lei 

30min-150lei 

1h-250lei 

Deplasari doar la hotel -400lei 


P.S. Nu primesc vizitatori  cu accesorii intime , in stare de ebrietate sau alte substanțe interzise , singura in locație și disponibilă de mâine ! 
 😘

D9B9E28C-6B18-47E2-9370-47198DCC3EE0.jpeg

6A98ED88-6604-4D81-8103-9AAC166872A1.jpeg

Buna Bella! Poti sa ne spui mai multe despre tine? De exemplu, pe unde ai mai activat, daca gasim recenzii despre tine, unde te gasim, pana cand...  Pozele sunt foarte atragatoare. Daca ai mai pune cateva, sigur multi s-ar bucura. 😁

Link spre comentariu
1 minute ago, andrei003 said:

Buna Bella! Poti sa ne spui mai multe despre tine? De exemplu, pe unde ai mai activat, daca gasim recenzii despre tine, unde te gasim, pana cand...  Pozele sunt foarte atragatoare. Daca ai mai pune cateva, sigur multi s-ar bucura. 😁

Buna! Nu am mai activat in România pana acum .

Link spre comentariu
  • Oras:In jur
  • Oras:In jur
Acum 9 ore, BellaRuxy a spus:

Hello guys!! 

Sunt intr-o mică vizita la voi in oraș❤️
Numele meu este Bella și ma prezint ca fiind o bruneta sexy .😋 Te invit intr-un cadru intim , in locația mea . Vino sa ma descoperi sau ne putem vedea si la hotel !   
 Vorbesc limba : italiana, engleză, franceza, spaniola, germana ! 

Serviciile mele sunt:

ON-in functie de igiena intimă 

NP

Masaj de relaxare , body și erotic

Sarutari corporale 

69

Foot Fetish 

CIM-Extra 100 lei 

COF-Extra 100lei 

COB-Extra 100lei 

30min-150lei 

1h-250lei 

Deplasari doar la hotel -400lei 


P.S. Nu primesc vizitatori  cu accesorii intime , in stare de ebrietate sau alte substanțe interzise , singura in locație și disponibilă de mâine ! 
 😘

D9B9E28C-6B18-47E2-9370-47198DCC3EE0.jpeg

6A98ED88-6604-4D81-8103-9AAC166872A1.jpeg

Cat de mica e vizita drăguță?

Link spre comentariu

Vizitat azi dimineata. Frumoasa si sexy, corp misto , piela fina. Atitudine ok. Am optat pt oral np si normal p, 150 lei finalizarea. Fara graba, cu telefonul oprit. A prestat doar in strainatate.  Servicii de calitate. Locatie in Cetate, pe Gladiolelor. Poze reale. Eu zic sa nu o ratati. Bafta tuturor. 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
On 7/2/2022 at 1:53 PM, boss42 said:

Vizitat azi dimineata. Frumoasa si sexy, corp misto , piela fina. Atitudine ok. Am optat pt oral np si normal p, 150 lei finalizarea. Fara graba, cu telefonul oprit. A prestat doar in strainatate.  Servicii de calitate. Locatie in Cetate, pe Gladiolelor. Poze reale. Eu zic sa nu o ratati. Bafta tuturor. 

Multumesc 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia
On 7/2/2022 at 3:53 AM, boss42 said:

Vizitat azi dimineata. Frumoasa si sexy, corp misto , piela fina. Atitudine ok. Am optat pt oral np si normal p, 150 lei finalizarea. Fara graba, cu telefonul oprit. A prestat doar in strainatate.  Servicii de calitate. Locatie in Cetate, pe Gladiolelor. Poze reale. Eu zic sa nu o ratati. Bafta tuturor. 

O recomandare pe care am ratat-o, din pacate pt mine, desigur, dupa cum arata si ce scrie f. concis colegul boss42. O trec pe lista de vizitat next time!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Deci, topic Cluj.                                                                                                                                                                                                     https://nimfomane.com/forum/topic/203050-🌹bella-ruxy🌹0725173076/?do=getNewComment

   topic   Tm                                                                                                                                                                                                          https://nimfomane.com/forum/topic/203380-💜💜💜bella-0725170698💜💜💜/?do=getNewComment

topic Ab                                                                                                                                                                                                               https://nimfomane.com/forum/topic/203251-❤️❤️❤️-senzuala-bella-❤️❤️❤️0724-680-393/?do=getNewComment

   acum, de ce foloseste 2 nume de user, si numere de telefon diferite, doar ea stie 😀, parerile despre prestatie, sint impartite!!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...