Sari la conținut

Noua in oras Maria-0728635311


Postări Recomandate

Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
La 02.07.2022 la 18:34, patriotul11 a spus:

Buna colegii o fost si pe Deva in echipa cu Clara, de la ea s-o fi inspirat Clara cu noile servicii preturi

spor colegii

Nu m-am inspirat de la nimeni! Ea este noua in domeniu oricum!Si cum a spus colegul vostru mai sus ca la preturiile si serviciile care se practica nu intra nici la puf in Germania,pai in afara e 150 de euro finalizarea! Am lucrat 2 ani jum in afara! Si aici romanul vrea ieftin si bun🤣🤣 degeaba daca se poate 

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 9 ore, Clara Psy a spus:

Nu m-am inspirat de la nimeni! Ea este noua in domeniu oricum!Si cum a spus colegul vostru mai sus ca la preturiile si serviciile care se practica nu intra nici la puf in Germania,pai in afara e 150 de euro finalizarea! Am lucrat 2 ani jum in afara! Si aici romanul vrea ieftin si bun🤣🤣 degeaba daca se poate 

La puf nu e 150... E cel mult 50. 

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 9 ore, Clara Psy a spus:

Nu m-am inspirat de la nimeni! Ea este noua in domeniu oricum!Si cum a spus colegul vostru mai sus ca la preturiile si serviciile care se practica nu intra nici la puf in Germania,pai in afara e 150 de euro finalizarea! Am lucrat 2 ani jum in afara! Si aici romanul vrea ieftin si bun🤣🤣 degeaba daca se poate 

 

Acum 1 minut, MeganWolfM a spus:

La puf nu e 150... E cel mult 50. 

Și dacă nu prea aveau clienți, se futeau româncele și pe 30.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 05.07.2022 la 8:35, MeganWolfM a spus:

La puf nu e 150... E cel mult 50. 

 

La 04.07.2022 la 22:53, Clara Psy a spus:

Nu m-am inspirat de la nimeni! Ea este noua in domeniu oricum!Si cum a spus colegul vostru mai sus ca la preturiile si serviciile care se practica nu intra nici la puf in Germania,pai in afara e 150 de euro finalizarea! Am lucrat 2 ani jum in afara! Si aici romanul vrea ieftin si bun🤣🤣 degeaba daca se poate 

Noi nu prea credem asta

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Putești
  • Oras:Putești

Da mă vrem ieftin si degeaba. Ce te interesează pe tine ce vrem noi? Când tu oricum oferi doar scump si prost? Imaginează-ți ceva ce oricum nu poți: că vrei să-ți dai drumu intr-o gagicuță, esti dispus să platești ce îți cere, în schimb dai peste 10 straturi de fițe. Mergeți în morții mă-tii și futet-ți-vă pe pe Marte poate acolo deveniți miliardare în euro mai abitir ca Elon Mask. Îți dai seama, trocmai ai inventat curvăsăria pe Marte fă.

Link spre comentariu
La 04.07.2022 la 22:53, Clara Psy a spus:

Nu m-am inspirat de la nimeni! Ea este noua in domeniu oricum!Si cum a spus colegul vostru mai sus ca la preturiile si serviciile care se practica nu intra nici la puf in Germania,pai in afara e 150 de euro finalizarea! Am lucrat 2 ani jum in afara! Si aici romanul vrea ieftin si bun🤣🤣 degeaba daca se poate 

In Olanda la Amsterdam pe str Roșie este 50euro Franța 50 cu toate ca ai lucrat pe Germania te contrazic ca este 150 dar asta eee Romanul fute de câți bani are, cu toate ca eu sunt adeptul și pt 150 dacă e ce trebuie. Nu bani ne fac, noi ii facem pe iei🤣

Link spre comentariu
Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
Acum 2 ore, coliva a spus:

Înseamnă că te beleai și sugeai fără cauciuc ...la bordura

 

Dacă femeia ta se belea si o sugea fara asta nu înseamna ca toate fac la fel! Am lucrat in Elvetia dragul meu nu în Germania ,Olanda sau alte țări! Intereseaza te si vezi cum sunt preturiile in Elvetia!

Si înca ceva,pentru multi altii ca tine,nu o sa mai aveti nici-o femeie pe Pitesti!O zi buna!

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 55 minute, Clara Psy a spus:

Dacă femeia ta se belea si o sugea fara asta nu înseamna ca toate fac la fel! Am lucrat in Elvetia dragul meu nu în Germania ,Olanda sau alte țări! Intereseaza te si vezi cum sunt preturiile in Elvetia!

Si înca ceva,pentru multi altii ca tine,nu o sa mai aveti nici-o femeie pe Pitesti!O zi buna!

Asta a sunat a amenințare???

Link spre comentariu
Vizitator JohnBranch
Reputație: 0
1 oră în urmă, Clara Psy a spus:

Dacă femeia ta se belea si o sugea fara asta nu înseamna ca toate fac la fel! Am lucrat in Elvetia dragul meu nu în Germania ,Olanda sau alte țări! Intereseaza te si vezi cum sunt preturiile in Elvetia!

Si înca ceva,pentru multi altii ca tine,nu o sa mai aveti nici-o femeie pe Pitesti!O zi buna!

Da, vad ca te-au "umflat" băieții pe aici și ai prins aripi...hai să-mi zic si eu părerea despre tine.

Te-am vizitat mai demult, tot la croitorie, dar la 150 cu totul.

Singurul lucru atractiv la tine, era prețul mic raportat la toate extraoptiunile. Bine, AP...dacă aveai noroc și "bătea vântul din spate" ca altfel nu întra și fin orală care merita. În rest oral mediocru, normal ok, fizic ok-ut dar "departe" de pozele de prezentare.

Acum tu ai venit cu 250 fin la aceleași servicii de atunci, cu justificare si compararea cu Elveția, Germania, etc.

Boss, ești în România...muncim pe Lei...nu pe Euro...nu mai compara mere cu pere.

Iar asta ca nu mai vii pe la noi, stai linistita.. la banii ăștia nu cred ca deranjezi pe cineva cu absenta.

Will gluck😉

Link spre comentariu
Vizitator Devereaux
Reputație: 0
Acum 24 minute, JohnBranch a spus:

Da, vad ca te-au "umflat" băieții pe aici și ai prins aripi...hai să-mi zic si eu părerea despre tine.

Te-am vizitat mai demult, tot la croitorie, dar la 150 cu totul.

Singurul lucru atractiv la tine, era prețul mic raportat la toate extraoptiunile. Bine, AP...dacă aveai noroc și "bătea vântul din spate" ca altfel nu întra și fin orală care merita. În rest oral mediocru, normal ok, fizic ok-ut dar "departe" de pozele de prezentare.

Acum tu ai venit cu 250 fin la aceleași servicii de atunci, cu justificare si compararea cu Elveția, Germania, etc.

Boss, ești în România...muncim pe Lei...nu pe Euro...nu mai compara mere cu pere.

Iar asta ca nu mai vii pe la noi, stai linistita.. la banii ăștia nu cred ca deranjezi pe cineva cu absenta.

Will gluck😉

Da, pe langa ce au zis si ceilalti colegi, uite o parere foarte buna, n am inteles nici eu "vraja" asta ca domne in nu stiu ce tara e 100 200 500 euro numarul, bai tati nebunelor sunteti in Romania ma nu in vreo tara cu salariu de 25 30 sute (2500 3000) euro, si nici acolo nu e nr cat visezi tu, asa ca reveniti va la realitate, daca nu nu mai veniti aici ca nu sunteti vreo mare pierdere, ca, ca si colegul de mai sus, si eu am fost la tine si recunosc a fost ok in "mare" dar la pretul ala, nu la ce visezi tu, sau daca a scumpit jegosu de Iohanis benzina gata hop si tu ai dublat 🤦😅 asa ca linisteste te si lasa ne pe noi nu mai veni daca suntem nu stiu cum, ca n avem nevoie de figuri d astea 👍

O seara buna

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 35 minute, JohnBranch a spus:

Da, vad ca te-au "umflat" băieții pe aici și ai prins aripi...hai să-mi zic si eu părerea despre tine.

Te-am vizitat mai demult, tot la croitorie, dar la 150 cu totul.

Singurul lucru atractiv la tine, era prețul mic raportat la toate extraoptiunile. Bine, AP...dacă aveai noroc și "bătea vântul din spate" ca altfel nu întra și fin orală care merita. În rest oral mediocru, normal ok, fizic ok-ut dar "departe" de pozele de prezentare.

Acum tu ai venit cu 250 fin la aceleași servicii de atunci, cu justificare si compararea cu Elveția, Germania, etc.

Boss, ești în România...muncim pe Lei...nu pe Euro...nu mai compara mere cu pere.

Iar asta ca nu mai vii pe la noi, stai linistita.. la banii ăștia nu cred ca deranjezi pe cineva cu absenta.

Will gluck😉

aoleooo domnișoara carla a făcut finalizarea 250?

Link spre comentariu
Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
Acum 16 ore, danni1974 a spus:

Sa se finalizeze singura, zic.

E 250 ora daca va luati dupa toate guriile cascate ramane-ti cu ele! 

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 19 minute, Clara Psy a spus:

E 250 ora daca va luati dupa toate guriile cascate ramane-ti cu ele! 

Uită-te la începutul topicului!!!: 

Buna,sunt noua în orasul tau!

Serviciile mele sunt OP,NP ,69,GFE,masaj-150 fin,300 ora!

ON-extra 50 

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
La 02.07.2022 la 14:36, MariaMya97 a spus:

Buna,sunt noua în orasul tau!

Serviciile mele sunt OP,NP ,69,GFE,masaj-150 fin,300 ora!

ON-extra 50 

9329FD17-09D8-419E-9E46-CDDAFE151ED9.jpeg

D2B5EF52-22C1-41F9-816E-4311BEA45CF3.jpeg

62CF24C1-935C-4EC6-BDD9-85AAB69CF13B.jpeg

Acum 25 minute, Clara Psy a spus:

E 250 ora daca va luati dupa toate guriile cascate ramane-ti cu ele! 

 

Acum 5 minute, MeganWolfM a spus:

Uită-te la începutul topicului!!!: 

Buna,sunt noua în orasul tau!

Serviciile mele sunt OP,NP ,69,GFE,masaj-150 fin,300 ora!

ON-extra 50 

Arată-mi tu mie unde scrie 250 ora??? Poate nu văd eu bine... 

Link spre comentariu

Vizitator JohnBranch
Reputație: 0
Acum 34 minute, Clara Psy a spus:

E 250 ora daca va luati dupa toate guriile cascate ramane-ti cu ele! 

Cred ca am fost destul de clar în exprimare:

Acum 23 ore, JohnBranch a spus:

Acum tu ai venit cu 250 fin la aceleași servicii de atunci

Will gluck😉

Aveai 150 finalizare pentru NP/ON/AP+ CIM.

Acum ai 150 NP/OP/AP + ON (50)+CIM(50)= 250 finalizare, ACELEAȘI SERVICII.

Dacă nu știm sau nu înțelegem, hai totuși să nu jignim gratuit.

🥂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...