Sari la conținut

"blonda noua" - 0771410676


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 2 ore, sexart2019 a spus:

Ba tu te-ai prăjit rău tare! Ce naiba ii deschizi topic dacă asta are anunț in Bistrița ? 
Alta treaba nu ai? Te plictisești pe acasă și muți anunțurile de pe publi pe forum ? 
Termina ca ești deja penibil! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
Acum 1 oră, cristiannnn89 a spus:

Ba tu te-ai prăjit rău tare! Ce naiba ii deschizi topic dacă asta are anunț in Bistrița ? 
Alta treaba nu ai? Te plictisești pe acasă și muți anunțurile de pe publi pe forum ? 
Termina ca ești deja penibil! 

bro, las-o mai moale, ieri era fata la Sibiu si de aceea a postat

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, cristiannnn89 a spus:

Ba tu te-ai prăjit rău tare! Ce naiba ii deschizi topic dacă asta are anunț in Bistrița ? 
Alta treaba nu ai? Te plictisești pe acasă și muți anunțurile de pe publi pe forum ? 
Termina ca ești deja penibil! 

Are dreptate Robert, in dimineata asta la 9:30 cand m-am uitat eu avea anuntul pe Sibiu...

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
Acum 3 ore, cristiannnn89 a spus:

Ba tu te-ai prăjit rău tare! Ce naiba ii deschizi topic dacă asta are anunț in Bistrița ? 
Alta treaba nu ai? Te plictisești pe acasă și muți anunțurile de pe publi pe forum ? 
Termina ca ești deja penibil! 

CONFIRM , anuntul era pe sibiu dimineata 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
Acum 6 ore, cristiannnn89 a spus:

Ba tu te-ai prăjit rău tare! Ce naiba ii deschizi topic dacă asta are anunț in Bistrița ? 
Alta treaba nu ai? Te plictisești pe acasă și muți anunțurile de pe publi pe forum ? 
Termina ca ești deja penibil! 


Iritatule, tu esti cel penibil, ti-au spus 3 persoane. Hai sa iti spun si eu sa fim 4😆
Normal ca era anuntul pe Sibiu, uita-te ca are alte poze acum, "prajitule".
Eu ma inspir de pe un site de a lui @statistics care e strans legat cu forumul, de aceea postez link-urile de la publi24, il ajut pe partea de Sibiu, poti sa il intrebi si pe el sa vezi ca a avut anunt pe Sibiu!

 
Munca mea e folositoare cuiva, se pare ca nu tie. Daca mai vrei sa faci pe desteptul, gandestete de 2 ori inainte si cand vrei sa imi scrii ceva mai bine ocoleste-ma.
Hai pa!


  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...